בחרו עמוד

FlexiBowl

פתרונות לאוטומציה והזנה גמישה

FlexiBowl | FlexiBowl

הדור הבא של פתרונות אוטומציה להזנת מוצרים

עם למעלה מ-35 שנות ניסיון בעולמות התעשייה והייצור, Flexibowl מיצבה את עצמה כחברה המובילה בעולם בתחום אספקת פתרונות לאוטומציה גמישה. החברה, שנוסדה בחבל טוסקנה שבאיטליה, מתמחה בייצור מגוון מוצרים – החל מכלים רובוטיים לפסי ייצור ועד לפתרונות רנטגן לבקרת איכות.

בהתאם לשמה, Flexibowl מעניקה דגש מיוחד להיבטי הגמישות – ושמה לעצמה למטרה לפתח פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לשיפור האמינות, היעילות והמהירות של תעשיות ברחבי העולם. מוצרי החברה הוטמעו בהצלחה במפעלים ומרכזי ייצור בתעשיות האלקטרוניקה, הרכב, הרפואה, המזון – ובעוד סקטורים ותחומים רבים.

הלוגו של חברת הארבורג - ARBURG
ARBURG ALL AROUND 1200-Injection moulding machines

יתרונות הטכנולוגיה של חברת FlexiBowl

מוצרי FlexiBowl תוכננו כדי לאפשר גמישות מירבית לכל פס ייצור או גוף תעשייתי. מערכות החברה ניתנות להתאמה למגוון רחב של רכיבים, מוצרים ומערכות בעלי גיאומטריות מורכבות במשקל של עד 7 ק"ג – ובכך להתאים לצרכים הייחודיים של כל עסק, תוך שהם מביאים לעלייה ביעילות, קיצור של לוחות זמני הייצור והגברת רמת האמינות של תהליך הייצור.

הפתרון של FlexiBowl יכול לעבוד עם כל סוגי הרובוטים בשוק (קונבנציונליים, קובוטים, דלתא וסקארה) וכמעט כל סוגי פתרונות ה Vision, תוך שילוב של עד 6 חלקים שונים באותו מזין אשר מאפשר ליישם עמדות הרכבה קומפקטיות וגמישות יותר מתמיד. בנוסף, מוצרי הרחבה תואמים בצורה מלאה לעבודה בחדרים נקיים ובסביבות מבוקרות, תוך עמידה בתנאי תקן ISO 5.

כל מוצרי FlexiBowl אשר זמינים כעת בישראל, ניתנים לאינטגרציה מהירה ומלאה לקובוטים של Universal Robots, לצד שירות והדרכה של חברת SU-PAD.

מפעלים, פסי ייצור ועסקים שונים יכולים ליהנות ממלוא היתרונות של מוצרי הרחבה, תוך סיוע באינטגרציה ואופטימיזציה ממערך ההדרכה המנוסה והרחב של חברת SU-PAD בארץ.

מוצרי החברה

  • Flexibowl: מערכת מתקדמת להזנה אוטומטית של רכיבים. המערכת מתקדמת עושה שימוש בכלים חכמים כדי להפריד בין מוצרים גם כאשר ישנן צורות, חומרים או משטחים מורכבים.

     

  • FlexiVision: מערכת ראייה ממוחשבת חכמה מבוססת על שנועדה להנחייה של כלים רובוטים – על מנת לאפשר ביצוע פעולות מורכבות במיוחד.

     

  • התקני Bulk Feeders לאחסון והזנה של חומרים ורכיבים – תוך תאימות מלאה למערכת FlexiBowl.

     

  • מגוון עזרים וכלים שנועדו לאפשר אינטרגציה מלאה של מוצרי FlexiBowl השונים, למרבית יצרני הרובוטים המובילים בעולם.

מותגים נוספים ברובוטיקה ואוטומציה

UNIVERSAL ROBOTS
MIR
ROBOTIQ

פתרונות משלימים

ריתוך אולטראסוני וליזר

FlexiBowl | FlexiBowl

מדפסות תלת מימד

FlexiBowl | FlexiBowl

רובוטיקה ואוטומציה

FlexiBowl | FlexiBowl

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה