בחרו עמוד

Desktop Metal

 מדפסות תלת מימד מקצועיות – הדפסת מתכת

Desktop Metal Company logo

הדפסת מתכת

עד היום מדפסות התלת מימד במתכת לא היו נגישות למתכנן הממוצע. העלויות הגבוהות, הצורך במתחמים גדולים ומאובטחי פיצוץ, לצד דרישות מגבילות נוספות גרמו לכך שהעבודה עם מדפסות מתכת הצדיקה את עצמה רק במקרי קצה בודדים.חברת ‏Desktop Metal לקחה על עצמה למצוא פתרון שינגיש את התחום ויהפוך להיות פתרון משרדי בעלויות ייצור משתלמות.

studio system

המדפסת המשרדית הראשונה.
מערכת הסטודיו מכילה 3 מוצרים – מדפסת, די-בינדר, ותנור. בשילוב עם תוכנה מבוססת הענן של DM התהליך כולו הופך לרציף, פשוט וכמעט אוטומטי. מקובץ CAD לחלק מודפס בשלושה שלבים: הדפסה, די-בינדינג וסינטור. במדפסת זו ניתן להדפיס דגמים פונקציונלים וכלים בעלי דרישות גבוהות של עומס וטמפ'.
מעטפת בניה – 300x200x200mm
Desktop Metal - STUDIO SYSTEM

PRODUCTION SYSTEM

בשנת 2020 חברת Desktop Metal מתוכננת להשיק את דגם ה-Production שיאפשר להדפיס מאות חלקים ביום, בעלות המתחרה לא רק בטכנולוגיות ההדפסה אלא אף בטכנולוגיות המסורתיות.
מעטפת בניה – 330x330x330mm

Shop System™

הדפסה תלת-מימדית במתכת ברצפת הייצור שלך.

מערכת הדפסת המתכת הראשונה בעולם מבית DESKTOP METAL עתידה לייעל, לחסוך ולהפוך את רצפת הייצור לפרודוקטיבית מתמיד. ה- Shop System™ תוכננה ועוצבה במלאכת מחשבת – כך שתתאים באופן מדויק למרחב העבודה שלך. המערכת, אשר נחשבת לראשונה בעולם מסוגה מאפשרת הדפסה פרודוקטיבית ללא תחרות, איכות הדפסה גבוהה ונוחות מירבית לשימוש ותפעול.

Desktop Metal - STUDIO SYSTEM

מותגים נוספים במדפסות תלת-מימד

STRATASYS
DESKTOP METAL
NANO DIMENSION

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

ריתוך אולטראסוני וליזר

רובוטיקה ואוטומציה

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה