בחרו עמוד

דברים טובים באים באריזות קטנות

ARBURG משיקה מכונת הזרקה נוספת בסדרת ה-Allrounder והפעם, קטנה ואקונומית ללא פשרות על איכות. למכונה כוח נעילה של 35 טון, שטח היטל המכונה קטן במיוחד, תמיכה בהזרקה אנכית וצילינדר בעל עמידות גבוהה לשחיקה. המחיר מפתיע לטובה ונוח בכ-25% בהשוואה למכונות מתחרות

 

בתמונה: מכונת ההזרקה הקומפקטית Allrounder 270 S של ARBURG.

בתמונה: מכונת ההזרקה הקומפקטית Allrounder 270 S של ARBURG.

 

 

ARBURG משיקה שדרוג למכונת ה- Allrounder 270 S הכולל מגוון שיפורים בתוכנה ובחומרה. כך נותנת למעשה החברה אישור לפתגם שאכן דברים טובים באים באריזות קטנות. המכונה החדשה הידראולית ובעלת כוח נעילה של 35 טון ומפגינה ביצועים מצוינים תוך שמירה על קומפקטיות ומחיר אטרקטיבי.

 

חסכונית במקום ומחיר אטרקטיבי: מכונת Allrounder 270 S

המכונה מציעה אפשרויות תצורה ופונקציונליות מודולריות המרחיבות את מגוון היישומים להם היא מתאימה. היא הראשונה מבית מכונות החברה שניתנת להגדרה באופן מקוון דרך פורטל הלקוחות החדש של החברה, arburgXworld שהושק ב-2019. היא מתאימה למפעלים עם שטח רצפת ייצור מוגבל ושטח היטל הפנים שלה מופחת בכ-20% בהשוואה למכונות מתחרות. בנוסף, מחירה אטרקטיבי יותר ועלות ההשקעה הראשונית זולה בכ-25%. זמן האספקה של המכונה קצר במיוחד – החל מ 14 יום לאחר מועד ההזמנה.

 

תמיכה בהזרקה אנכית וצילינדרים עמידים לשחיקה

למכונה החדשה יחידת הזרקה בגודל ISO 100. ניתן למקם את יחידת ההזרקה גם בצורה אופקית סטנדרטית וגם בצורה אנכית (בשימוש במתאם) באופן שמאפשר הזרקה בקו ההפרדה (PARTING LINE) של התבנית. הדבר מגדיל את מגוון התבניות והמוצרים שיכולים להתאים למכונה. גם מבחינת חומרי הגלם, מפגינה המכונה גמישות המושגת בעזרת צילינדר בעל עמידות גבוהה לשחיקה בסטנדרט כולל אפשרות ציפוי CrN לבורג והפרפר. את המכונה ניתן לצייד במערכת הרובוטית להסרת אנגוסים, Integralpicker V, שפותחה גם היא בחברה.

 

חסכונית גם באנרגיה

לצד העיצוב הקומפקטי, משולבים במכונה מערכת בקרה ומערכת סרוו-הידראולית חסכונית של ARBURG (ASH – ARBURG Servo-Hydraulic). אלו מאפשרת פעולת מכונה חסכונית ומביאות לחיסכון של עד 50% בהוצאות האנרגיה. זאת, לצד עבודה שקטה ופליטת חום נמוכה. במכונה משולבת מערכת הבקרה המוכחת של ARBURG – Selogica, המבטיחה עבודה איכותית ואמינה גם בקצבי מחזור תובעניים תוך מתן תמיכה ואפשרויות רבות להפעלה ובקרה של פעילויות המכונה.

 

עמידה בדרישות סטנדרט ובטיחות

דפוסי החורים בלוחות ההרכבה מותאמים לכל דרישות הסטנדרט בארה”ב ובאירופה לתבניות המתאימות לגודל המכונה. בנוסף, כל השקעים במכונה מצוידים בהגנת RCD לעמידה בתקני הבטיחות הסטנדרטיים.

 

למידע נוסף:

SU-PAD, איציק חרש, 052-357-5499, Harash@su-pad.com

הכתבה נעשתה בשיתוף מגזין PlasticTime.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה