בחרו עמוד

האביזרים המשלימים לתחום העגלות הרובוטיות שאתם חייבים להכיר

האביזרים המשלימים לתחום העגלות הרובוטיות שאתם חייבים להכיר

בכל מפעל תעשייתי שתפגשו תמצאו המון של אנשים המשנעים עגלות וסחורות מהמחסנים אל קווי הייצור: שינוע שכיום יכול להתבצע גם על-ידי עגלות רובוטיות שיתופיות. בשנים האחרונות החלה החברת הדנית MiR לפתח ולייצר עגלות אוטונומיות: עגלות גמישות, בטוחות ובעלות מחיר אטרקטיבי. עגלות אלו יכולות לנסוע לכל יעד שהוגדר להן ללא מפעיל אנושי, ללא צורך בתשתית מסילות תוך שמירה על בטיחות העובדים והציוד. עגלות אלו מסוגלות לשאת עד 1 טון של מטען, תלוי בדגם הנבחר.

יעילותה של העגלה הרובוטית השיתופית נקבעת על-ידי העגלון שבראשה; בדומה לעולם הרובוטים השיתופיים (קובוטים) ואביזרי הקצה שלהם, גם לעגלות רובוטיות יש מספר רב של עגלונים: אביזרים משלימים מתקדמים המיוצרים על-ידי חברת MiR. אביזרים אלו הם ההופכים את העגלה לפתרון שינוע חכם אשר משתלב בצורה מיטבית בקו הייצור, ומהווה פתרון יעיל וכלכלי.

עולם שלם של אביזרי קצה

אביזרי הקצה יכולים להיות מסוגים שונים: זרועות רובוטיות, מסועים, מעליות, יחידות מדף ואחסון, יחידות תקשורת, טעינה, פריקת סחורה ועוד. חברת MiR מציעה אפשרויות של אביזרי קצה כדוגמת:

MiR Conveyor Module, Double: עגלה אשר משלבת 2 מסועים נעים, כך שניתן לקבל דרכה מוצרים ממסוע נע ולהובילם למקום אחר. המסועים מסוגלים לשאת עד 40 ק"ג.

MiR500/1000 Roller Conveyor: מסוע גלילים המאפשר העמסה והורדה קלה ובטוחה של המטען שעל-גבי העגלה. ניתן לבצע אינטגרציה שלו למסוע קיים.

SU-PAD גאה לייצג את חברת MiR בארץ בשירות TURNKEY SOLUTIONS. מחפשים את הפתרון שלכם? השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה