בחרו עמוד

J850™ Digital Anatomy

Digital Anatomy 3D Printer
להורדת המדריךליצירת קשר עם מומחה

רף חדש של ריאליזם במודלים אנטומיים

בתחום מורכב ועדין כמו הדפסת מודלים אנטומיים, אין תחליף לדיוק ולאמינות שמייצרת מדפסת ה- J850™ Digital Anatomy, אחת המדפסות המתקדמות והעוצמתיות ביותר שפיתחה Stratasys עד היום. המדפסת מסוגלת להדפיס מודלים אנטומיים או אבות טיפוס בצורה מהירה ומדויקת – תוך חיסכון בזמן ובמשאבים. מערכת ההדפסה J850 מתהדרת ביכולת להדפיס דגמים המשלבים מגוון של חומרים, מרקמים, צבעים ועוד המדמים באופן כמעט אבסולוטי את הרקמה או האיבר. הדמיה של עורקיקים קטנים עד לקוטר של מילימטרים בודדים היא גם במסגרת היכולות של מדפסת ה DAP מה שמאפשר בדיקות פונקציונליות מקדימות לניתוחים מורכבים ופיתוח מכשור רפואי עדין ומדוייק ברמה שלא התאפשרה עד כה.

J850™ Digital Anatomy מבטלת את התלות של מעבדות, מרפאות וגופים אקדמיים במודלים סינתטיים או במודלים מן החי, ובכך מצמצמת את ההוצאות באופן ניכר (עד ל-70% חיסכון כספי). יכולתה של המדפסת לייצר מודלים מדויקים במהירות, מקצרת את פרק הזמן שבין ההזמנה לאספקת המוצר הסופי, וכך דואגת שתמיד יעמוד לרשותכם הדגם הנחוץ – בדיוק ברגע המתאים.

תוצאות טובות יותר

בניגוד למודלים סינתטיים ולמודלים מן החי, J750 מחזיקה ביכולת לייצר מודלים אנטומיים מדויקים המדמים בצורה כמעט מלאה את הסביבה האנושית. השימוש בריבוי חומרים בהדפסה אחת מאפשר להדפיס דגמים ביומכאנים מורכבים מאי פעם שנראים מרגישים ומגיבים כמו האיבר/רקמה האמיתיים.

הדור הבא של חומרי גלם להדפסה רפואית

TissueMatrix

חומר ההדפסה הרך ביותר שנמצא כיום בשוק– להדפסת מודלים של איברים פנימיים ורקמות גוף

GelMatrix

GelMatrix נועד לדמות את מבנה מערכת הדם עד לרמה מיניאטורית: החל מהעורק הראשי ועד לנימים הזעירים ביותר

BoneMatrix

היכולת הגבוהה של BoneMatrix לדמות עצמות מאפשרת לחקות את המקור בצורה מירבית – גם בעת חיתוך וקדיחה

שליטה מלאה בפרטים הקטנים

J850 | J850

מבחירת המרקם ועד לרמת השקיפות, מהגימור הסופי של המודל ועד לגודל שלו – J750 Digital Anatomy 3D Printer מאפשרת שליטה ובקרה מלאה של תוצרי ההדפסה. טכנולוגיית PolyJet החדשנית מסייעת להדפיס מודלים רפואיים או אבות טיפוס ברמת דיוק וגימור חסרת תקדים הכוללת גם פיצ'רים עדינים כגון כלי דם קטנים ועוד.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה