בחרו עמוד

מעגלים אלקטרוניים מודפסים (PCB)

מדפסות תלת-מימד מקצועיות
ליצירת קשר עם מומחה

הדפסת מעגלים אלקטרוניים

מי שמכיר את תחום ה- PCBs יודע שמדובר בתהליך ייצור ארוך, מסורבל, יקר ועם זמני אספקה מאוד ארוכים. ככל שהמעגל מורכב יותר ודורש יותר שכבות – כך העלות גבוהה יותר וזמני האספקה ארוכים יותר, בטח כשנדרש רק דגם ראשוני או כמויות קטנות. ישנם בשוק פתרונות חלקיים של הדפסה של מתכת על לוחות/קונטורים אבל זה רחוק מלספק, בעיקר אם נדרשות שתי שכבות או יותר.

בדיוק על הצורך הזה באה חברת Nano Dimension לענות. החברה פיתחה את מדפסת ה- Dragonfly המשלבת הדפסה גם של החומר המוליך וגם של החומר המבודד באותה השכבה, ובכך מאפשרת לייצר מעגלים מודפסים בעלי רמות מורכבות גבוהות הרבה יותר מהייצור הסטנדרטי, בקלות, בפשטות ובסדרי גודל של שעות בודדות.

יתרונות הטכנולוגיה
קיצור משמעותי בזמני הפיתוח:

היכולת לקבל מעגל מודפס תוך שעות מאפשרת איטרציות רבות ואופטימיזציה של המוצר לפני יציאה לייצור מאסיבי.

ייעול שלבי הפיתוח:

היכולת הייחודית של הדפסת PCB בחברה מקצרת חודשים ארוכים של המתנה לדגם לשעות בודדות.

גיאומטריות (חצי) תלת מימדיות:

ניתן לשחק עם הדפסת החומר המבודד ועל-ידי כך ליצור מעגלים קוניים,מדרגות, תעלות והכל תוך כדי הדפסת המוליך באזורים הרצויים.

תכן מורכב:

בזכות העובדה שגם החומר המוליך וגם החומר המבודד מודפסים יחד, ניתן לייצר תכן שלא אפשרי בטכנולוגיות המסורתיות דוגמת הליקויילים רציפים, אנטנות ייחודיות, ועוד.

חברת Nano Dimension

Electrifying Additive Manufacturing
חברת Nano Dimension מגשרת על הפער בין שלבי הפיתוח הדורשים מענה מהיר וזול יחסית, לבין תהליכי הייצור המסורתיים בשלב המוצר הסופי. החברה הישראלית שהוקמה בשנת 2012 עוסקת בפיתוח מערכות להדפסת תלת מימד של מעגלים אלקטרוניים ומוצרי הדפסה מבוססי ננו-טכנולוגיה. מערכת ההדפסה התלת-ממדית של החברה מאפשרת הדפסה מהירה, יעילה ומשתלמת של מעגלים אלקטרוניים פונקציונליים, המשמשים ליצירת אבי טיפוס וסדרות קטנות – תוך חיסכון חסר תקדים בזמן ובעלויות.

PCB | PCB

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

PCB | PCB

ריתוך אולטראסוני וליזר

PCB | PCB

רובוטיקה ואוטומציה

PCB | PCB

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה