בחרו עמוד

טכנולוגיית הדפסה FDM

Where Function Meets Form
ליצירת קשר עם מומחה
מהי טכנולוגיית הדפסת FDM?

 

טכנולוגיית הדפסה Fused Deposition Modelling) FDM), פותחה על ידי מייסד החברה Stratasys, סקוט קראמפ, לפני למעלה מ-3 עשורים, ובה החלק מצויר על ידי חוט תרמופלסטי המוזן מראש ההדפסה, שכבה על גבי שכבה.

כיום, ניתן לזהות מגוון של מדפסות FDM בשוק הרחב, אך יחד עם זאת – לא כולן יודעות לייצר את אותו המוצר ובאותה האיכות. על מנת לייצר חלק שיוכל לתפקד הן כחלק סופי והן כחלק לכל דבר בתעשייה, יש צורך במדפסת בעלת יכולות תוכנתיות, לצד יכולות מכאניות. מדפסת כאלה מצריכות שימוש בחומרים פונקציונלים, באדהזיה (חיבור) טוב בין השכבות, דיוקים ואופטימיזציות גבוהות, וכמובן – הדירות.

יתרונות הדפסת תלת-מימד בטכנולוגיית FDM

הדפסת חלקים חזקים, עמידים ויציבים

דיוק ואמינות של מדפסת ה-3D

הדפסה אמינה באיכויות גבוהות במיוחד

הדפסה של מגוון חומרי גלם

מתאימה למגוון רחב של תעשיות ייצור

מדפסות ה-FDM של Stratasys – המענה האופטימלי לתעשיות הייצור

מדפסות ה-FDM של Stratasys עוברות קואליפיקציה ברמה הגבוהה ביותר בשוק, עם אלפי שעות הדפסה וכיול, וכל זאת במטרה לספק מוצר שיוכל לתת את המענה הנדרש לתעשייה.
הייחודיות שבמדפסות אלה נובעת מכך שתמיד ישנם שני חומרים המודפסים בו זמנית – מודל ותומך. את התומך ניתן להסיר בהמסה, מה שמאפשר חופש תכנוני המתבסס כמעט כולו על הצורך הפונקציונלי, ולא על שיטת הייצור או על ידי שבירה (תלוי בחומר הגלם).
חלל העבודה של המדפסות תמיד מחומם לטמפרטורת העבודה האופטימלית ועל ידי כך – מונע עיוותים וקילופים מהמשטח של החלק.

FDM | FDM

F123

טכנולוגיית הדפסה FDM

FORTUS SERIES

FDM | FDM

F770

FDM | FDM

חומרי גלם בהדפסת FDM

טכנולוגיית ה- FDM משתמשת באותם החומרים התרמופלסטיים אשר נמצאים בתהליכי ייצור מסורתיים. יישומים הדורשים חוזק, עמידות תרמית, תקינה מסוגים שונים כגון FST, Food Grade או BioCompatible – כולם ימצאו מענה מתאים בחומרים ובמדפסות ה-FDM של Stratasys.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה