בחרו עמוד
Tav Medical Case Study

הלחמת פלסטיק

Case Study: Bermad

Bermad | ברמד

מספר עובדים

500

Bermad | ברמד

מדינה

ישראל
Bermad | ברמד

תעשייה

מים

Bermad | ברמד

שם החברה

ברמד

חברת ברמד

חברת ברמד עוסקת בניהול בקרת מים – מתכננת, מייצרת, מייעלת ותומכת במוצרים מחוברים ופתרונות לשיפור והגנה על מערכות בהולכת מים ליישומים בתחומי ההשקיה, בניה וכיבוי אש.

הרכבה חזקה מכאנית ואטומה הרמטית של חלקי פלסטיק.

האתגר

פתרונות בקרה הידרואליים

הטכנולוגיה המתקדמת וההנדסה המדויקת של מוצרי ברמד מגובה בצוות מקצועי ונוכחות חובקת עולם בכ-14 סניפים. מוצרי ברמד בתכנון מתקדם, כך שידרשו מינימום תחזוקה ושימוש ארוך טווח. המגופים משמשים במערכות אספקת המים, טיפול בשפכים, ומניעת דליפות בעיריות של לונדון, מקסיקו סיטי, ברצלונה, סידני, מנילה, בנגקוק ועוד.

כל מוצרי ברמד תואמים לתקנים ואישורים הבינלאומיים המחמירים ביותר, והם תוכננו ופותחו על ידי עובדי החברה בצוותי המו”פ המומחים שלה, ומיוצרים במתקניה המוסמכים לתקן ISO 9001. מוצרי ברמד מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ושוכללו לאורך שנים של ניסיון מעשי. המוצרים משלבים את טכנולוגיות ברמד ברמה גבוהה ביותר תוך ניצול היתרונות של מתכות וחומרים מרוכבים מתקדמים. כתוצאה מכך, מגופי הבקרה המתקדמים של ברמד מותקנים במגוון מערכות קריטיות לאספקת מים ונוזלים אחרים, ומציעים פתרונות מוכחים למגוון רחב של יישומים. כיום מציעה החברה את הטווח המקיף ביותר של מגופי בקרה רב-תכליתיים או מיועדים למשימה ספציפית הקיימים בשוק.

קיצור תהליכי הייצור

"ההלחמה האולטראסונית מאוד ייצורית, מהירה כאשר זמן הייצור קצר ותהליך הייצור הוא נקי ומדויק.. בשטח, בתנאי האקלים, המוצר ישאר זהה כמו שהוא יצא מהמפעל" אומרת רווית הורנר, מנהלת התפעול של ברמד ומוסיפה "זה Plug and Play – קל מאוד ליישם את זה, לא צריך להשתמש בכוח, לא צריך להוסיף מכשור מיוחד. התהליך מאוד פשוט גם במחלקות הייצור השונות".

תמיכה צמודה – לאורך כל הדרך

"הכרתי את SU-PAD כשהייתי מהנדסת מפעל בצפון – שם היו מכונות אוטומטיות להרכת טפטפות. ההרכבה של חלקי הטפטפת הייתה בהלחמה אולטראסונית. הכנסתי את אותו התהליך לברמד, למוצר אחר ופשוט מתלבש כמו כפפה – כי זה להשתמש בטכנולוגיה שהיא מאוד בשלה, מאוד מבוססת למשהו שהוא ייחודי לנו כאן.

כשאני מדברת עם קולגות שלי יש קונצנזוס על SU-PAD אנחנו מבינים שזה הבית לתעשייה הישראלית, להתחיל את הבנייה של האפליקציה, בין אם זה בסיעור מוחות ובין אם זה לבוא ולהתחיל את כל ההרצות בסדנא שלהם בראש העין.

SU-PAD ביחד עם התעשייה עוברים את האבולוציה ואנחנו רואים שהטכנולוגיה משתנה, לא בקצב של הליכה אלא פשוט טסה. אז זה מאוד נוח לדעת שיש מישהו שטס איתך, יד ביד" אומרת רווית הורנר, ברמד.

 

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה