בחרו עמוד

360 של

פתרונות ריתוך אולטראסוני ולייזר

מהו ריתוך אולטראסוני

ריתוך אולטארסוני של חומרים פלסטיים הוא טכנולוגיית חיבור לחלקי פלסטיק המתבססת על ויברציות מכאניות. כתוצאה מהויברציות נוצר חיכוך מולקולארי. התנועה המולקולרית המהירה מייצרת חום והחומרים התרמופלסטיים מתרככים לכדי התכה וחיבורם אחד לשני. החלקים מוצמדים בלחץ לזמן קצר שבסיומו הם מרותכים זה לזה ברמה המולקולרית. הודות למהירות ולדיוק המאפיינים את הטכנולוגיה, ריתוך אולטראסוני משמש לייצור בכמויות גדולות בתעשיות הרכב, האלקטרוניקה, הרפואה, האריזות, מוצרי ההיגיינה, השקייה ועוד.

רק יתרונות

אוטומטי או ידני

אסתטיקה

צריכת אנרגיה נמוכה

מגוון חומרי גלם

אמינות וחזרתיות

מהירות גבוהה

סונוטרודות ריתוך

סונוטרודות ריתוך (Sonotrode)

סונטרודת הריתוך מעבירה אנרגיה אולטראסונית, מהמכונה אל פני השטח של המוצר. על מנת להשיג את תוצאות החיבור הרצויות, על הסונטרודה להיות מותאמת במדויק ליישום מבחינת חומר הגלם ממנו היא עשויה, מבנה שטח המגע, נתוני הוויברציה, התדר העצמי שלה ועוד. הסונוטרודה מיוצרת בעזרת תוכנה מתקדמת של ניתוח אלמנטים סופיים, שמנתחת את התנהגות הויברציה שלה ואת כל המאמצים המתרחשים בחומר. התוצאה: קווי מתאר תלת-ממדיים מדויקים מאוד של הסונטרודה, פיזור אחיד של הויברציה ורמה גבוהה של יציבות בריתוך. כיול סונוטרודת הריתוך נעשה על ידי מדידה ותיעוד של פיזור הויברציה בעזרת טכנולוגיית לייזר משוכללת ברמת דיוק גבוהה.

הדור הבא של מכונות הריתוך

חברת Herrmann Ultraschall החלה את דרכה לפני למעלה מ-50 שנה, ומאז רשמה לזכותה רצף של פיתוחים חלוציים ולמעלה משלושים פטנטים בתחום ההלחמה האולטרסונית. בין הפיתוחים האחרונים של החברה תוכלו למצוא מכונת ריתוך אולטראסונית שולחנית (HiQ) המתאימה לחיבור חלקים פלסטיים וכוללת תוכנה ידידותית ומתקדמת, מערכות ריתוך לאוטומציה (VE) המאפשרים לשלב את מכונות הריתוך בקו הרכבה אוטומטי ותא אקוסטי אותו ניתן להזמין יחד עם המכונה ארון מפוקד המונע מעבר רעש לחלל.

הרמן

HERRMANN ULTRASONICS היא חברה משפחתית, שהחלה את דרכה במדינת אילינוי, ארה"ב, בשנת 1961, עם הפיתוח המהפכני של מחולל אולטראסוני במתח נמוך, ומאז היא רשמה לזכותה רצף של פיתוחים חלוציים ולמעלה מ-30 פטנטים בתחום ההלחמה האולטראסונית. החברה מעסיקה כ-260 עובדים ומוצריה מסופקים לעולם כולו.

כל הפתרונות במקום אחד

פתרונות הריתוך שלנו כוללים: לימוד והבנה מעמיקה של הצרכים הייחודיים של כל פרויקט, השתתפות בתהליכי התכנון והעיצוב, התאמה של הרכיבים השונים, בחירת חומרים, ריתוכי ניסיון, הדרכה והטמעה של המערכות וליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. כל זאת על מנת להבטיח ללקוחותינו פתרונות ייצור חכמים, יעילים והכי חשוב: משתלמים.

ריתוך סדרות ראשונות

כדי להבטיח לכם פעולה איכותית ורציפה מהרגע הראשון, אנו מלווים את לקוחותינו במהלך ריתוך הסדרות הראשונות במעבדתנו או באתר הלקוח.

ניסויי מעבדה ואופטימיזציה

איך אנחנו יודעים שזה עובד? ריתוך דגמים ראשונים, בדיקות מקיפות, הערכה ותיעוד על מנת לבדוק את החלקים בתנאי סביבה משתנים בהתאם לדרישות המוצר. במעבדת הפיתוח שלנו אנו מצויידים במגוון מכונות ריתוך ומתקני בדיקה מתקדמים.

כלי ריתוך (סונוטרודות)

אנו מתכננים, מייצרים ומכיילים כלי ריתוך בהתאמה למוצר. הגיאומטריה, חומר הגלם והתדר של הסונטרודה נבחרים על ידי מאפייני המוצר והפרוייקט. את כלי הריתוך אנו מייצרים בישראל או בגרמניה, בהתאם למורכבות הפרוייקט.

ייעוץ בפיתוח המוצר

על מנת להתאים את המוצר לטכנולוגיית החיבור, אנו לומדים לעומק, יחד עם הלקוח. את המוצר ואת הדרישות הייחודיות שלו. בסיום שלב האפיון, נמליץ ללקוח על תכן הריתוך הנכון, בחירת חומרי הגלם ותכנון התהליך המתאים ביותר.

הדרכות וסמינרים

הדרכות וסמינרים המועברים בישראל או בחו"ל ליחידים או לקבוצים בהתאם לדרישות ולצרכים. נושאי ההדרכות, הכוללות רקע תיאורטי בנושא פלסטיק וריתוך, גמישים וניתנים לשינויים בהתאם למשתתפים ולאורייטנציה התעשייתית שלהם.

ליווי ותמיכה

אנחנו ממשיכים להעניק ללקוחותינו ליווי ותמיכה בעבודתם השוטפת בהתמודדות עם ריתוך של מוצרים חדשים, בשיפור מתמיד של תהליכי הייצור ובפתרונות של אתגרים טכניים. כל זאת, על מנת להבטיח להם כי הפתרונות שבחרו ישרתו אותם ביעילות ובאמינות לאורך זמן.

הטמעה והדרכה באתר הלקוח

אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הטמעה והדרכה, שמסתיימים רק כאשר אנחנו בטוחים כי הפתרונות שלנו פועלים באופן חלק ויעיל כמו שהובטח להם.

מכונות ריתוך

הנסיון אותו רכשנו, בשילוב היצרנים המובילים בעולם, מאפשר לנו לאפיין ולספק את המכונה המתאימה למוצר ולפרוייקט. המכונות שלנו מתאימות להפעלה ידנית או לשילוב במערך אוטומציה.

פתרונות משלימים

מדפסות תלת מימד

מכונות הזרקה וציוד

רובוטיקה ואוטומציה

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה