ציוד היקפי

מתוך שאיפה להציע ליצרנים של מוצרי פלסטיקה בישראל את כל הדרוש להם ממקור אחד, "סו-פאד" מספקת מגוון רחב מאוד של ציוד היקפי מתוצרתם של מיטב היצרנים בעולם. היצע רחב כזה מאפשר לה להציע לכל לקוח את הציוד המתאים בדיוק לצרכיו, ללא הבדל בשיטת ייצור, היקף ייצור, חומרי גלם ומוצרים. "סו-פאד" אף מסייעת ללקוח בבחירת הציוד המתאים, תומכת בהפעלתו ובהטמעתו בקו הייצור וגם מתמידה בליווי ובייעוץ לאורך כל שנות תפקודו של הציוד.


HB-THERM

חברת HB-THERM משווייץ מתמחה בייצור פתרונות לאספקת מים בטמפרטורה מבוקרת למערכות ייצור, ובעיקר למערכות להזרקת פלסטיקה. החברה מפתחת ומספקת חמישה מותגים:
* THERMO-5 - מחממי תבניות, המיועדים להבטיח טמפרטורה מבוקרת בתבנית ההזרקה. יחידות אלה מסחררות דרך התבנית נוזלי הולכת חום (לרוב מים או שמן), המסיעים את החום מהתבנית ליחידת הבקרה ולהיפך, לפי הצורך, על מנת לשמור על הטמפרטורה הנדרשת. היחידות מיועדות לספק טמפרטורה של 1000C עד 2500C והן שקטות, מדויקות, יעילות ואמינות, ומחייבות תחזוקה מעטה.
* VARIO-5 - מחממי תבניות, המאפשרים בקרת טמפרטורה דינמית עם מיתוג בין חימום לקירור תוך כדי תהליך ההזרקה. יחידות אלה משלבות מעגל לטמפרטורה גבוהה ומעגל לטמפרטורה נמוכה, המופעלים לסירוגין, כך שבמהלך ההזרקה התבנית מחוממת לטמפרטורה גבוהה, וכך נמנעים קווי חיבור, סימני שקיעה, סימני זרימה ועיוותים, ומתקבל חֵלק בעל פני שטח חלקים ומבריקים, ולאחר ההזרקה מוזרמים לתבנית מים קרים להאצת זמן המחזור.
* FLOW-5 - מדי זרימה אולטראסוניים, אשר מזהים שינויים בקצב הזרימה בכל מעגל בנפרד כאשר המעגלים מחוברים במקביל, כדי לשמור על זרימה אחידה ולהבטיח את איכות החלקים.
* TREAT-5 ו-CLEAN-5 - יחידות לטיפול במים ויחידות ניקוי, המונעות הצטברות אבנית וקורוזיה במערכות.
 

צור קשר
x