בחרו עמוד

INNOVATION STARTS HERE

מדפסות תלת-מימד מבית Stratasys

הדפסת פולימרים

החברה המובילה בעולם בתחום מדפסות התלת-מימד מגיעה לרמות חדשות של ריאליזם, דיוק, מהירות, תפוקה וביצועים בכל מדפסת חדשה שיוצאת לשוק. באמצעות החידושים של Stratasys, יכולות כעת חברות לצאת במהירות לשוק – ולהשיג יתרון תחרותי.

מדפסות התלת-מימד המקצועיות של חברת Stratasys נשענות על 5 טכנולוגיות מתקדמות בכדי לספק פתרונות למגוון רחב של צרכים: החל מיצירת אב טיפוס מהיר ועד לייצור תעשייתי.

החל ממדפסות תלת-מימד מקצועיות וקומפקטיות המתאימות לשולחן העבודה – ועד למדפסות תלת-מימד לייצור מסחרי גדול, מערכות ההדפסה המקצועיות של Stratasys זוכות לאמון רב בקרב קהל לקוחותיה, עם למעלה מ- 140,000 התקנות ברחבי העולם. באמצעות מדפסות התלת מימד המתקדמות, החומרים האיכותיים ושירות לאורך כל הדרך – משנה החברה את מציאות פיתוח המוצרים והייצור, ומייעלת את שרשרת תהליכי הייצור ברחבי העולם.

חברת Stratasys (סטרטסיס)

טכנולוגיות הדפסה בתלת-מימד

FDM

HealthCare 3D Printer

P3

SLA

SAF

PolyJet

FDM

Fused Deposition Modelling

FDM Systems Overview Brochure

בטכנולוגיית (FDM (Fused Deposition Modelling החלק מצויר על-ידי חוט תרמופלסטי המוזן מראש ההדפסה, שכבה על גבי שכבה. טכנולוגיה זו מאפשרת הדפסת חלקים חזקים, עמידים ויציבים לצד הדיוק והאמינות של מדפסת התלת-מימד.

F770

FDM

FORTUS SERIES

FDM

F123

FDM

F3300

PolyJet

POLYJET

טכנולוגיית הדפסת התלת־מימד PolyJet מציעה שיטה ייחודית, שבמסגרתה משתמשת המדפסת בפולימר נוזלי (פוטופולימר – Photopolymer) המותז כטיפות על המגש כדי ליצור שכבת חומר דקה. השכבה מתמצקת ומתקשה באמצעות קרינת UV, וכך נבנה התוצר הסופי, שכבות־שכבות. מדפסות התלת-מימד בטכנולוגיה זו מאפשרות שילוב של מספר חומרי גלם בהדפסה אחת – ומגיעות לריאליזם גבוה ביותר. 

J35 PRO

PolyJet

J55 PRIME

PolyJet

J8 SERIES

PolyJet

SLA

Stereolithography

סטריאו-ליתוגרפיה (SLA) היא טכנולוגיית הדפסת תלת-מימד מדויקת ומהירה – המקצרת את זמני התכנון והבדיקות ובכך מאפשרת יציאה מהירה לשוק. בטכנולוגיה זו משתמשים בפוטופולימר, כאשר ההדפסה מתרחשת באמבט המתמלא שכבה אחר שכבה – וקרן לייזר UV ממצקת את החומר. טכנולוגיה זו מאפשרת תוצאות בעלות גימור מושלם, בכל מרקם או צבע – ובתוך שעות בודדות. 

סדרת מדפסות NEO

SL

P3

Programmable Photo-Polymerization

תוכנת P3 מאפשרת שילוב מדויק של כל חלקי התהליך – האור, הטמפרטורה, הכוחות והפנאומטיקה, ועל-ידי כך מביאה לתוצרים באיכות הגבוהה ביותר. היצרנים יכולים להשיג איכות פני שטח ברמת חלקים מוזרקים, בדיוק גבוה ובמגוון של חומרים פונקציונלים שהולך וגדל מדי שנה.

ORIGIN ONE

P3

SAF

Selective Absorption Fusion

טכנולוגיית ה- SAF מבית Stratasys היא הכוח שמאחורי סדרת מדפסות ה- H. הטכנולוגיה מאפשרת שליטה מלאה על תהליך הייצור ועל-ידי כך מתקבל ייצור איכותי, עקבי ומדויק. טכנולוגיית הדפסה זו, השייכת לעולם מדפסות האבקה, מתבססת על שלושה שלבים שונים: הראשון – פיזור של אבקת פולימר (PA11), השני – התזת דיו HAF) High Absorbing Fluid) ובשלב השלישי – פלמור של האבקה ש"נצבעה" בדיו באמצעות חום IR. שלושת השלבים חוזרים על עצמם פעם אחר פעם – ובכך מייצרים את השכבות השונות שמרכיבות את המוצר המודפס הסופי.

H350

SAF

Healthcare 3D Printers

הסטנדרט החדש בתעשיית המדיקל

תעשיית המדיקל הולכת ומתקדמת עם השנים, וניתן לראות בשנים האחרונות שימוש הולך וגובר במדפסות תלת-מימד בתחום זה. בתעשייה זו, עמידה בסטנדרטים גבוהים היא הכרח – ובדיוק לצורך זה יצרו בחברת Stratasys את סדרת המדפסות  Healthcare 3D Printers. כיום ניתן להדפיס בתלת-מימד מוצרים פרה קלינים וגם מודלים אנטומיים המבוססים על נתוניו של המטופל עצמו. מודלים אלו ניתנים להדפסה במגוון חומרים החל מחומרים BioCompatible המתאימים לחשיפה לרקמה אנושית בשימושים כמו גיידים לשתלים ועד לחומרים המדמים מספר רקמות שונות בהדפסה אחת בתהליך נוח ופשוט עם תוצאות ריאליסטיות לחלוטין.

Origin One Dental

Healthcare 3D Printers

J5 DentaJet

Healthcare 3D Printers

J5 MediJet

Healthcare 3D Printers

J700

Healthcare 3D Printers

J720

Healthcare 3D Printers

Origin One

Healthcare 3D Printers

DAP J850

Healthcare 3D Printers

מותגים נוספים במדפסות תלת-מימד

TRITONE

STRATASYS

XACT METAL

NANO DIMENSION

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

Stratasys (New) | Stratasys,סטרטסיס

ריתוך אולטראסוני וליזר

Stratasys (New) | Stratasys,סטרטסיס

רובוטיקה ואוטומציה

Stratasys (New) | Stratasys,סטרטסיס

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה