בחרו עמוד
Tav Medical Case Study
רובוטיקה ואוטומציה

Case Study: EMI Integrated Systems Ltd

EMI Integrated Systems Ltd Case Study | EMI

מספר עובדים

50+
EMI Integrated Systems Ltd Case Study | EMI

מדינה

ישראל
EMI Integrated Systems Ltd Case Study | EMI

תעשייה

רפואה, הייטק, תעופה
EMI Integrated Systems Ltd Case Study | EMI

שם החברה

EMI

חברת EMI 

חברת EMI מתמחה בייצור חלקים אלקטרו-מכניים ומודלים מורכבים בעלי דיוק גבוה, עבור תעשיות ההייטק, הרפואה והתעופה.
הגדלת פריון העבודה, תוך התמודדות ומציאת פתרון לבעיית המחסור בכוח אדם מקצועי.
האתגר

ייצור עשרות עד אלפי חלקים באיכות גבוהה לתעשיות הכבדות

חברת EMI מתמחה בייצור קבוצות קטנות ובינוניות של עשרות עד אלפי חלקים באיכות גבוהה עבור תעשיות הרפואה, התעופה וההייטק. כמו רוב התעשיות, מצאו עצמם גם EMI בבעיית מחסור של כוח-אדם מקצועי. המחסור בכוח האדם מצד אחד, והרצון של החברה להגביר את הפרודוקטיביות של תהליכי הייצור ולשחרר כוח אדם מיומן ממשימות פשוטות שחוזרות על עצמן מצד שני, הובילו את החברה להבנה כי הם נדרשים לשינוי ברצפת הייצור.

המעבר לאוטומציה

הצוות ב-EMI הבין שהדרך היחידה להתמודד עם האתגרים הקיימים ולעמוד בקצב הייצור לצד המתחרים היא על ידי שילוב של קובוטים ברצפת הייצור. כאן נכנסת לתמונה השותפות בין חברת acubez™ ו-Universal Robots. מאז שהטמיעה חברת EMI את פתרון האוטומציה המודולרי של acubez™, נוספו מאות שעות ייצור התפוקה מדי שנה, עם החזר השקעה (ROI) תוך 12-18 חודשים בלבד.

קיצור זמני האספקה ועלייה משמעותית בפרודוקטיביות

  מאז שהחלה חברת EMI להטמיע את פתרון האוטומציה של acubez™, כל זמן נוצל במלואו, ובוטלו ה"זמנים המתים". בזכות זה, עלתה הפרודוקטיביות והיעילות בחברה ב-70-95%. "דמיין לעצמך שאתה מגיע למפעל אחרי סוף שבוע, ומגלה שהמכונות שלך פעלו במהלכו ללא הפרעה, ויצרו חלקים עקביים, ללא כל רבב", אומר עוזי רווה, COO בחברה. עוד הוא מוסיף כי "זו המציאות של חברת EMI כיום. מאז שהוטמע פתרון האוטומציה בתהליכי העבודה, החברה הוסיפה לקיבולת שלה למעלה מ-1,200 שעות ייצור מדי שנה, עבור כל מכונה אוטומטית". בכך, הצליחה החברה לעמוד בזמני האספקה של חלקים, מבלי להוסיף כוח אדם או משאבים חדשים.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה