בחרו עמוד

משתבחת עם הגיל – Moretto חוגגת 40!

חברת Moretto פעילה במגוון רחב של יישומים בתחום הטיפול בשינוע ,ייבוש ומינון של חומרי גלם. 167 פטנטים אמונים עם החדשנות בציוד ו-5650 מוצרים מאפשרים לה לתת פתרון כמעט לכל צורך!

Moretto האיטלקית חגגה לא מכבר 40 שנה להיווסדה עם היסטוריה של פתרונות פורצי דרך. את החדשנות מגבה Moretto במספר מרשים של 167 פטנטים והיד עוד נטויה. מספר המוצרים אותם מחזיקה החברה מרשים אף יותר ועומד על 5650 מוצרים. אלו מתפזרים על תחומים שונים בשינוע ייבוש ובטיפול בחומרי גלם ומקנים לה ייחודיות בשוק. ייחודיות זו מתבטאת ביכולת לספק פתרון כולל לכל השלבים אותם עובר חומר הגלם במפעל, החל מפריקתו, אחסונו, שינועו ברחבי המפעל, ייבושו כהכנה לייצור, מינון מדויק למכונות וכן גריסה של פסולת לאחר השימוש. הראייה המערכתית הכוללת מאפשרת לה להתאים את הפתרון המתאים ביותר לכל שלב בתהליך.

Moretto מחזיקה שמונה סניפים ברחבי העולם ומפיצים בעשרות מדינות נוספות. את החברה מייצגת בישראל SU-PAD. מוצרי החברה מיוצרים באירופה בלבד תחת בקרת איכות קפדנית.

 

 

חברת Moretto פעילה במגוון רחב של יישומים בתחום הטיפול בשינוע ,ייבוש ומינון של חומרי גלם

Moretto מתמחה במגוון רחב של יישומים כגון: שינוע, ייבוש, מינון, גריסה, קירור, חימום ואחסון של חומרי גלם לתעשיית הפלסטיק.

מה הספיקו ב- Moretto תוך 40 שנה של פעילות?

 

מערכות שינוע וייבוש חומר גלם:
החברה מתמחה בייצור של מערכות לשינוע וייבוש של חומרי גלם באופן מהיר, יעיל ואוטומטי המגן על החומר מפי זיהומים ומפני טעויות אנוש. פטנט KRUISEKONTROL של החברה שולט במהירות החומר בשלבי שינוע חומר הגלם למכונות, ובכך מוריד את נקודות לחץ השיא שעשויות לגרום לפגיעה בצינורות.

המערכות כוללות שואבים חד ותלת פאזיים בשילוב מערכות עם מסננים מיוחדים. כמו כן קיימת גם סדרה של פתרונות שמוקדשים להעברה והזנה של מנות קטנות ואף זעירות. שואבים קומפקטיים ועצמאיים אלה מהווים פתרון אידיאלי להתקנה על מכונות ההזרקה ועל מערכות מינון וייבוש.

מערכות ייבוש וייבשנים עצמאיים:
מגוון רחב של ייבשנים בטכנולוגיה ייחודית קיימים בחברה. בעזרתם ניתן למדוד את הלחות בחומר הגלם עצמו ולא להסיקה בצורה עקיפה מהלחות באוויר הסובב אותו. תהליך הייבוש זהיר ומבטיח ייצור איכותי ועקבי כמו גם חיסכון באנרגיה. בין מערכות הייבוש החדישות ניתן למצוא גם את סדרת המייבשים X COMB הכוללת מייבשים עד 120 ליטר, יעילים וחסכוניים באנרגיה מבוססי חומר סופח לחות מסוג זאוליט שאינם מצריכים שימוש באוויר דחוס או מי קירור לצורך עבודתם. התמחות נוספת של החברה היא בייבוש PET סדרת יבשני XD 800X הוצגה בתערוכת ה-K האחרונה וגם היא אינה מצריכה שימוש באוויר דחוס או מי קירור.

מערכות גריסה:
מגרסות החברה מתאפיינות באיתנות, אמינות ודיוק חיתוך. החברה מספקת שלושה סוגים עיקריים של מגרסות: מגרסות (שרדרים) במהירות נמוכה (Kastor grinders), מגרסות אישיות עם להב אחד (uniblade) ומגרסות אישיות מרובות להבים-סימות (multiblades) למגוון יישומים.

מערכות מינון:
Moretto מתמחה במערכות מינון נפחיות ומשקליות בהן ניתן להזין בין 1-12 חומרים בתפוקה של עד 12,000 ק”ג/שעה. יחידות המינון המשקלי מממנות בדיוק רב בזכות מנגנון הגנה בפני רעידות והן יכולות להיות מותקנות ישירות על גבי המכונה. לחברה מערכות המשמשות למניעת מינון יתר של תוספים, וכן מערכות מינון לכמויות קטנות ולמינון מיקרו.

מערכות אחסון ופריקה:
החברה מפתחת ומייצרת מתקנים ייעודיים לפריקה של אוקטבינים, ביג-בגים ושקים. כמו כן קיים פיתוח וייצור של מכלי אחסון בגדלים שונים ושל סילואים מחומרים מגוונים. התקני האחסון מתאימים למפעלים קטנים כמו גם לתעשיות גדולות בעלות צרכי אחסון מורכבים.

קירור:
קירור הוא מרכיב חשוב בתהליכי הייצור של פלסטיק. פתרונות הקירור של Moretto תורמים לחיסכון רב באנרגיה. מגוון רחב של התקנים מאפשרים יכולות קירור של עד 1000 kW.

 

למידע נוסף:

ניתן לפנות לאיציק חרש במייל Harash@su-pad.com או בטלפון 052-357-5499 לכל שאלה.

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין PlasticTime.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה