בחרו עמוד

360° של

פתרונות רובוטיקה ואוטומציה

חלוצי הרובוטיקה השיתופית בישראל

מחלקת האוטומציה והרובוטיקה של- SU-PAD מספקת מגוון פתרונות, המאפשרים לקצר את זמני הייצור, לשחרר את העובדים מביצוע משימות חד-גוניות ולהביא להתייעלות וחיסכון.
ניסיון רב השנים שלנו, ביצירה והתאמה של פתרונות רובוטיים ואוטומטיים עבור מפעלי פלסטיק והבנת הצרכים והדרישות של היצרנים, הביאו אותנו לשיתופי פעולה עם יצרנים בינלאומיים בתחום הרובוטיקה, המאפשרים לנו להציע מגוון פתרונות מתקדמים לכל צורך.

פתרונות רובוטיקה מבית UR

רובוטים שיתופיים
(Collaborative Robots)

Collaborative Robots או בקיצור COBOTS, הם רובוטים שתוכננו לעבוד לצד בני אדם. ה-"קובוטים" הם קומפקטיים בהשוואה לרובוטים המסורתיים. ניתן לשלב אותם באופן בטוח בסביבה אנושית ללא צורך "בכלובים" או מחסומים הודות לחיישנים, המזהים אנשים או עצמים קרובים, ומתאימים את תנועות הקובוטים על מתנת למנוע פגיעה. בנוסף, זמן ההתקנה שלהם קצר במיוחד, והתכנות שלהם אינטואיטיבי ומהיר.

בזכות קלות ההתקנה והתכנות, פשטות התפעול ויכולת והעבודה לצד בני אדם, יותר ויותר מפעלים וקווי ייצור שמסיבות שונות, לא יכולים היו להשתמש ברובוטים גדולים, יקרים ומורכבים, בוחרים כיום באוטומציה באמצעות רובוטים שיתופיים.

אביזרי קצה חכמים (EOAT)

זרועות רובוטיות חכמות, יעילות ובטוחות ככל שיהיו, זקוקות לאביזרי קצה חכמים על מנת שיוכלו לבצע את הפעולות השונות שלהן נועדו באותה יעילות ובטיחות. בין אביזרי הקצה החכמים ניתן למצוא תופסנים (גריפרים) בעלי שתיים או שלוש אצבעות, המצוידים במערכות ביקורת איכות מבוססות מצלמה, גששי מומנט ואביזרים נוספים, הניתנים לשילוב במערכת הפיקוד של הרובוטים.

באמצעות אביזרים אלה ניתן לבצע באופן אוטומטי מגוון רחב של פעולות מדויקות בניהן: הלחמה, טעינה ופריקה של מכונות, הרמת ארגזים ועוד, תוך מעבר מהיר ממשימה למשימה, גם בסביבות תעשייתיות הנחשבות לקשות ומאתגרות במיוחד.

Cobots | רובוטיקה
Cobots | רובוטיקה

עגלות רובוטיות

עגלות רובוטיות שיתופיות מיועדות לשימושים לוגיסטיים פנימיים קלים ובינוניים במפעלי ייצור. עגלות אלה מבצעות אוטומציה של התעבורה הפנימית במפעל וממלאות משימות כגון: איסוף והובלה של חלקים, פריקת מכונות, הרכבת רכיבים ועוד, בלי לפגוע בעובדים או בציוד שבסביבתם.

העגלות הרובוטיות מצוידות בחיישנים, סורקים ומצלמות, הקוראים ברצף את המיקום שלהן ובוחרים במסלול היעיל ביותר ליעדן. העגלות נכנסות ויוצאות בקלות ובזריזות דרך פתחים ומעליות ללא צורך בכבלים, מסילות וסימונים על הרצפה או חיישנים על התקרה. העגלות מותאמות לעבודה בטוחה לצד בני אדם.

רובוטים קרטזיים

בין כלל הפתרונות בתחום הרובוטיקה והאוטומציה המסופקים על ידינו, נכללים הרובוטים הקרטזיים, מתוצרת חברת WEMO השוודית המתמקדת בפיתוח וייצור של רובוטים CNC בעלי שלושה עד שישה צירים, וחברת APEX מטאיוון, המייצרת רובוטים בעלי שלושה עד חמישה צירים.
ההיכרות המעמיקה שלנו עם מגוון המערכות של היצרנים השונים מאפשרת לנו לייצר עבור לקוחותינו פתרונות אמינים ואיכותיים שיענו למכלול הצרכים והדרישות שלהם.
WEMO APEX

Cobots | רובוטיקה

גריפרים מודפסים בתלת מימד

את הניסיון הרב אותו צברנו בהדפסה תלת מימד ובתכנון של תופסנים (גריפרים), אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו המטמיעים רובוטים במפעלים שלהם. את התופסנים הייעודיים אנחנו מדפיסים מחומר פלסטי הנדסי. בכך אנחנו מאפשרים חיסכון משמעותי בעלויות הייצור, וכאשר מדובר בייצור של סדרות קצרות או מוצרים בודדים מדובר בחיסכון עצום.
כמו כן אנחנו מתכננים ומפתחים אמצעי עזר שונים לייעול תהליך הייצור, המיוצרים גם הם באמצעות הדפסת תלת מימד. בכך אנו מאפשרים חסכון משמעותי ומאפשרים השגה של גיאומטריות ייחודיות כמו תעלות ואקום פנימיות בגוף הגריפר, חללים חצי מלאים קלי משקל ועוד.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה