בחרו עמוד

Xact Metal

מדפסות תלת-מימד מקצועיות- הדפסת מתכת

Desktop Metal Company logo

הדפסת מתכת

הוזלת העלויות והנגשת טכנולוגיית הדפסת המתכת בתלת-המימד לשוק הרחב הן מטרותיה המרכזיות של חברת Xact Metal, אשר הושגו בעזרת יישום ייחודי של טכנולוגיית Selective Laser Melting, היתוך אבקת מתכת על-ידי לייזר. 

חברת Xact Metal חוללה מהפכה בהנגשת הדפסת מתכת בטכנולוגיית תלת-המימד על-ידי שיטת יישום המאפשרת לקהל לקוחותיה לקבל את כלל היתרונות של הדפסת מתכת 3D באיכות גבוהה – ובמחיר נגיש מאי פעם. 

XM200C

מדפסת זו הינה מדפסת המתכת התלת מימדית הראשונה של חברת Xact Metal אשר יצרה עניין רב בתעשייה – הודות לביצועים החדשים שהיא מציעה, והמחיר הנגיש שלה. מדפסת זו פועלת על בסיס היתוך לייזר: אנרגיית הלייזר ממצקת שכבות דקות של אבקת מתכת, עד ליצירת חלק שלם, ופועלת על-ידי מערכת Xact Core ™ אשר עושה שימוש בלייזר המונע על גבי מערכת צירים. יישום זה שונה ממערכות הלייזר מבוססות סריקה (GALVO), מאפשר איכות בניה טובה הנגזרת מניצבות אלומת הלייזר בכל עת, בד בבד עם קונספט מכני המאפשר בניה של מדפסת קומפקטית עם תפעול ותחזוקה נוחים. מדפסת זו מאפשרת להשיג פתרון בעלות אטרקטיבית, איכות הדפסה מעולה ופשרה קטנה בלבד במהירויות ההדפסה.

Desktop Metal - STUDIO SYSTEM

...COMING SOON

XM200S

בשנת 2020 צפויה החברה להשיק את דגם ה- XM200S: מדפסת אידיאלית עבור לקוחות בעולמות הביצוע כדוגמת יישומי התעופה והחלל והרפואה בהם מהירות ההדפסה והתפוקה הגבוהה הן קריטיות. מדפסת ה- XM200S פועלת על בסיס טכנולוגיית סריקה ומאפשרת השגה של מהירויות הדפסה גבוהות.

XM300C

בשנת 2020 צפויה חברת Xact Metal להשיק את דגם ה- XM300C, מדפסת הכוללת שניים או ארבעה לייזרים בעלי דיוק גבוה המאפשרים הדפסה מהירה יותר (עד X4). מדפסת זו מתבססת על טכנולוגיית Xact Core ™ אשר ממתינה לקבלת אישור פטנט. עם יכולות מתקדמות, זמן ביצוע מהיר ומחיר נגיש – מדפסת זו מיועדת לארגונים גדולים ולתפוקה תעשייתית.

מותגים נוספים במדפסות תלת-מימד

STRATASYS

XACT METAL

NANO DIMENSION

פתרונות משלימים

מכונות הזרקה וציוד

ריתוך אולטראסוני וליזר

רובוטיקה ואוטומציה

צור קשר

צור קשר עם מומחה מבית SU-PAD לייעוץ ראשוני והתאמת פתרון עבורך

רוצה לדבר איתנו?

המלאכה 6, א.ת ראש העין 4809112077-231-8688 info@su-pad.com
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה