בחרו עמוד

NISSEI

מכונות, פתרונות, ציוד היקפי ותמיכה טכנית לתעשיית הפלסטיק
הלוגו של חברת ניסאי - NISSEI
high-performance injection molding machine : NISSEI P

פתרונות הזרקה בלתי מוגבלים

יצרנית מכונות ההזרקה היפנית NISSEI, שנוסדה בשנת 1947, היא היצרנית היפנית הגדולה ביותר של מכונות הזרקה. מכונות ההזרקה של NISSEI מיוצרות גם על ידי חברות בנות במזרח הרחוק, יפן ובארצות הברית.

מכונת ההזרקה החשמלית הראשונה של החברה שירדה מפס הייצור בשנת 1983 , הקדימה את כל מתחרותיה, לצד הטכנולוגיה הסרוו-הידראולית שהוצגה לראשונה על ידי החברה. 863 הפטנטים שהיא מחזיקה, הן עדויות מוצקות ליכולות המרשימות שלה.

הכח נמצא במגוון

החברה מציעה מגוון של מכונות חשמליות ומכונות היברידיות עם מערכת סרוו-הידראולית. מגוון המכונות הרחב כולל: דגמים אופקיים, אנכיים ודו-קומפוננטיים, דגמים לעיבוד חומרים תרמופלסטיים, אבקות מתכת ו/או קרמיקה וכן גומי וסיליקון נוזלי. בנוסף מוצעים על ידי החברה גם דגמים להזרקה מיקרונית ומהירה. המכונות מתוצרת NISSEI מתאפיינות בדיוק רב בהזרקה, בעבודה שקטה, אמינות ונוחות תפעול.
NISSEI P: מכונות הזרקה חשמליות
מסורת של

איכות ומצויינות

למרות הגודל, העוצמה והחדשנות הטכנולוגית, NISSEI שומרת על מסורת של חברה משפחתית, ונשיא החברה הוא דור שלישי למשפחת המייסדים. בחברה מאמינים בתקשורת ישירה ופרטנית עם הלקוחות וגישה זו, בנוסף ליצירתיות ולחדשנות שלה, הובילה אותה לשליטה בנתח השוק הגדול ביותר של תעשיית מכונות ההזרקה היפניות.

מותגים נוספים במכונות הזרקה וציוד

NISSEI

BabyPlast

Moretto

Getecha

MASTIP

PULSOTRONIC

פתרונות משלימים

מדפסות תלת מימד

ריתוך אולטראסוני וליזר

רובוטיקה ואוטומציה

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה