בחרו עמוד

Fortus Series

 סדרת מדפסות תלת מימד מהירות ומדויקות

להורדת המדריךליצירת קשר עם מומחה

הדפסת תלת מימד מעולם לא הייתה פשוטה יותר

מדפסות התלת-מימד בסדרת ה- FORTUS מבית Stratasys מאפשרות הדפסה במגוון החומרים הרחב ביותר מבין המדפסות המבוססות על טכנולוגיית ה- FDM. סדרת מדפסות זו משלבת איכות, אמינות, שטח בנייה גדול וגמישות תפעולית – ללא צורך בחללי עבודה ייעודיים והיערכות מורכבת. 

עם סדרת המדפסות Fortus Series מבית Stratasys תהליך הייצור פשוט ויעיל יותר; כעת, ניתן לייעל תהליכי ייצור החל משלב התכנון ועד לשלב הייצור – תוך הפחתת עלויות וביטול חסמים מסורתיים. המעצב יכול לדמיין רעיון, לתכנן אותו ולבדוק את יישומו כבר באותו יום. תעשיות יכולות לקצץ בזמני אספקה ועלויות, ולהוציא את המוצר לשוק במהירות.

יתרונות סדרת ה- Fortus מבית Stratasys

גמישות תפעולית

סדרת המדפסות אינה מצריכה חללי עבודה ייעודיים ו/או היערכות מורכבת ובכך נותנת מענה לדרישות המתקדמות של התעשייה בת זמננו.

צמצום עלויות

עם מדפסות ה- Fortus Series ניתן לייצר חלקים רבים, מהר יותר ובעלות נמוכה יותר תוך עקיפת שרשרת האספקה המסורתית.

שטח בנייה גדול

בסדרת ה Fortus אנחנו מגיעים לגודל מגש של 900x600x900mm וזאת מבלי לוותר על איכות או דיוק. גודל המגש מאפשר הדפסת חלקים גדולים או סדרות קטנות ובינוניות ובכך מאפשר מענה למגוון צרכיו של הארגון.

מגוון החומרים הרחב ביותר

מדפסות ה-Fortus Series מאפשרות עבודה עם חומרי גלם תרמו-פלסטיים ברמה הנדסית גבוהה, לטובת הדפסת חלקים עמידים, מדויקים, וחזרתיים בטכנולוגיית ה- FDM.

מעבר לייצור תעשייתי בתלת-מימד

במדפסות ה- Fortus Series ניתן לייצר חלקים עמידים וחזקים על ידי שימוש בחומרי גלם שונים, הניתנים להחלפה בקלות ובמהירות. כל חלק יכול לשמש דגם רעיוני, אב טיפוס פונקציונאלי, כלי לייצור או תוצר סופי. בעולם הייצור פן נוסף חשוב הוא נושא ההדירות; כל חלק חייב להיות זהה לחלק הקודם שיוצר וסדרת ה-Fortus היא בעלת הדירות מצויינת המאפשרת ייצור סדרות של אותו המוצר במדפסות שונות ואף באתרים שונים.

טכנולוגיית ה- FDM בסדרת מדפסות זו מאפשרת עבודה עם חומרי גלם תרמו-פלסטיים ברמה הנדסית גבוהה, כדוגמת Ultem PEKK  או ניילון משולב סיבי פחמן. חומרים חזקים ועמידים המאפשרים ייצור חלקים למגוון תחומים כמו תעופה וחלל, רפואה, רכב, אלקטרוניקה ועוד

תוצרי FORTUS SERIES

מותגים נוספים במדפסות תלת-מימד

TRITONE

STRATASYS

XACT METAL

NANO DIMENSION

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

FDM- FORTUS SERIES | FORTUS SERIES

ריתוך אולטראסוני וליזר

FDM- FORTUS SERIES | FORTUS SERIES

רובוטיקה ואוטומציה

FDM- FORTUS SERIES | FORTUS SERIES

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה