בחרו עמוד
Tav Medical Case Study

תלת מימד

Case Study: Picodya

Picodya Case Study | פיקודיה

מספר עובדים

50

Picodya Case Study | פיקודיה

מדינה

ישראל
Picodya Case Study | פיקודיה

תעשייה

מדיקל

Picodya Case Study | פיקודיה

שם החברה

פיקודיה

חברת פיקודיה

פיקודיה עוסקת בהנגשת אבחונים רפואיים ברחבי העולם באמצעות טכנולוגיה חדשנית.

לייצר חלקים מיקרופלואידיים פונקציונאליים בכמויות של מאות ואלפים עד שמגיעים לשימוש בטכנולוגיית הזרקה.

האתגר

נגישות לאבחון רפואי: בכל זמן ובכל מקום

חברת פיקודיה הוקמה בשנת 2018 במטרה לאפשר לאנשים מכל רחבי העולם נגישות רבה יותר לאבחונים רפואיים. פלטפורמת אבחון חוץ גופי (IVF) של החברה מתאימה לפריסה המונית: החל מיחידות טיפול נמרץ ומחלקות בתי חולים ועד לשימוש בבתי חולים שדה, במרפאה ובבית. באמצעות הפחתת העלויות לבדיקה מאפשרת החברה להפוך את בדיקות האבחון לנגישות לכולם – בכל מקום ובכל זמן, ולסלול את הדרך לעולם בריא יותר.

האצת תהליכי פיתוח

"הדבר שאני אוהב בטכנולוגיית התלת-מימד של Stratasys הוא שבמקור, הטכנולוגיה הומצאה בשביל להאיץ תהליכים של מחקר ופיתוח. בסופו של דבר, כשהולכים במעבדה שלנו היום אפשר לראות חלקים מודפסים בתלת-מימד בכל מקום" אומר צביקה ברקאי, מנכ"ל ומייסד משותף של חברת Picodya ומוסיף "כשהקמנו את החברה החלטנו שהעובד השלישי והרביעי יהיו מדפסות התלת מימד F170 ו- Connex. השמות משעשעים, אבל החלטנו שהעובדים האלו יתנו לנו את הערך הגדול ביותר לתהליכי מחקר ופיתוח".

פתרון ממשי לכל אתגר: חברת Stratasys

"בזכות השימוש בטכנולוגיה של Stratasys והדפסת תלת-מימד אנחנו יכולים כיום להאיץ את הפיתוח ולהגיע לאבני דרך משמעותיות. כעת, אנו יכולים לקחת את המודלים ואבי-הטיפוס האלו ולהשתמש בהם עבור הבדיקות הביולוגיות שלנו.

חברת Stratasys ושותפתה המקומית SU-PAD תמיד מגיעים עם פתרון ממשי לאתגרים והבעיות איתם אנחנו מתמודדים, ולא יכולנו לעשות את מה שאנחנו עושים כיום בלי הפתרונות האלו והעזרה שלהם לאורך הדרך" מסכם ברקאי.

צור קשר >

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה