בחרו עמוד

מדפסת התלת-מימד F770

ייצור תעשייתי אינטואיטיבי בלחיצת כפתור
להורדת קטלוג המוצרצור קשר לפרטים נוספים
STRATASYS F770 | F770

F770 – להפוך את סביבת העבודה למפעל תעשייתי עוצמתי

מדפסת התלת־ממד F770 מבית Stratasys נועדה להפוך את תהליך ההדפסה של חלקים גדולים לנוח, פשוט, אינטואיטיבי וקל לתפעול ולבקרה. מדובר בכלי אמין ועוצמתי המתוכנן לעבוד 7/24, ומאפשר לייצר פריטים באורך של עד כמטר בלחיצת כפתור.

שטח המגש הגדול של ה־F770 מבית Stratasys מאפשר לבצע קונסולידציה של מספר חלקים ולהדפיס אותם כיחידה אחת גדולה ובכך לחסוך זמן ומשאבים יקרים. בנוסף, ניתן לייצר סדרות קטנות/בינוניות של כלים, מקבעים וכמובן דגמים פונקציונליים בעזרת תא ייצור רחב ידיים המאפשר שליטה מלאה בכל שלב משלבי העבודה. מדובר במדפסת תלת־מימד שפותחה על ידי ממציאי טכנולוגיית ה־FDM 3D, המשלבת את תוכנת ה GrabCAD Print לייצור פשוט, נגיש, מדויק ואמין לאורך זמן.

יתרונות מדפסת ה- F770 מבית Stratasys

אמינות ויעילות

מתוכננת לעבודות ארוכות וממושכות, בסטנדרט ייצור תעשייתי, 24/7

הפעלה פשוטה

תהליך ייצור קל, נוח ומהיר בלחיצת כפתור – plug & play

ייצור חלקים גדולים בתקציב נגיש

מדפסת בעלות של כ-100,000 דולר, המייצרת חלקים באורך עד כמטר

מגוון תוצרים

חלקים וכלים תעשייתיים, אבי טיפוס מוכנים לשימוש ומוצרים למשתמשי קצה

תא ייצור מתקדם

חלל הדפסה רחב ידיים המאפשר שליטה מרבית ומדויקת על כל שלב בתהליך הייצור

מאמץ קטן, תוצאות גדולות

מדפסת F770 מדלגת באלגנטיות מעל למכשולים שמציב הייצור הרווח כיום של חלקים תלת־ממדיים גדולים, ומאפשרת ייצור ארוך טווח השומר, בכל הדפסה והדפסה, על תוצאה זהה – ובסטנדרט גבוה. ההפעלה הקלה, מצד אחד, והתוצר הסופי המצוין, מן הצד השני, מבטיחים יכולות ייצור של מפעל תעשייתי.

פשטות – גם בייצור מורכב

העוצמה של F770 מתבטאת ביכולתה להציע למשתמש פשטות ואינטואיטיביות גם כאשר מדובר במוצרים לא שגרתיים, או בעלי צורה יוצאת דופן. המדפסת יודעת להתמודד היטב עם מבנים גאומטריים מורכבים ועם דרישות מיוחדות – מבלי לפגום בקלות ההפעלה וברמת המוצר הסופי.

גלריה

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה