בחרו עמוד

STRATASYS מציגה: חידושים בתערוכה

תערוכת Formnext Frankfurt 2018, מהאירועים המקצועיים החשובים בעולם בתחום הדפסת התלת מימד, התאפיינה בנוכחות ישראלית בולטת. נציגי חברות בתחומים שונים הגיעו אליה על מנת להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום ולהיחשף לרעיונות חדשים ופתרונות חדשניים. רבים מהם ביקרו אותנו, נציגי SU-PAD , במתחם של חברת Stratasys החברה הגדולה בעולם בתחום ההדפסה התלת מימדית ששורשיה נטועים בפארק המדע ברחובות. Stratasys ששיווקה משנת 1989 ועד היום למעלה מ-180,000 מדפסות תלת מימד ברחבי העולם המאפשרות שימוש במגוון החומרים הפלסטיים הקיימים בשוק, לא מפסיקה להתקדם ולהתפתח.

תערוכת Formnext Frankfurt היוותה עבור Stratasys הזדמנות מעולה להציג שלושה פתרונות חדשים:

STRATASYS מציגה: חידושים בתערוכה |

בקרוב: הדפסה גם במתכת

במסגרת התערוכה חשפה Stratasys פרטים ראשוניים אודות טכנולוגיה להדפסת תלת מימד במתכת אותה היא מפתחת. הטכנולוגיה החדשה, שפותחה על מנת לשפר את המהירות והאיכות של הדפסת תלת מימד במתכת ולצמצם את העלויות הכרוכות בה, מבוססת על שלושה שלבים:
הנחה של אבקת מתכת בשכבות, דחיסה, והזרקה של דיו תרמי, נמצאת בימים אלו בשלבי פיתוח מתקדמים.
STRATASYS מציגה: חידושים בתערוכה |

חידושים בסדרת VIVD COLOR

החברה השיקה שלושה חומרים להדפסות תלת מימד באמצעות המדפסות מסדרת Polyjet.

Agilus30 White המאפשר הדפסת מוצרים גמישים, ו- VeroVivid Cyan המרחיב את המנעד הצבעוני של מדפסות הסדרה בלמעלה מחצי מליון צבעים.

STRATASYS מציגה: חידושים בתערוכה |

אלסטומר חדש לסדרת 123F

TPU 92A, חומר חדש וגמיש שמתאים לשימוש במדפסות תלת מימד מסדרת 123F, מיועד ליצרנים המעוניינים להדפיס חלקים ומוצרים בעלי גמישות מרבית ועמידות גבוהה. פתרון זה מאפשר לקצר את משך ועלות העבודה בעד 39%, בהשוואה לפתרונות הקיימים בשוק, ומאפשר ייצור של רכיבים אלסטיים עמידים ואמינים במיוחד.

להשאר עם אצבע על הדופק

רוצים לשמוע על כל החידושים, הכנסים, הסמינרים
והאירועים שאנחנו עורכים?

הרשמה לניוזלטר

להשאר עם אצבע על הדופק

רוצים לשמוע על כל החידושים, הכנסים, הסמינרים
והאירועים שאנחנו עורכים?
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה