בחרו עמוד

הרובוט שיחזיר אותנו לשגרה

השאלה כיצד יראו החיים שלנו לצד נגיף הקורונה מעסיק גופים רבים, כאשר כבר היום ניתן לזהות טכנולוגיות רבות שפותחו למטרה מרכזית אחת: לאפשר חזרה לשגרה. אחת מהטכנולוגיות האלו היא העגלה האוטונומית של חברת MIR- מוצר פורץ דרך המאפשר שימוש בחיבור למערכת עיקור אולטרה-סגולה המבצעת עיקור חיידקים.

 

ככל הנראה, הקורונה כאן כדי להישאר- לפחות עד למציאת החיסון. המציאות החדשה מחייבת התאמה של סגנון חיים חדש, כמו גם אימוץ טכנולוגיות חדשות שעתידות לאפשר חזרה לשגרה, וכך גם להתאוששות המשק. אחת מהטכנולוגיות החדשניות קרובה לליבנו: הכירו את הרובוט שמחטא מטוסים. 

חברת MIR מציגה: מוצר פורץ דרך

עגלות רובוטיות קיימות אמנם כבר שנים רבות, אך חסרונן הגדול היה בחוסר הגמישות שלהם אשר דרש אפיון קשיח והנחת חיישנים ותשתית פיזית. העגלות הרובוטיות של חברת MIR הינן מוצר פורץ דרך, היות והן מאפשרות תכנון ויישום גמישים ופשוטים. לאור התפשטות נגיף הקורונה והצורך בפתרונות בכדי לאפשר חזרה לשגרה, החלה התעשייה האווירית במיזם חדשני שמטרתו שימוש ברובוט לצורך חיטוי המטוסים. הרובוט, תוצרת חברת MIR, הוסב למטרה זו כאשר הותקנו על גביו נורות הפולטות קרינת UV חזקה- אשר מעקרות את נגיף הקורונה. מטרת הרובוט בהקשר זה ברורה וחשובה: הקרינה מסוכנת לאדם, ולכן החיטוי מתבצע ללא התערבות מגע יד אדם.

 

מיזם ייחודי של התעשייה האווירית

במיזם ייחודי זה, מערכת עיקור אולטרה סגולה רבת כוח מבצעת עיקור של חיידקים, ועל בסיס תנועת העגלה המערכת סורקת את תוואי הסריקה הנדרש- כך ניתן לבצע את פעולת העיקור באופן שגרתי, בטוח, וללא חשיפה של בני אדם. בנוסף, העגלה הרובוטית מצוידת ביכולות סריקה תלת מימדיות וחיישני בטיחות מתקדמים.

 

עגלות רובוטיות מבית MiR

לא רק למטוסים- מגוון השימושים של עגלות רובוטיות

מוצר העיקור של התעשייה האווירית יכול להתאים למגוון פעולות עיקור, שנחוצות כיום יותר מאי-פעם בכדי לאפשר חזרה הדרגתית לשגרה: כדוגמת קניונים, בתי חולים ושדות תעופה כמו גם שימושים צבאיים. נוסף על כך, עגלות רובוטיות בתעשייה מתאימות לשינוע פנים מפעלי בכדי לחסוך זמן רב לבני אדם- דבר המאפשר חיסכון משמעותי בזמן לעובדים, אשר יכולים לעסוק במשימות שאינם מתאימות לרובוטים.

 

מחלקת הרובוטיקה של SU-PAD

גם בימים אלה מחלקת הרובוטיקה של SU-PAD עובדת שעות נוספות בכדי לתת מענה לכל צורך, ובייחוד לצרכים טכנולוגיים של המאבק כנגד נגיף הקורונה. מחפשים את העגלה הרובוטית שתתאים לצורך שלכם? השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה