בחרו עמוד

Origin® One Dental

כשיעילות, ריאליזם ואיכות נפגשים
להורדת המדריךליצירת קשר עם מומחה

רף חדש של מהירות: מדפסת התלת מימד Origin® One Dental

Origin® One Dental מבית חברת Stratasys מציעה רמה חדשה של דיוק, מורכבות ואמינות לעולם הדפסת המודלים הדנטליים. במקום להסתמך על ספק חיצוני או עבודת יד איטית ולא מדויקת לייצור מודלים דנטליים – כעת ניתן לייצר בכל מרפאה, מעבדה או מוסד אקדמי מודלים אמינים ומדויקים במהירות חסרת תקדים.

הדפסה מהירה של מודלים וכלים

מודלים דנטליים מדויקים: על בסיס צילומים או סריקות של מטופלים

עזרים כירורגיים

סדי הלבנה וסדים דנטלים

גיידים לשתלים

חדשנות שעומדת לרשותכם

מדפסת התלת-מימד Origin® One Dental מתבססת על טכנולוגיית ה P3 – הדבר הבא בעולם ה DLP –פיתוח מיוחד של חטיבת ORIGIN בחברת STRATASYS. הטכנולוגיה משלבת לראשונה בין הדפסה מהירה של חלקים רבים לבין גימור ודיוק אידיאליים. זוהי פריצת דרך משמעותית שרלוונטית במיוחד להדפסת מודלים דנטליים – מעתה, הדיוק והאמינות כבר לא באים על חשבון זריזות ויעילות

תמיכה במגוון רחב של חומרי גלם

אחד היתרונות הגדולים של מערכת ההדפסה Origin® One Dental הוא ההתבססות שלה על תוכנה התומכת במגוון גדול של חומרי גלם, באמצעותה ניתן גם להנות מעדכונים תקופתיים – ולהבטיח שהמדפסת צוברת יכולות משודרגות ודיוק רב יותר עם השנים. טכנולוגיית ענן מאפשרת התקנה חלקה של עדכונים בצורה אלחוטית וללא השבתה של ההדפסה.

Origin One Dental נבנתה לעבודה 24/7 ומאפשרת תפוקה גבוהה יותר ועלות נמוכה יותר לחלק תוך שימוש בחומרים מהטובים בתעשייה. מחזורי הדפסה מהירים יותר וטיפולים משלימים מהירים ופשוטים מאפשרים תהליך ייצור אופטימלי הכולל ביצועים טובים יותר ועלויות נמוכות יותר.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה