בחרו עמוד

טכנולוגיית Stereolithography

סדרת מדפסות התלת-מימד NEO
ליצירת קשר עם מומחה

מהי טכנולוגיית Stereolithography?

טכנולוגיית ה- (Stereolithography (SLA היא טכנולוגיה ותיקה הקיימת כבר משנות ה-70 המוקדמות. בטכנולוגיה זו משתמשים בפוטופולימר (בדומה לטכנולוגית ה Polyjet) כאשר ההדפסה מתרחשת באמבט המתמלא שכבה אחר שכבה, וקרן לייזר היא זו שממצקת את החומר. בטכנולוגיה זו מתקבלים חלקים עם פני שטח ברמה גבוהה, איזוטרופיים ובדיוק גבוה. המדפסות החדשות מדגמי Neo לוקחות את הטכנולוגיה צעד אחד קדימה ובאמצעות חומרה ופתרונות תוכנה מתקדמים מייצרות חלקים עם פני שטח אופטימליים, דיוק ורזולוציה מהגבוהים בתעשייה וכל זאת בנפחי הדפסה המגיעים עד ל- 800x800x600mm התוצר הסופי שמספקת טכנולוגיית ה־SLA נחשב לאחד האיכותיים והמתקדמים בתחום. תעשיות החלל, המדיקל, הרכבים, הבידור ומוצרי הצריכה כבר אימצו לחיקם את הטכנולוגיה הזו, אשר מצטיינת באמינותה, באיכותה וביכולותיה הגבוהות ועומדות בדרישות הגבוהות ביותר.

יתרונות הדפסת תלת-מימד בטכנולוגיית
Stereolithography במדפסות מדגמי Neo

– מיועד לייצור אבי טיפוס concept, fit&form מוכנים לשימוש 
– תבניות ליציקה
– מערכת אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש
– דיוקים גבוהים
– פני שטח ברמה הגבוהה ביותר
– אפשרות לייצור מוצרים שקופים באופן מלא
כלים ומקבעים

סדרת מדפסות התלת־מימד NEO מבית Stratasys: תוכננו על-ידי מהנדסים, עבור מהנדסים

מדפסות NEO SERIES הן מדפסות בעלות תפוקה גבוהה במיוחד עקב נפח הדפסה גדול, בעלות איכות מרשימה הן מבחינת פני השטח והן מבחינת רזולוציה ודיוקים. איכות פני השטח המתקבלים ישירות בהדפסה היא ברמה שאין שניה לה – בטח כשמדובר בחלקים גדולים החוצים את ה-500 מ"מ. הודות לשילוב חומרה ופתרונות תוכנה ברמות הגבוהות ביותר, גם קצב ההדפסה במדפסות ה NEO הוא גבוה ממה שמכירים בעולם ה- SLA.

Stereolithography (new) | Stereolithography
טכנולוגיית הדפסה Stereolithography מבית Stratasys
Stereolithography (new) | Stereolithography

 מדפסות מסדרת NEO: פלטפורמה פתוחה להדפסה בפוטופולימרים באורך גל 355nm

במדפסות מסדרת ה-NEO ניתן להדפיס עם כל פוטופולימר המתאים לאורך גל 355nm, לכן, אם בין מגוון החומרים שהצענו לא מצאתם את החומר המדויק לכם – תוכלו לפתח עצמאית ולהגיע לפרמטרים האופטימליים לחומר המתאים לכם.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה