בחרו עמוד

חברת Syqe-Medical משקיעה במדפסת J55 מבית Stratasys

Syqe הינה חברת פארמה-טק אשר מפתחת טכנולוגיות המאפשרות מתן מינון מדויק של מולקולות ישירות מצמחים. לאחרונה, רכשה החברה את מדפסת ה- J55 מבית Stratasys במטרה למקסם ולהאיץ את עיצוב המוצר הסופי.

חברת Syqe-Medical דוגלת בפיתוח מוצרים בעלי טכנולוגיית פורצת דרך – כזו שעתידה להקל על סבלם של כמה שיותר מטופלים במהירות הגבוהה ביותר. הפלטפורמה שלה היא הראשונה מסוגה בהיסטוריה הרפואית, כזו שמאפשרת טיפול באמצעות מתן צמחים גולמיים בסטנדרטיים רפואיים. כחלק מהרצון להאיץ ולשפר את תהליך פיתוח המוצרים, רכשה לאחרונה החברה את הבשורה האחרונה מבית Stratasys, מדפסת ה- J55 מסדרת ה- J של החברה.

 

מקונספט למציאות ביום אחד: מערכת ההדפסה J55

מקונספט למציאות ביום אחד: מערכת ההדפסה J55

 

טכנולוגיה ייחודית משולבת עם תהליכי פיתוח חדשני

חברת Syqe מפתחת טכנולוגיות המאפשרות מתן מינון מדויק של מולקולות ישירות מצמחים, בשאיפה. המשאפים המורכבים אותם מייצרת החברה עוברים בדיקות רפואיות יסודיות ומורכבות עד לאישור הסופי, ולכן, עיצוב אב-טיפוס ריאליסטי ומהיר הכרחי לתהליכי האישור ובדיקות ההתאמה השונות.

בהתאמה לכך, רכשה החברה את מדפסת ה- J55 של חברת Stratasys – שכבר עובדת במרץ במשרדי החברה. מערכת הדפסה J55 זו מהפכנית מסוגה ומאפשרת הדפסה צבעונית עם חמישה חומרי גלם וחומר תומך. יכולות הצבע של המדפסת ריאליסטיות לחלוטין ומאושרות ® Pantone, דבר המאפשר קומבינציות של 500 אלף גווני צבע שונים בהדפסה אחת באמינות ייצור מאוד גבוהה, לכן, ניתן לקבל מספר מודלים מוכנים ופונקציונליים תוך 24 שעות. יתרונות אלו משמעותיים ומתגלמים בעלות הייצור הסופית, כאשר פעמים רבות ניתן לרדת גם ב- 80% מעלויות הפיתוח – וכמובן לעלות בכמות המודלים בהדפסה אחת. בזכות המדפסת המקצועית מתאפשר לנו חיסכון בזמן, גמישות גבוהה בתהליך הפיתוח והמוצר ובסוף חיסכון כספי משמעותי.

 

משאף בטכנולוגיה ייחודית תוצרת Syqe

משאף בטכנולוגיה ייחודית תוצרת Syqe

 

עיצוב בגימור מושלם: מוצריה של חברת Syqe

מוצריה של חברת Syqe כוללים פתח אוויר מדויק ומורכב, לרוב בקוטר של פחות ממילימטר אחד. השגת רמה מורכבת ומדויקת זו בעיצוב של אב טיפוס קשה מאוד, ומתאפשרת כעת בזכות יכולותיה של ה- J55 ורמת הדיוק שלה.

מערכת ההדפסת J55 מבית Stratasys שכללה את יכולות ההדפסה התלת מימדית של Syqe: הדפסה מהירה באיכות ריאליסטית שלא נראתה עד כה בשוק, כמו גם האפשרות של הדפסה שקטה, נוחה וקומפקטית בתוך המשרד. עם מערכת הדפסה כזו, נשארה רק בעיה אחת: איזה מעצב יזכה לעבוד איתה ראשון?

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה