בחרו עמוד

קובוט UR30 מבית Universal Robots: נשיאת משקל של 30 ק"ג

חברת Universal Robots השיקה לאחרונה את קובוט UR30, המסוגל לשאת משקל של עד 30 ק"ג, עם בקרת תנועה משודרגת, ומהירות גבוהה יותר מקודמיו

 

 

קובוט UR30: רק יתרונות

קובוט UR30 החדש מבית Universal Robots מהווה סטנדרט חדש של יעילות, באמצעות יכולתו להתמודד עם מטענים גדולים וכבדים יותר של עד 30 ק"ג, למרות גודלו הקומפקטי. יכולת זו של הקובוט מאפשרת לו להשתמש במספר תפסנים בו-זמנית, מה שמביא לכדי הסרת חלקים מוגמרים והעמסה של חומרי גלם רבים יותר, תוך כדי קיצור זמני ההחלפה ומיקסום הפרודוקטיביות. לצד זאת, הקובוט אידיאלי עבור מספר אפליקציות הכוללים משטוח ואריזה, Machine Tending, טיפול במגוון חומרים ובעל הברגה עם מומנט גבוה המיועד בעיקר עבור תעשיית הרכב. 

 

קובוט UR30 מבית Universal Robots: נשיאת משקל של 30 ק"ג | UR30,Universal Robots,קובוט

 

קומפקטי – כבר אמרנו?

קובוט UR30 הוא בעל טביעת רגל קטנה במיוחד, המאפשרת לו להשתלב כמעט בכל חלל עבודה, ובכך לפתור מהעובדים נשיאה של משקלים כבדים. משקלו הנמוך יחסית של הקובוט, רק 63.5 ק"ג, מאפשר גם לשנע אותו בקלות בין אזורי עבודה שונים על גבי פס הייצור. 

 

קובוט UR30 מבית Universal Robots: נשיאת משקל של 30 ק"ג | UR30,Universal Robots,קובוט

 

״מהנסיון שלנו בשוק הישראלי, אנו יכולים לראות יותר ויותר לקוחות עם יישומים שדורשים קובוטים שיכולים להתמודד עם משקלים שהולכים ועולים״, ציין חיים זכרמן, מנהל חטיבת רובוטיקה ואוטומציה בחברת SU-PAD, נציגת UR בישראל. ״מניסיון עבר שהיה לנו עם קובוט ה-UR20, ראינו לאחר ההשקה שלו בזירה הישראלית, שככל שהשוק הכיר ושמע על הפתרון, כך גם נולדו הצרכים עבורו…אני מעריך שאותו הדבר יקרה גם עם הקובוט החדש. יותר ויותר עסקים ומפעלים יגלו את היתרונות של היכולות להתמודד עם משקל כבד יותר״, הוסיף. 

קובוט UR30 כעת זמין להזמנות מראש, כאשר המשלוח יתבצע ברבעון הראשון של שנת 2024. 

 

חברת SU-PAD מייצגת את חברת Universal Robots בישראל

חברת SU-PAD מייצגת את החברות Universal Robots בארץ ונותנת מעטפת שירות מלאה למוצרי החברה והטמעתם באופן אפקטיבי ומוצלח בקרב יצרנים ישראלים בכל שלבי העבודה החל מהתכנון הבסיסי, דרך התקנה והטמעה ועד להדרכה – תוך ליווי, תמיכה ושירות אנושי לכל אורך הדרך, ולכל צורך שעולה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לחיים זכרמן haim@su-pad.com | 052-5670620

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה