בחרו עמוד
Case Study: Picodya

הלחמת פלסטיק

Case Study: Picodya

Picodya Case Study | פיקודיה

מספר עובדים

50

Picodya Case Study | פיקודיה

מדינה

ישראל
Picodya Case Study | פיקודיה

תעשייה

מדיקל

Picodya Case Study | פיקודיה

שם החברה

פיקודיה

חברת פיקודיה

עוסקת בהנגשת אבחונים רפואיים ברחבי העולם באמצעות טכנולוגיה חדשנית, במטרה להנגיש דיאגנוסטיקה לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

ריתוך/הרכבת חלקי פלסטיק בתהליך יציב ומדוייק לצורך ייצור המוני של חלקים מיקרופלואידים אטומים.

האתגר

נגישות לאבחון רפואי: בכל זמן ובכל מקום

חברת פיקודיה הוקמה בשנת 2018 במטרה לאפשר לאנשים מכל רחבי העולם נגישות רבה יותר לאבחונים רפואיים. פלטפורמת אבחון חוץ גופי (IVD) של החברה מתאימה לפריסה המונית: החל מיחידות טיפול נמרץ ומחלקות בתי חולים ועד לשימוש בבתי חולים שדה, במרפאה ובבית. באמצעות הפחתת העלויות לבדיקה מאפשרת החברה להפוך את בדיקות האבחון לנגישות לכולם – בכל מקום ובכל זמן, ולסלול את הדרך לעולם בריא יותר.

המהירות והקלות היחסית של הטמעת הטכנולוגיה

"מה שהפתיע אותי זה המהירות והקלות היחסית של הטמעת הטכנולוגיה" אומר צביקה ברקאי, מנכ"ל ושותף מייסד של חברת פיקודיה "אני חושבת שהבשלות של הטכנולוגיה מצד אחד, המקצועיות של Leister כחברה טכנולוגית מצד שני והשירות של SU-PAD מצד שלישי הפכו את התהליך והשימוש בטכנולוגיה למהירים ויחסית מאוד זורמים וקלים".

דיוק גבוה בחיבור החלקים

בחלקים מיקרופלואידים ישנה זרימה של נוזלים או גזים שונים, כאשר לרוב מבנה חלק הפלסטיק מורכב מאוד ודורש אטימה הרמטית ותוצאה נקייה – הן מהפן הפונקציונלי והן מהפן האסתטי. טכנולוגיית ריתוך לייזר מאפשרת דיוק גבוה בחיבור החלקים, הדירות ובניגוד לשיטות ריתוך/הרכבה אחרות, כמעט ונקייה לחלוטין ממאמצים מכאנים.

היכולת לרתך מבנים מיקרומטרים בעלי גאומטריה ומידות משתנות באופן כה מדוייק מתאפשרת על-ידי שימוש במסכה, וילון הלייזר ניצב למסכה ובכך הריתוך נוצר אך ורק באזורים שאינם ממוסכים.

פרטנר לטכנולוגיות חדשות

"אני מכיר באופן אישי את SU-PAD כבר עשרות שנים. אנחנו יודעים שהם פרטנר לטכנולוגיות חדשות ולהטמעה של טכנולוגיות באמצעי הייצור הכי טובים שהיו לנו לאורך השנים" אומר ברקאי ומוסיף "רצינו להיות בטוחים שנקבל את הפתרון הטכנולוגי ואת התמיכה גם אם זה לא יצליח.

בסופו של דבר קיבלנו את המוצר שרצינו, קיבלנו את השירות שרצינו, הם איתנו, ולאורך כל הדרך ממשיכים לעזור לנו. השילוב הזה הוא שילוב שמבחינתנו הוא המנצח".

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה