בחרו עמוד

Tritone

Industrial Additive Manufacturing

Tritone | tritone

הדפסת תלת מימד תעשייתית של חלקי מתכת וקרמיקה

חברת Tritone הישראלית פיתחה את טכנולוגיית ה-MoldJet אשר מתאימה לייצור חלקים. בטכנולוגיית ה-MoldJet, המדפסת מבצעת הדפסה של שכבת תבנית ויוצקת בתוכה משחה המכילה תכולת גבוהה של חלקיקי מתכת. לאחר תהליך ההדפסה החלקים הירוקים עוברים תהליך סנטור, כאשר תפוקה, רזולוציה, בטיחות ונגישות תפעולית לפורטפוליו חומרים עשיר, מתכות ואל מתכות הם רק חלק מיתרונות החברה ומדפסות התלת-מימד המתקדמות שלה.

הדור הבא של הדפסת המתכות
טכנולוגיית ה- MoldJet

בבסיס מערכות הדפסת התלת-מימד המתקדמות של חברת Tritone עומדת טכנולוגיית MoldJet: שיטה חדשה להדפסת תלת-מימד של מתכות המאפשרת תפוקה גבוהה של חלקים מורכבים ברמה תעשייתית. בעזרת ביצוע סימולטני של שלבים שונים בתהליך הייצור, הטכנולוגיה מאפשרת הדפסה בקצב מהיר ובתפוקות גבוהות

טכנולוגיית ה- MoldJet תומכת במגוון חומרי גלם, בינהם נחושת, טיטניום ,פלדות כלים,  פלדות אל-חלד, אינקונל ועוד. הטכנולוגיה מאפשרת הדפסה של חלקים מגודל של 2 מילימטרים ועד ל-350 מילימטרים – ומבצעת באופן אוטומטי בקרת איכות של תוצרי ההדפסה. כל תהליך הייצור מתבצע בסביבה מבוקרת ונקייה ללא אבקה

יתרונות טכנולוגיית ה- MoldJet

תפוקה תעשייתית:

תהליך ייצור תעשייתי עם תפוקה עד 1600 סמ"ק לשעה המאפשרת ייצור של עשרות אלפי חלקים בשנה. ייצור במקביל באותה המכונה של מגשים שונים של הזמנות שונות ואפשרות למקסם את הניצולת של המכונה והחומרים למגוון החלקים השונים.

מגוון רחב של חומרים:

אפשרות לבחור מבין מגוון סגסוגות ואפשרות להחלפה קלה ומהירה של חומרים. בין החומרים האפשריים: נחושת, טיטניום, פלדות כלים, פלדות אל חלד, אינוקנל, אלומינה ועוד.

גמישות ובטיחות תפעולית:

תהליך הייצור אינו מעורב אבקה.

תפעול נוח ללא פחת:

תפעול תהליך הייצור בניצולת מאוד גבוהה ומבוסס על חלקים ירוקים עמידים.

דיוק והדירות:

איכות ההדפסה מאפשרת ייצור פרטים גיאומטריים עדינים והגעה לחלקים בעלי פני שטח טובים עם דיוק מידה גבוה. טכנולוגיית היצור מאפשרת הגעה לתכן מורכב כולל חללים פנימיים קטנים.

Tritone: High Mix High Volume

The Tritone Dominant

מדפסת The Tritone Dominant הינה מוצר הדגל של החברה – ואחת המדפסות העוצמתיות ביותר בעולם הדפסת התלת-מימד. המדפסת מבוססת על טכנולוגיית MoldJet החדשנית – ומסוגלת להדפיס עד 1,600 סמ"ק בשעה, תוך שימוש בשישה מגשים במקביל.

 

בנוסף, נפח הבנייה של המדפסת עומד על 400*240*120 מ"מ למגש. Tritone Dominant תומכת בהדפסת חלקים בצפיפות גבוהה של עד 99.7 אחוזים.

The Tritone DIM

עם נפח בנייה של 200*120*90 מ"מ ותפוקה של עד 220 סמ"ק בשעה, מדפסת The Tritone DIM היא אחד הכלים השימושיים והיעילים ביותר בעולם הדפסת התלת-מימד של חומרים מתכתיים או קרמיים. המדפסת כוללת 4 מגשים נפרדים לתפעול גמיש. מדפסת The Tritone DIM תומכת בשלל חומרי גלם שונים מתוצרת Tritone, בהם נחושת, טיטניום, פלדות כלים, פלדות אל-חלד, אינקונל ומשלבת בצורה אינטגרלית ומלאה את טכנולוגיית MoldJet פורצת הדרך.

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

Tritone | tritone

ריתוך אולטראסוני וליזר

Tritone | tritone

רובוטיקה ואוטומציה

Tritone | tritone

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה