בחרו עמוד

ריאליזם מודפס: הדור הבא של מדפסות תלת המימד כבר כאן

כמעט כל דבר שתוכלו לחלום עליו, תוכלו כיום גם להדפיס בתלת-מימד. הטכנולוגיה שפרצה אל חיינו לפני מעל לשלושה עשורים לוקחת צעד קדימה, עם הבשורה החדשה של חברת Stratasys. מערכת ההדפסה החדשה מאפשרת להדפיס את הדבר האמיתי – עם חמישה חומרי גלם וחומך תומך ניתן להדפיס חלקים ומרקמים שרק היה ניתן לדמיין בעבר.

 

כוח מתפרץ של ריאליזם מודפס

התמונות אולי קצת יעזרו, אבל מי כמוכם יודע שאין כמו הדבר האמיתי. מערכת ההדפסה J55 מאפשרת הדפסה צבעונית עם חמישה חומרי גלם וחומר תומך, דבר המאפשר הדפסה סופר ריאליסטית של אב-טיפוס. יכולות המדפסת מאפשרות הגעה למרקמים שונים, כמו גם שילוב ביניהם – כך שתוכלו לשלב במודל אחד מרקמי עץ, בד, טקסטורות פני שטח שונות של פלסטיק, עור ועוד.

 

מקונספט למציאות ביום אחד

השימוש במדפסות תלת מימד הפך נפוץ בשנים האחרונות אך עד לרגע זו הוא היה מוגבל להציג את הגיאומטריה של האוביקט בלבד. בדרך כלל השימוש בחלק המודפס לווה בהדמיה שממחישה את בחירות הצבע והטקסטורה של המוצר. החידוש ביכולות מאפשר גם להדפיס ולהמחיש פיזית את מה שהיה ניתן להציג רק בהדמיה ולייצר בהמשך בשיטות קונבנציונליות. הביטו לדוגמא בסרטון הבא בו מודגמת היכולת להעמיד תוך זמן קצר את סל העיצוב המלא הכולל את האריזת קרטון עם הגרפיקה, את האריזה הפנימית שתיוצר בתרמופינג עבור המוצרים ואת המוצרים עצמם, ובדוגמת הסרטון אוזניות וקייס עם מכסה סליידר. כל החלקים מודלו והודפסו ב- J55.

 

מערכת הדפסה שקטה במיוחד

אל תמעיטו בערכו של שקט: הוא חשוב מאוד, בייחוד כשמנסים לעבוד. מרבית מדפסות התלת-מימד מפיקות רעש בעת עבודתן – וכשמדובר במדפסת המוצבת במרכז העניינים, חשוב שתהיה נעימה ושקטה לסובבים אותה. מערכת ההדפסה J55 מבית Stratasys פועלת על 53 דציבלים בלבד, כמעט כמו מקרר ביתי. המדפסת מאושרת לעבודה במשרד – ובטוח לא תפריע לעובדים שבו.

 

ריאליזם מודפס: רמקולים מודפסים תוצרת ה- J55

שילוב חומרים ומרקמים: רמקול חכם מודפס

ידידותית למשתמש

לא עבדתם בעבר עם מדפסת תלת מימד? חוששים שהעובדים החדשים לא ידעו להשתמש בה? אל דאגה, המערכת הזו ידידותית גם לחדשים שבמשחק. תהליך העבודה פשוט ומתחלק לשלושה שלבים עיקריים: תכנון, יבוא והדפסה. יבוא קבצי CAD, בשליחה ישירה למדפסת. נוסף על כך, המדפסת מצוידת בקונספט ייחודי של מגש מסתובב המאפשר לה יחס ראשון מסוגו של נפח מעטפת ההדפסה לגודלה הפיזי של המדפסת.

 

 

והכי חשוב: במחיר נגיש מאי-פעם

עד כמה שמערכת ההדפסה ייחודית וחדשנית – המחיר מהווה פקטור משמעותי כשמגיעים לתהליך הרכישה. מי שהתעניין בעבר במדפסות מסדרת ה- J של חברת Stratasys יודע את תג המחיר שלהן, ואכן, במרבית המקרים הן מתאימות לארגונים גדולים או לנותני שירותי הדפסה. מדפסת ה- J55 היא בשורה חדשה לשוק, שכן, מחירה נמוך משמעותית מסדרת ה-J. כעת, הדפסת הפוליג'ט המקצועית הופכת לנגישה יותר מתמיד.

 

לסיכום, מערכת הדפסת תלת מימד היא בהחלט שדרוג גדול לארגון. אם בעבר היה צורך לפנות לגורם חיצוני בכדי לקבל מודל ראשוני – כיום ניתן לעשות זאת במשרד והחל מהיום לא רק מודל פולימרי בסיסי אלא באיכות גבוהה ובשילוב טקסטורה וצבע. בזכות הבשורה החדשה של של חברת Stratasys והמחיר הנגיש מאי פעם, כעת הדפסת הפוליג'ט המקצועית הפכה לנגישה מתמיד לבעלי סטודיו, מחלקות עיצוב ובתי הספר לעיצוב. מחפשים את המדפסת שלכם? השאירו פרטיכם לייעוץ ראשוני והתאמת הפתרון המיטבי עם מומחה מחברת SU-PAD.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה