בחרו עמוד

יחידת הזרקה אוטונומית וחשמלית חדשה מבית babyplast

חברת babyplast, המומחית בייצור מכונות הזרקת פלסטיק שולחניות וקומפקטיות, השיקה לראשונה יחידת הזרקה אוטונומית וחשמלית, המאפשרת להפוך כל מכונה למולטי קומפוננטית ומתאימה לייצור בנפח קטן ובתקציב נוח במיוחד

 

תמונה 1: יחידת ההזרקה האוטונומית החשמלית Babyplast UAI

תמונה 1: יחידת ההזרקה האוטונומית החשמלית Babyplast UAI

 

ייצור בנפח קטן ובתקציב מינימלי

חברת babyplast האיטלקית עונה על האתגר של יצרנים רבים העושים שימוש במכונות הזרקה דו קומפוננטית יחד עם הפתרון החדש שלה – יחידת הזרקה אוטונומית וחשמלית, המתאימה להזרקה מולטי קומפוננטית מהירה ואיכותית.

האתגר של היצרנים טמון בעיקר בשיקולי עלות תועלת, כמו למשל התחייבות לנפח ייצור מינימלי עתידי. ברוב המקרים, ובמיוחד במוצרים קטנים שייצור אופטימלי שלהם מיועד לתבנית מרובת מובלעות, יצרנים מבצעים ייצור ניסיוני מקדים, עם תבנית בת מובלעת אחת. בנקודה זו בדיוק, עולה הצורך בשילוב טכנולוגיה מולטי קומפוננטית לייצור בנפח קטן ובתקציב מופחת.

 

יחידת הזרקה חשמלית עם תוכנה משודרגת 

יחידות ההזרקה האוטונומיות הניידות babyplast UAI הופכות כל מכונת הזרקה רגילה – לכזו שהיא מולטי קומפוננטית. כעת, החברה הוסיפה אופציה גם ליחידת הזרקה חשמלית, הכוללת תוכנה משודרגת ומאפשרת בקרה וחיבוריות משופרת. לצד זאת, היחידה מתמשקת בצורה פשוטה למדי למכונות ההזרקה מתוצרת של כל יצרן, וזאת באמצעות ממשק חיבור סטנדרטי מסוג Euromap 62 או Euromap 67. מדובר ביחידה קומפקטית, שיכולה להתחבר לתבנית בצורה אופקית או אנכית, בעוד הפיקוד עליה נעשה באופן עצמאי לחלוטין. 

 

ייצור מוצרים מדויקים, במהירות הזרקה גבוהה 

טווח הדגמים של סדרת babyplast כולל יחידה בעלת נפח הזרקה מקסימלי של 4.7 סמ"ק / 2025 בר ומגיע לנפח הזרקה מקסימלי של 36 סמ"ק / 680 בר ביחידות הידראוליות, והחל מ-4.7 סמ"ק / 2050 בר עד 61 סמ"ק / 550 בר ביחידות החשמליות. יחידת ההזרקה החשמלית מתאימה גם להזרקת חומרים תרמופלסטיים בטמפרטורה של עד 420 מעלות. לצד זאת, babyplast מספקת דגמים המתאימים להזרקת סיליקון נוזלי (LSR) בנפח של עד 36 סמ"ק, בהם ניתן להשתמש לצד מערכות מינון (מכלים של 20 ק"ג + 20 ק"ג) או מכלים מאוחדים של 0.54 ק"ג. 

עם יחידת ההזרקה החשמלית, ניתן להגדיל את מהירות ההזרקה המקסימלית ל-250 מ"מ/שנייה, לעומת מקסימום של 50 מ"מ/שנייה בדגמים ההידראוליים. הגברת המהירות מאפשרת לייצר מוצרים מדויקים יותר, תוך כדי שמירה על טמפרטורות היתוך נמוכות וזמני שהייה מינימליים בצילינדר. 

 

חסכוניות בשטח וצריכת אנרגיה וידידותיות לשימוש – המכונות האנכיות של babyplast 

המכונות האנכיות של חברת babyplast מתאימות להזרקה אנכית של מוצרים, בין השאר כאלה המשלבים אינסרטים, ומאפשרות להם להיות מדויקים ברמה גבוהה, הודות לשילוב של מנגנון ייחודי מורכב מהכנת היתך ראשונית עם בורג והזרקה בוכנתית. לעומת יחידת ההזרקה המקורית 6/12V שהייתה זמינה ב-5 קטרי בורג שונים (10-18 ממ), היחידה החדשה זמינה ב-5 קטרים של 16-24. 

היתרונות המרכזיים במכונות האנכיות הן האופן בו הן חוסכות בשטח ובצריכת אנרגיה, מתאימות לשילוב בקווי הרכבה ומכילות שולחן V לעבודה או שולחן מסתובב. 

 

תמונה 2: מכונה אנכית מסדרה 6 של babyplast

תמונה 2: מכונה אנכית מסדרה 6 של babyplast

 

מכונה אנכית חדשה לנפחים גדולים 

חברת babyplast מרחיבה את סדרת מכונות ההזרקה האנכיות, כאשר היא מוסיפה את דגם 6/25V החדש, לו נפח הזרקה מוגדל שמגיע ל-36 סמ"ק בלחץ נמוך. הדגם מצטרף לדגם הקיים, 6/12V לו נפח הזרקה של עד 15 סמ"ק. 

 

חברת SU-PAD מייצגת את חברת babyplast בישראל 

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה שירות מלא: החל משלבי התכנון, הבנת הדרישות והצרכים, דרך הרכישה וההטמעה וכלה במתן שירות מכל הלב. פנויים עבורכם 24/7 לכל דרישה, בקשה או שדרוג.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאיציק חרש: harash@su-pad.com | 052-357-5499

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין PlasticTime   

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה