בחרו עמוד

STRATASYS F123 CR

Professional 3D printing made easy

להורדת קטלוג המוצרצור קשר לפרטים נוספים
Stratasys F123CR | F123CR

ייצור חלקים חזקים וקשיחים לשימוש סופי

סדרת המדפסות F123CR כוללת שני דגמים (F190CR ו- F370CR) ומתבססת על טכנולוגיית ה-FDM – טכנולוגיה המאפשרת יכולת ייצור באיכות גבוהה לצד תפעול ותחזוקה פשוטה למשתמש. סדרת מדפסות זו מציעה עבודה עם שני חומרים המכילים סיבי Carbon בנוסף למגוון החומרים המוכר של Stratasys ומיועדת ליצרנים בתעשייה המעוניינים בייצור חלקים לשימוש סופי בצורה מהירה וחסכונית יותר. בנוסף, הסדרה אידיאלית ליצירת ג'יגים (מקבעים), חלקי חילוף וכלי עבודה.

תא הבנייה הגדול של מדפסות ה- F123CR, בנוסף ליכולת הייחודית של עבודה עם תומך נמס ברוב החומרים, מאפשר כעת ליצרנים לבנות חלקים גדולים חזקים ומורכבים יותר, כמעט ללא מגבלה גיאומטרית – ובעלות נמוכה יותר. כמו בכל פלטפורמה של Stratasys גם כאן ממשיכים לפתח חומרים שיתווספו עם הזמן לסדרת המדפסות CR כך שהפלטפורמה ממשיכה להתעדכן ולהתפתח.

 

זרימת עבודה פשוטה ואינטואיטיבית

סדרת המדפסות F123CR הכוללות את מדפסות F190CR ו-F370CR מותאמות לכל שלב בהליך העבודה ומאפשרות ייצור חלקים לשימוש סופי באופן מהיר וחסכוני יותר.

הרכיבים המוקשים וראשי ההדפסה עמידים לטווח ארוך, גם בשימוש עם חומרים מרוכבים שוחקים.
זמינות רבה יותר של חומרים.
נפח בנייה גדול יותר: אפשרות לבנות חלקים גבוהים יותר.
תומך נמס עבור רוב החומרים – כולל המרוכבים.
תוכנת GrabCAD Print משולבת: זרימת עבודה פשוטה ואינטואיטיבית.

Nylon-CF10: חומר מרוכב חדש

במקביל להשקת המדפסות החדשות, הושק חומר ההדפסה החדש אשר מחוזק בסיבי פחמן, חזק יותר ב-60% וקשיח כמעט פי שלושה מחומרי ההדפסה הבסיסיים.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה