בחרו עמוד

NANO DIMENSION

מדפסות תלת מימד מקצועיות – מעגלים מודפסים
NANO DIMENSION Company logo

הדור החדש של מדפסות התלת-מימד

החברה הישראלית שהוקמה בשנת 2012 עוסקת בפיתוח מערכות להדפסת תלת מימד של מעגלים אלקטרוניים ומוצרי הדפסה מבוססי ננו-טכנולוגיה. מערכת ההדפסה התלת ממדית של Nano Dimension, מאפשרת הדפסה מהירה, יעילה ומשתלמת של מעגלים אלקטרוניים מתפקדים, המשמשים ליצירת סדרות מצומצמות של רכיבים ואבי טיפוס של מוצרים אלקטרוניים, תוך חיסכון חסר תקדים בזמן ובעלויות.

DragonFly Pro

המערכת מבוססת על שני ראשי הדפסה מדפיסים בו זמנית גם את החומר המבודד וגם את החומר המוליך. יכולת מורכבת הזו מאפשרת הדפסה לא רק של מעגלים מרובי שכבות (16 ואף יותר) אלא גם של מעגלים בעלי עובי משתנה וגיאומטריה המתאימה בצורה טובה יותר למוצר. השילוב בין יכולות הדפסה מדויקות, חומרי גלם בלעדיים ותוכנה ייעודית הופך את
המערכת לפתרון מושלם עבור הדפסות תלת מימד של מעגלים מודפסים.

DRAGONFLY PRO BY NANO DIMENSION

אפליקציות

Rigid-Flex

המערכת מסוגלת להדפיס בפעולה אחת וללא הפסקות, רכיבי Rigid-Flex, המשלבים, על פי דרישות המוצר, בין אזורים קשיחים לבין אזורים הדורשים גמישות. בכך היא מעניקה למתכננים חופש חסר תקדים ואפשרות ליצירת רכיבים דקים, קלים ויעילים יותר.

מגנטים

הדפסה של סלילים אלקטרומגנטיים, מאפשרת למתכננים ליצור רכיבים מגנטיים באין סוף צורות ומימדים, המתאימים בדיוק ליישומים הדרושים, תוך שהם מציגים ביצועים משופרים משמעותית.

רכיבים משובצי מחשב

היכולת להדפיס רכיבים אקטיביים פאסיביים בו זמנית, פותחת בפני המתכננים עולם חדש של אפשרויות ליצירת רכיבים משובצי מחשב העומדים בדרישות של השוק, בכל הנוגע לצמצום מימדים ושיפור ביצועים.

אנטנות

DragonFly Pro מאפשרת להדפיס, אנטנות ומערכות תיוג אלקטרוני (RFID) ולאפשר שילוב שלהן ביותר וצרים ומיקומים. יישומים כמו IoT, אריזות משובצות אנטנות, אנטנות גמישות ותגי RFID, הם רק חלק מהאפשרויות החדשניות שהמערכת מעמידה לרשותכם.

חיישנים

באמצעות DragonFly Pro תוכלו להדפיס חיישנים בעלי משטחים קשיחים או גמישים. העצמאות המלאה של המערכת מאפשרת הדפסה של חיישנים בצורה, בגודל ובמרקם המתאימים באופן מדויק לשילוב במוצרים שונים.

מעגלים רב שכבתיים

התפתחות המוצרים האלקטרוניים דורשת מהמעגלים המודפסים להיות דחוסים יותר ומורכבים יותר, ומעגלים רב שכבתיים מעניקים את המענה לכך. המערכת מאפשרת הדפסה מדויקת של מעגלים רב שכבתיים מורכבים בזמן קצר, ללא צורך בספק חיצוני.

מותגים נוספים במדפסות תלת-מימד

STRATASYS

XACT METAL

NANO DIMENSION

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

ריתוך אולטראסוני וליזר

רובוטיקה ואוטומציה

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה