בחרו עמוד

טכנולוגיות תלת מימד

מדפסות תלת מימד

מדפסות התלת מימד, המאפשרות ייצור ותכנון יעילים ומהירים במיוחד של מגוון מוצרים ורכיבים, עבור מגוון תעשיות, תופסות מקום הולך וגדל בעולם הפלסטיקה. כאחת החברות המובילות בישראל בתחום, אנו גאים להציע ללקוחותינו פתרונות הדפסה תלת ממדית מבית החברות המובילות בעולם, וללוות אותם במתן שירות ותמיכה המבוססים על הידע והניסיון שצברנו בתחום לאורך השנים.
Printers | תלת מימד

פולימרים

בין אם הנכם מעוניינים במדפסת תלת מימד לצרכי תכנון ובדיקות של אבי טיפוס ובין אם במערכת הדפסה לייצור מהיר. בין אם אתם מעוניינים להדפיס חומרים הנדסיים משוריינים, בעלי תקינה ובין אם המטרה שלכם היא ייצור של חלקים סופר ריאליסטיים ממגוון חומרים בו זמנית, מדפסות הפולימרים של Stratasys, יבצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. החברה, מחלוצות תחום ההדפסה התלת ממדית בעולם, מפתחת ומייצרת מגוון רחב במיוחד של מדפסות, המאפשרות עבודה עם מגוון חומרים, ומשלבות רזולוציות גבוהות במיוחד, אמינות וגמישות תפעולית.

מתכת

אמנם האפשרות הטכנולוגית להדפסת מתכות במדפסת תלת מימד קיימת כבר למעלה מ-30 שנה, אך הוזלת העלויות והנגשת טכנולוגיה זו לשוק הרחב היא בשורה חדשה, ונמנית עם מטרותיה המרכזיות של חברת Xact Metal.

באמצעות יישום יעיל במיוחד של טכנולוגיית Selective Laser Melting (היתוך אבקת מתכת על-ידי לייזר) מנגישה החברה הדפסת מתכת לשוק הרחב. החברה נחשבת למהפכנית בהנגשת הדפסת המתכת בטכנולוגיית התלת-מימד באופן שמאפשר לקהל לקוחותיה לקבל את כלל היתרונות של הדפסת מתכת 3D באיכות גבוהה – ובמחיר נגיש מאי פעם.

Printers | תלת מימד

Printers | תלת מימד

מעגלים מודפסים

יתרונות ההדפסה התל ממדית מגיעים גם אל עולם האלקטרוניקה, הודות למערכת ההדפסה של Nano Dimension. המערכת מאפשרת למפתחים במגוון תחומים, יכולות הדפסה של מעגלים מודפסים, אנטנות, אלקטרו מגנטים, חיישנים ועוד. טכנולוגיית ההדפסה הבו זמנית של חומרים מוליכים וחומרים מבודדים מאפשרת ליצור לא רק מעגלים מרובי שכבות (16 ומעלה) אלא גם מעגלים בעלי עובי משתנה וגיאומטריה שתתאים באופן הטוב ביותר למוצרים הסופיים. ההדפסה התלת ממדית של הרכיבים האלקטרוניים, מקצרת תהליכים שעד היום נמשכו שבועות ואף חודשים, לשעות וימים בודדים תוך שהיא מעניקה למפתחים חופש פעולה חסר תקדים.

MoldJet

מגוון רחב של יתרונות הדפסת מתכות בתלת-מימד תוכלו למצוא בטכנולוגיית ההדפסה MoldJet מבית Tritone: מיכולת ייצור של עשרות אלפי חלקים בשנה, דרך שימוש במגוון רחב של חומרים כגון קרמיקה, נחושת, פלדות אל-חלד ועוד, ועד להשגת תוצרים באיכות הדפסה גבוהה, תוך כדי שמירה על דיוק והדירות.

יתרון נוסף וייחודי בשימוש בטכנולוגיית ה-MoldJet הוא שתהליך הייצור אינו מערב אבקה – מה שמאפשר סביבת עבודה נקייה, גמישה ובטוחה, לצד תפעול נוח וידידותי למשתמש. בשל התמיכה במגוון חומרי גלם מתכתיים וקרמיים, טכנולוגיה חכמה זו מותאמת לתעשיות ייצור כבדות כגון: תעופה, רכב, רפואה ואלקטרוניקה.

Printers | תלת מימד

פתרונות משלימים

רובוטיקה ואוטומציה

Printers | תלת מימד

ריתוך אולטראסוני ולייזר

Printers | תלת מימד

מכונות הזרקה וציוד

Printers | תלת מימד

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה