בחרו עמוד
Tav Medical Case Study
מכונות הזרקה וציוד

Case Study: Tav Medical

Tav Medical | TAV MEDICAL

מספר עובדים

200

Tav Medical | TAV MEDICAL

מדינה

ישראל

Tav Medical | TAV MEDICAL

תעשייה

מוצרים רפואיים חד פעמיים

Tav Medical | TAV MEDICAL

שם החברה

תב מדיקל

חברת תב מדיקל

חברת תב מדיקל בע"מ עוסקת בייצור ופיתוח פתרונות בתחום המוצרים הרפואיים. החברה, שנוסדה בשנת 1975 על ידי מאיר בן שבת, חרטה על דגלה חדשנות פורצת דרך ומפעילה כיום שני מפעלים בצפון הארץ, המספקים עבודה לעובדים רבים באזור. שמה הטוב של תב מדיקל בארץ ובעולם הוא תולדה של רמת האמינות והדיוק הגבוהים של מוצריה, זמן הייצור המהיר ושירות הלקוחות המצוין. בין לקוחותיה הבולטים של החברה נמנות Perrigo ,WEST, Simplivia ,Given ,Medtronic Imaging ואלכם מדיקל.
כניסה לתחומים טכנולוגיים חדשים אינה פשוטה, כפי שעודד בן שבת, דור שני למייסד חברת תו מדיקל והמנכ"ל הנוכחי מעיד. על מנת להתמודד עם אתגרים טכנולוגים מתקדמים בתחומים חדשים ולא מוכרים נדרשת תמיכה וידע מקצועי של חברה המסוגלת להעניק את הגב והידע הזה – גב אותו חברת תב מדיקל מקבלת כבר למעלה משלושים שנה מחברת Su-Pad.
האתגר

שתלים דנטליים עשויים זירקוניה בהזרקה

אחד הפיתוחים פורצי הדרך של חברת תב מדיקל הוא שתלים דנטליים עשויים זירקוניה. שתלי זירקוניה עשויים מחומר קרמי אשר מתאים באופן מיוחד לשימוש וצרכים רפואיים. מדובר בחומר עמיד מאד בפני לחץ ושחיקה, בעל מראה טבעי ואסתטי שאינו גורם לתגובות אלרגיות. על פי מחקרים שונים, חולי סוכרת לדוגמה אינם מגיבים היטב לנוכחות מתכת בפיהם, חומר הקיים בשתלים המסורתיים.  החברה מייצרת את השתל עצמו, המבנה אשר יושב מעל לשתל ואת הכלים הכירורגיים הנדרשים לצורך ביצוע השתלה. רויטל שבתאי, סמנכ"לית השיווק בחברה ובתו של מייסד החברה מאיר בן שבת, מסבירה כי חברת תב מדיקל היא "בין החברות היחידות בעולם אשר מייצרות שתלי זירקוניה בטכנולוגיה של הזרקה, והראשונה שקיבלה אישור FDA לשתל מסוג זה"

חברת תב מדיקל היא בין החברות היחידות בעולם אשר מייצרות שתלי זירקוניה בטכנולוגיה של הזרקה

תמיכה צמודה עבור ביטחון בעבודה

יואב שבתאי, מנהל חטיבת ההזרקה בתב מדיקל, מספר כי במסגרת עבודתו ארוכת השנים בתעשיית ההזרקות הוא הבין את החשיבות הרבה של ליווי ותמיכה צמודה בכל הנוגע למכונות והטכנולוגיה בה תב מדיקל עושה שימוש. לדבריו, זו הסיבה שבגינה הוא מאוד אוהב לעבוד עם חברת Su-Pad ועם מכונות ההזרקה של ארבורג, אותן Su-Pad מספקת לחברתו.   כדי להמחיש נקודה זו הסביר שבתאי: "עקב החמרה בדרישות לכיולי מכונות נדרשנו לבצע כיול במכונת הזרקה. לצורך ביצוע כיול המכונה, קראנו לחברת Su-Pad, המייצגת את חברת ארבוג בישראל. לאחר ביצוע הכיול התברר כי למרות שהמכונה לא עברה כיול שמונה שנים, היא מכוילת כנדרש." לדברי עודד בן שבת, מנכ"ל חברת תב מדיקל, התמיכה הצמודה והידע המקצועי המוסף אשר חברת Su-Pad מספקת היא הסיבה בגללה הם בוחרים לעבוד איתה כספק יחיד כבר למעלה משלושים שנה.

בקרת ייצור יעילה

מכונות ההזרקה של ארבורג מגיעות עם תוכנת ALS אשר מאפשרת מעקב ובקרה צמודים על תהליכי הייצור, ובכך הופכת את החיים של המפעיל לקלים יותר.  לדברי יואב שבתאי, תכנון התהליך נעשה מראש, וכל שנותר למפעיל לעשות על מנת להתחיל בייצור הוא לסנכרן בין תהליך אשר תוכנן מראש לבין מכונת הזרקה.

ייצור מוצרים מתקדמים דורש פתרונות מתקדמים

מכונות ההזרקה של ארבורג נמצאות בלב העשייה של חברת תב מדיקל, אולם לצידן יש צורך בציוד משלים וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לספק מוצרים חדשניים ומתקדמים. דן בן שבת, מנהל מחלקת מחקר ופיתוח בחברת תב מדיקל, מספר על פרויקט בו השתמשו במכונת ייבוש חומרי גלם של מורטו, והסביר כי הבקרה המתקדמת של המכונה אפשרה לבצע אופטימיזציה, וכן להגדיר במדויק את הפרמטרים הנדרשים לביצוע העבודה.   לצד המייבש, עלה הצורך בבקרת טמפרטורה מדויקת של התבניות בתהליך ההזרקה. בקרה זו הושגה על ידי שימוש במחממי התבניות של HB-Therm. גם פתרונות אלו סופקו על ידי חברת Su-Pad, לה הידע המקצועי הנדרש לזיהוי הפתרונות הנכונים והטמעתם המוצלחת.

הערכים המרכזיים

  • בחירת חברת Su-Pad כספק יחיד הנותן תמיכה מלאה ומספק ידע מקצועי נדרש למגוון פתרונות
  • שימוש בפתרונות מתקדמים לייצור מוצרים חדשניים
  • בקרה ותפעול נוחים לחסכון בזמן ומניעת טעויות אנוש

הפתרונות שהושגו

  • טכנולוגיה המאפשרת לחברה לעמוד בלחץ דרישות הייצור מבלי להתפשר על איכות ומחיר
  • העלאת רמת הדיוק בהזרקות מוצרים
  • בטחון בכניסה לתחומים חדשים בהם אין לחברה עדיין את הניסיון הנדרש

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה