בחרו עמוד

הטמעת אוטומציה רזה לייעול תהליכים פנימיים בחברה, שיפור הלוגיסטיקה ובטיחות בשגרת עבודה

וובינר מקצועי

יום שלישי | 2.3.2021 בשעה 11:00 | Online

וובינר אוטומציה רזה

כיום יותר ויותר חברות עוברות לאוטומציה שיתופית המתאימה למגוון רחב של תעשיות, כאשר העידן הדיגיטלי והטכנולוגיות החדשות שבו מעלות חברות במשק לשלב הבא. הצטרפו אלינו לוובינר ביום שלישי ה- 2 במרץ בשעה 11:00 לקבלת מגוון תשובות לשאלות וביניהם: מדוע לבחור באוטומציה שיתופית? למה דווקא עכשיו? ומה טכנולוגיה זו צפויה לספק לכם?

הוובינר, בהשתתפות מומחים בתחום מהחברות המובילות Mobile Industrial Robots (MiR) and Universal Robots (UR) ו- SU-PAD יחשוף כיצד רובוטים שיתופיים הופכים ארגונים ליעילים ופרודוקטיביים יותר. במהלך הוובינר תוכל ללמוד על היישומים הרבים של הרובוטים: זרועות רובוטיות ו- (AMR (autonomous mobile robots לצד סיפורי לקוח והתמקדות על קלות התכנות, יכולת העבודה לצד בני אדם ברצפת הייצור והחזר ההשקעה (ROI) הצפוי.

הצטרפו אלינו כדי לגלות את מהימנותה של האוטומציה השיתופית, יעילותה והגמישות שלה - וכל זאת במחיר נגיש עם ROI מהיר במיוחד. במהלך הוובינר נעסוק בדברים הבאים:

 • 11:00 | הצגת עיקרי הפעילות והטכנולוגיה של החברות (Universal Robots (UR ו- Mobile Industrial Robots (MiR)
 • 11:30 | שילוב בין סוגים שונים של קובוטים: זרועות ועגלות רובוטיות מבוססות עקרון AMR  (Autonomous Mobile Robots)
 • 11:45 | פאנל שאלות ותשובות ושיתוף תובנות
Kandan Özgür GÖK

Kandan Özgür GÖK

Turkey&MEA Country Manager, Universal Robots

Diana Davoyan

Diana Davoyan

Marketing and Sales Specialist at MiR

Mateu Castells

Mateu Castells

Area Sales Manager Iberia & Israel, MiR Robots Southern Europe & MEA

Haim Zeherman

Haim Zeherman

Automation & Robotics Project Manager, SU-PAD

Ziv Sadeh

Ziv Sadeh

VP Sales & Marketing, SU-PAD

הוובינר יתקיים בשיתוף פעולה בין החברות הבאות:

 הטמעת אוטומציה רזה לייעול תהליכים פנימיים בחברה, שיפור הלוגיסטיקה ובטיחות בשגרת עבודה | אוטומציה

חברת SU-PAD נוסדה בשנת 1987 וכיום מתמקדת בארבעה תחומי התפתחות: רובוטיקה ואוטומציה, הלחמה אולטראסונית ולייזר, מכונות וציוד לתעשיית הפלסטיק ומדפסות תלת מימד. הניסיון המגוון שצברנו במשך השנים הוא זה שמאפשר לנו להתאים לכל לקוח את הפתרון המתאים לו ביותר, ולוות אותו לכל אורך הדרך בשיטת TURN-KEY-PROJECT: החל משלב אפיון הדרישות, דרך התאמת הפתרון האופטימלי ועד לאספקת המוצר והתקנתו בבית הלקוח. גם לאחר התקנת המוצר אנו ממשיכים ללוות את לקוחותינו – ועוזרים בהטמעתו והדרכות מתקדמות. שיטת העבודה הייחודית שלנו מאפשרת ללקוחותינו לצאת לשוק במהירות, ולהתחרות באופן יעיל וחסכוני תוך שמירה על יתרון יחסי.30 שנות הפתרונות שלנו הובילו לכך שכיום נחשבת חברת SU-PAD למובילה ענפית, ומרכזת תחתיה נציגויות של החברות המובילות בעולם בתחומי ההתמחות שלה.

הטמעת אוטומציה רזה לייעול תהליכים פנימיים בחברה, שיפור הלוגיסטיקה ובטיחות בשגרת עבודה | אוטומציה
חברת Universal Robots
: הוקמה מתוך חזון להנגיש אוטומציה באמצעות רובוטים שיתופיים (COBOTS) לתהליכי ייצור בכל קנה מידה. החברה סיפקה עד היום עשרות אלפי רובוטים שיתופיים למפעלים ברחבי העולם – ומתמחה בייצור קובוטים קטנים ובינוניים בעלי 6 צירים, שכל אחד מהם נע ב- 360 מעלות. מאפיינים ייחודיים אלה של הקובוטים מעניקים תנועתיות וגמישות כשל יד אדם, המאפשרות לטפל בפריטים עדינים במיוחד. היתרונות העיקריים של הקובוטים הינם תכנות קל, הגדרות מהירות ושימוש גמיש ובטוח לצד בני אדם. טכנולוגיה זו מגיעה במספר אפליקציות וביניהן הזנת מכונה, לקיחה והשמה, הרכבה, הדבקה, ריתוך, מיון, צביעה, הברגה ובקרת איכות ומאפשרת ניצול מיטבי של כוח אדם בארגון, ביטול טעויות אנוש, הפחתת עלויות הייצור והגברת התפוקה.

הטמעת אוטומציה רזה לייעול תהליכים פנימיים בחברה, שיפור הלוגיסטיקה ובטיחות בשגרת עבודה | אוטומציה

חברת Mobile Industrial Robots (MiR): הינה יצרנית מובילה של רובוטים ניידים משתפי פעולה (COBOTS) שנוסדה בשנת 2013 וצומחת מאז בקצב מהיר. החברה מציגה את הדגש בפיתוח רובוטים בטוחים, גמישים וידידותיים למשתמש כדי לסייע ללקוחות להעביר את יעילות פעולתם. הקובוטים של החברה מאפשרים אוטומציה של מגוון משימות – החל מאיסוף ושינוע של חלקים, פריקת מכונות והרכבת רכיבים. המגוון הרחב של הקובוטים שמציעה החברה יכול לבצע אוטומציה כמעט לכל משימה בתהליך התחבורה הפנימי של כל ארגון והוכיחו עצמם כיעילים להגברת הפרודוקטיביות ושמירה על ביטחון העובדים עם החזר השקעה (ROI) מהיר. בעזרת האוטומציה של החברה, יכולים כעת ארגונים להעלות את רמת התפוקה ולהפחית את צווארי הבקבוק בפס הייצור.

 

Sign Up for the Webinar


  הבטיחו את מקומכם בהרשמה בטופס הבא

   הרשמה לניוזלטר

   להשאר עם אצבע על הדופק

   רוצים לשמוע על כל החידושים, הכנסים, הסמינרים
   והאירועים שאנחנו עורכים?
   תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה