בחרו עמוד
Tav Medical Case Study

רובוטיקה ואוטומציה

Case Study - Mul-T-Lock

תאריך הקמה: 1973

Case Study - Mul-T-Lock | ברמד

מספר עובדים

234

Case Study - Mul-T-Lock | ברמד

מדינה

ישראל
Case Study - Mul-T-Lock | ברמד

תעשייה

שירותי מערכות אבטחה

Case Study - Mul-T-Lock | ברמד

שם החברה

Mul-T-Lock

חברת Mul-T-Lock

חברת Mul-T-Lock היא חברה ישראלית ותיקה המתמחה במתן פתרונות נעילה ובקרת כניסה למגזר התעשייתי והפרטי. החברה מתכננת, מייצרת, משווקת ומפיצה את פתרונותיה לכ-100 מדינות ו-300 מיליון בני אדם ברחבי העולם.

קיצור זמני המתנה לחומרים בתחנות הייצור ושחרור צווארי בקבוק בתהליך.

האתגר

"פתרון שפינה הרבה זמן לעובדים להמשיך ולעבוד במקום להתעסק בשינוע"

"הטמעת העגלה הרובוטית של MiR עבורינו היא חלק מהאסטרטגיה הכוללת של מולטילוק במעבר להיות מפעל חכם" מסביר לנו מוטי שואף, מנהל הפרויקט האסטרטגי בחברה. נמרוד חיימוב בן ארי, עובד מחסן בכיר, מוסיף ואומר: "מדובר בפתרון שחסך ופינה הרבה זמן לעובדים להמשיך ולעבוד במקום להתעסק בשינוע וזה עובד מושלם". 

בטיחות בעבודה והעלאת התפוקה

הטמעת העגלה הרובוטית של MiR במפעל מולטילוק סייעה לחברה לכונן סביבת עבודה בטיחותית יותר תוך הגברת את התפוקה השוטפת. כעת העובדים יכולים להתפנות לעבודתם במקום להלאות את עצמם בשינוע חומרים וסחורות בין מחלקה אחת לאחרת. 

"לפני הכנסת הרובוט המחסנאים היו מוציאים 40-50 פריטים והיום התייעלנו בעקבות הרובוט ואנחנו מוציאים כ-80 פריטים ביום" מציין יניב בסטיקר. שואף מסכם בפשטות: "היישום של MiR מאפשר לקצר זמני המתנה לחומר בתחנות הייצור השונות, שחרר לנו צווארי בקבוק בתהליך, ובאופן כללי, גרם לתהליכי העבודה לזרום טוב יותר".

חברת MiR – רובוטים שנוצרו במיוחד לסביבה אנושית

לאחר פיילוט של חודש, נציגי SU-PAD הטמיעו את עגלת ה-AMR במפעל מולטילוק ביעילות ובקלות. כעת היא הפכה לחלק בלתי נפרד מהנוף וההווי של המפעל. העגלה הרובוטית כבר "מרגישה בבית", מתמצאת ברחבי המפעל, מכירה את כל תחנות הפעילות שלה. העגלה אף יודעת היכן לאסוף ולהניח את החומרים ואפילו פותחת לעצמה את הדלת ללא צורך בעזרה.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה