בחרו עמוד

טכנולוגיות תלת מימד

מדפסות תלת מימד

מדפסות התלת מימד, המאפשרות ייצור ותכנון יעילים ומהירים במיוחד של מגוון מוצרים ורכיבים, עבור מגוון תעשיות, תופסות מקום הולך וגדל בעולם הפלסטיקה. כאחת החברות המובילות בישראל בתחום, אנו גאים להציע ללקוחותינו פתרונות הדפסה תלת ממדית מבית החברות המובילות בעולם, וללוות אותם במתן שירות ותמיכה המבוססים על הידע והניסיון שצברנו בתחום לאורך השנים.

פולימרים

בין אם הנכם מעוניינים במדפסת תלת מימד לצרכי תכנון ובדיקות של אבי טיפוס ובין אם במערכת הדפסה לייצור מהיר. בין אם אתם מעוניינים להדפיס חומרים הנדסיים משוריינים, בעלי תקינה ובין אם המטרה שלכם היא ייצור של חלקים סופר ריאליסטיים ממגוון חומרים בו זמנית, מדפסות הפולימרים של Stratasys, יבצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. החברה, מחלוצות תחום ההדפסה התלת ממדית בעולם, מפתחת ומייצרת מגוון רחב במיוחד של מדפסות, המאפשרות עבודה עם מגוון חומרים, ומשלבות רזולוציות גבוהות במיוחד, אמינות וגמישות תפעולית.

מתכת

האפשרות הטכנולוגית להדפסת מתכות קיימת כבר למעלה משלושים שנה, אולם הדרישות התפעוליות, הבטיחותיות והכלכליות שלה, הקשו על הנגישות שלה והפכו אותה לנחלתם של מעטים בלבד. חברת Desktop Metal, שלקחה על עצמה למצוא פתרון גמיש שיהפוך את התחום לנגיש יותר הציגה לעולם את מדפסת המתכות המשרדית הראשונה המאפשרת הדפסה של דגמים פונקציונאליים וכלים בעלי דרישות גבוהות של עומס וטמפרטורה ובקרוב היא עומדת להשיק דגם שיאפשר להדפיס מאות חלקי מתכת ביום בעלויות המתחרות באלה של טכנולוגיות הייצור הקיימות.

מעגלים מודפסים

יתרונות ההדפסה התל ממדית מגיעים גם אל עולם האלקטרוניקה, הודות למערכת ההדפסה של Nano Dimension. המערכת מאפשרת למפתחים במגוון תחומים, יכולות הדפסה של מעגלים מודפסים, אנטנות, אלקטרו מגנטים, חיישנים ועוד. טכנולוגיית ההדפסה הבו זמנית של חומרים מוליכים וחומרים מבודדים מאפשרת ליצור לא רק מעגלים מרובי שכבות (16 ומעלה) אלא גם מעגלים בעלי עובי משתנה וגיאומטריה שתתאים באופן הטוב ביותר למוצרים הסופיים. ההדפסה התלת ממדית של הרכיבים האלקטרוניים, מקצרת תהליכים שעד היום נמשכו שבועות ואף חודשים, לשעות וימים בודדים תוך שהיא מעניקה למפתחים חופש פעולה חסר תקדים.

פתרונות משלימים

רובוטיקה ואוטומציה

ריתוך אולטראסוני ולייזר

מכונות הזרקה וציוד

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה