בחרו עמוד

Cincinnati Test Systems

בדיקות אטימה ודליפה מובילות לתעשייה

 HERRMANN ULTRASCHALL company logo
מכונת ריתוך של  HERRMANN ULTRASCHALL

הדור הבא של עולם הדליפה והזרימה

בדיקת אטימה ודליפה היא אחת מבדיקות האיכות הנפוצות ביותר שנעשות ברצפת הייצור, שכן היא נועדה לקבוע האם מוצרים עומדים בתקן דליפה מסוים ובמפרט האיכות הרצוי. פגמים הקשורים לדליפות עלולים להיגרם כתוצאה מחורים, סדקים, תאימות חלשה או אזורים חדירים במוצר ויכולים להשפיע על הביצועים המיועדים שלו.

חברת CTS- Cincinnati Test Systems, חוד החנית בעולם בדיקות האיטום והדליפה, הינה חברה אמריקאית שהוקמה בדרום אוהיו בשנת 1981 ומציעה מגוון פתרונות חדשניים, מדויקים וחסכוניים לבדיקות אטימה ודליפה. החברה בנתה את שמה כמובילה בבדיקות פונקציונליות ומערכות בדיקת דליפה ולה ניסיון עשיר בבדיקות כיול, זרימה, לחץ, ואקום, הידראוליקה, כוח, בדיקות גז והליום, המתאימים לתעשיות האנרגיה, התחבורה, הביטחון, הרכב ועוד. אנו ב-SU-PAD מייצגים את CTS בישראל ומספקים פתרונות בדיקת אטימה ודליפה בהתאמה אישית לצרכיו של כל לקוח, החל מתכנון המוצר, דרך תרגולי ניסיון בשטח וכלה בהטמעה מלאה ברצפת הייצור.

Sentinel Blackbelt Pro

מכשיר בדיקה רב תכליתי וערוצי, המשמש לבדיקת ואקום, נזילה ולחץ זרימה. המכשיר מסוגל לנהל ולתפעל 4 חלקי בדיקה בכמה עמדות שונות בעת ובעונה אחת, מה שמאפשר לו גמישות בהתאמה אישית לפלטפורמה של מכשירים סטנדרטיים.

ציוד בדיקות אטימה ודליפה

Blackbelt Pro


תהליכי בדיקה ידניים ואוטומטיים לעד 4 מוצרים סינכרונית או אס סינכרונית.

Blackbelt


מכשיר המאפשר מגוון בדיקות, חד-ערוצי ליישומים תעשייתיים מתקדמים.

Sentinel MH


בדיקת דליפה מודולרית למכונות אוטומציה, מציעה רזולוציה גבוהה ומהירות בהגדרות תעשייתיות.

C28


בדיקות לחץ וואקום ברזולוציה גבוהה, המבטיחות מהירות ודיוק בעיצוב קומפקטי הניתן להתקנה על הקיר.

I28


ה-Sentinel I28 עיצוב רובסטי וגמישות תוכנית מאפשרת לייצר מגוון בדיקות בתוספת בקרת ריבוי כלים.

LPC-528


ה-LPC 528 בולט בידידותיות למשתמש, מתאים לבדיקות זרימה וזרימה שונות.

cincinnati test systems | אטימה

CTS Connect

מחברים לחיבור מהיר וחיבור פנאומטי בעלי אטימות אמינה ועמידה לאורך זמן אשר מיוצרים מחומרים איכותיים. מחברים אלו עמידים בפני בלאי כמו גם כל סוגי הנוזלים והכימיקלים. תכנון פטנטי מפחית גם את הבלאי ומאריך את חיי האטם.

אטמים

לחברת CTS רפרטואר עשיר של יותר מ-40 שנה בייצור אטמים תעשייתיים ומחברים פנאומטיים. באמתחתה אטמים דמויי קליע, אטמים חתוכים ומגוון סוגי אטמים מיוחדים לאיטום שורה רחבה של נזילות במרחב התעשייתי.

cincinnati test systems | אטימה
תא אקוסטי  HERRMANN ULTRASCHALL

Turn-Key Solution

חברת CTS מספקת פתרונות בדיקת נזילות מקצה לקצה, ביניהן מנעד רחב של ציוד בדיקת נזילה סטנדרטי, כמו גם מערכות בהתאמה אישית שניתן לבנות בכפוף לצרכי הלקוח, בין אם הוא זקוק למכונה ניידת לבדיקת נזילות, מכונה שולחנית או מכונה להטמעה בפס הייצור, ל-CTS יש את הפתרון הנכון והאידיאלי עבורו.

אנו מציעים מגוון פתרונות מוכנים מהמדף ומותאמים אישית ליישומי בדיקות אטימה ודליפה ומציעים שירותי תכנון וייצור מלאים כאשר נדרשת התאמה אישית

למידע נוסף על היכולות שלנו

מותגים נוספים בהלחמת פלסטיק

LEISTER
ריתוך לייזר

HERRMANN
ריתוך אולטראסוני

פתרונות משלימים

מדפסות תלת מימד

cincinnati test systems | אטימה

מכונות הזרקה וציוד

cincinnati test systems | אטימה

רובוטיקה ואוטומציה

cincinnati test systems | אטימה

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה