בחרו עמוד

המשך פעילות החברה בתקופת הקורונה

פניה אישית ללקוחותינו ממנכ"ל החברה, מר פיני שדה

שלום ללקוחתינו היקרים,

כולנו נמצאים בתקופה קשה למדינת ישראל ולא רק, וכולנו רוצים לעבור תקופה זו בשלום ובבריאות טובה. אנו כולנו מחוייבים לעשות הכל כדי למזער כל פגיעה אפשרית במערך העסקי והתעשייתי שהוא ביסוד הקיום לכולנו. אני משוכנע כי כל אחד מכם דואג לסביבתו, משפחתו ואירגונו, כדי שנקום מתקופה זו חזקים לפחות כמו שהינו.

ברצוני להביא לידיעתכם, כי אנו ב-SU-PAD עושים את מירב המאמצים להמשיך את פעילותינו כבשגרה, ועומדים לרשותכם בכל עת, במתן שירות, במתן מידע או בסיוע אחר הנדרש להמשך פעילותנו המשותפת כמו בכל יום ויום בעבר המשותף שלנו.

נקטנו בכל הצעדים האפשריים למנוע מצב של השבתת החברה, כמו פיצול לצוותי עבודה שאינם נפגשים פיזית בתקופה זו, ואנו מצפים גם מכם לנקוט בצעדים הנדרשים למנוע פגיעה בעובדכם ובנו בעת שנגיע אליכם בענייני עבודה לתמיכה או ליעוץ. הנני מדגיש כי אנו ממשיכים להעניק את השירות הנדרש לתחזוקה ותפעול המכונות, ומפעילים כרגיל את המערך הלוגיסטי הנדרש לקבלת אספקה מספקינו לעמידה בהתחיבויות החברה ובצורכיכם.

אנו מודים על שיתוף הפעולה, ומתנצלים מראש במידה ויחול עיכוב כלשהו הנגרם בגין המצב וההגבלות המוטלות עלינו בתקופה זו. לעת עתה, כל המערכות בארץ ואצל ספקינו, מתפקדות כרגיל, במגבלות שינוע בין לאומי הנוצרות מעת לעת.
אל תהססו לפנות אלינו בכל עת לכל מטרה כהרגלכם.

אני תקווה כי נעבור תקופה זו בשלום,
לבריאות שלמה, והמשך פעילות פורה,

פיני שדה
סו-פאד (1987) בע"מ

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה