בחרו עמוד
Tav Medical Case Study

מדפסות תלת-מימד

Case Study: Bermad

Bermad Case Study | ברמד

מספר עובדים

500

Bermad Case Study | ברמד

מדינה

ישראל
Bermad Case Study | ברמד

תעשייה

מים

Bermad Case Study | ברמד

שם החברה

ברמד

חברת ברמד

Bermad היא חברה ישראלית ותיקה העוסקת בפתרונות בקרת מים. Bermad מתכננת, מייצרת, מייעלת ותומכת במוצרים מחוברים ובפתרונות והגנה על מערכות מים בארבעה יישומים: הולכת מים, השקייה, מבנים וכיבוי אש.

קיצור זמני פיתוח והקמה מהירה של קו ייצור

האתגר

פתרונות הדפסה בתלת מימד

Bermad מדפיסה בהתאמה לכל מגוף ולכל אפליקציה את המתקן הנכון לה. בעבר, נהגה החברה להדפיס מוק-אפ דגם מתקן הרכבה על ידי מדפסת שולחנית, אך אותו דגם היה רק בגדר בחינה, ולא מוכן לשימוש מיידי. כיום, החברה עושה שימוש במדפסת התלת-מימד של Stratasys, ומדפיסה מוק-אפ דגם מתקן המורכב מלכתחילה לשולחן עם ברגים, ולפיכך מוכן לשימוש וניסוי מיידי. מה שאפשר את הדפסה מורכבת זו, הוא החוזק של חומרי ההדפסה, והשילוב של פלסטיק יחד עם סיבי פחמן Carbon Fiber של Stratasys.

מונחים של 'כאן ועכשיו'

"כשהתחלנו להטמיע את המדפסת של Stratasys ב-Bermad, ההערכה הייתה שבשלושה חודשים אנחנו מחזירים את עלות המדפסת וחומרי הגלם. בפועל, הזמן הזה קטן משמעותית, משום שבאמצעות הגמישות של יכולות המדפסת, ניתן להדפיס עוד הרבה דברים שבכלל לא היו מועמסים בפרויקט", מספרת רוית הורנר, מנהלת הנדסת הייצור והחדשנות בחברת Bermad.

"היום ההנהלה וכמובן, גם אנחנו, כבר לא מדברים במונחי ה-ROI, אלא במונחים של 'כאן ועכשיו'. מדפסות ה-3D של Stratasys שיפרו אצלנו את התהליכים והורידו את הדיון ה-ROI מסדר היום" מספרת הורנר ומוסיפה "הבעיה ש – SU-PAD פתרה היא לתת מענה מיידי לפרויקטים חדשים ולשיפור פרויקטים קיימים. מי שבא מהעולם הזה של הנדסת ייצור ותיעוש, זאת הדרך הכי קלה והכי מהירה להטמיע מערכות. תוך שלושה ימים מקימים קו ייצור, זה שינה לנו את כל הקונספט. כן יש מחשבות, כן יש סיעורי מוחות, אבל זה לוקח יום ולמחרת כבר יש מתקן".

 

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה