בחרו עמוד

מדידת לחות אינטגרלית בחומר גלם תוצרת Moretto

חברת Moretto מציגה מערכת ייחודית למדידת לחות ובקרת ייבוש של חומרי גלם המבטיחה חומר גלם מיובש תוך שינוי מהפכני בחיסכון באנרגיה, ולהבדיל משיטות הניטור הקיימות המודדות את הלחות באוויר – המערכת הרצ"ב מודדת את רמת הלחות בחומר גלם ובתהליך. 

יתרונות רבים למד הלחות, אך ייחודיותו טמונה ביכולותו לקרוא את אחוז הלחות של חומר הגלם עצמו ולהתעלם מהאוויר סביבו. תכונה זו מתאפשרת אודות לשימוש בגלים אלקטרו-מגנטיים המשתנים בהתאם לרמת הלחות בתוך חומר הגלם.

 

מוצר אחד, יתרונות רבים

מד הלחות מאפשר סריקה של חומר הגלם מספר רב של פעמים בשנייה אחת, תוך מעברו דרך החיישנים המותקנים בראש ובתחתית מכלי הייבוש. הקריאות המתקבלות נשלחות לתיעוד בכל שתי שניות, ונאספות לדו"חות המספקים מידע על איכות גרגירי חומר הגלם – תוך פירוט מדויק ומהימן של כל דגימה שנעשתה.

לחומרי גלם שונים אחוז לחות שונה ולכן, מד ניהול הלחות יודע להתאים (כמו גם לכוון) את תנאי הייבוש לדרישות המשתנות. באופן זה, מובטח ייבוש החומר באופן מיטבי ובמינימום אנרגיה כאשר האופטימיזציה לצריכת האנרגיה מתבצעת על-ידי השוואה בין הקריאות מהחיישנים בראש ובתחתית מיכלי הייבוש. לפי קריאות אלו, מד ניהול הלחות יודע לשלוט על תפוקת הייבשן ולהתאימו לצרכים הנתונים.

 

מדידת לחות אינטגרלית תוצרת Moretto

חיסכון משמעותי של אנרגיה, זמן וכסף – מד הלחות של Moretto

פרטים טכניים: מדידת לחות אינגרלית

טווח רגישות החיישנים של מד הלחות נע בין 15-3000 (±3) ppm. טמפרטורת הייבוש נעה בין 20-180°C והתפוקה עומדת על 6-1500 ק"ג/שעה. מד הלחות מגיע עם פרופיל מידע עבור 15 חומרים נפוצים אולם ניתן ליצור בקלות פרופיל חדש עבור חומרים נוספים. נוסף על כך, המכשיר יכול לאגור עד ל- 100 תהליכי ייבוש מותאמים אישית, כך שניתן להחליפם בזמן העבודה (וכאשר משנים ומחליפים חומרי גלם).

מד הלחות מגיע עם מסך מגע צבעוני סטנדרטי בגודל ״ HD 10 וניתן לנהל עד ל- 12 מיכלי ייבוש על גבי מסך אחד. המוצר מגיע עם יציאות Ethernet, Serial, USB, RS 485 ו- MOWIS Supervisor כאשר ניתן להפיק דו"חות על בסיס 30 ימי הפעלה אחרונים, ולייצא ו/או להדפיס אותם בקלות.

 

 

יתרונות המוצר:

ראשית – חיסכון משמעותי של זמן וכסף.

יכולת מדידת לחות אוטומטית, בזמן תהליך הייבוש.

תיאום ישיר עם מערכת הייבוש למניעת הזנת חומר לח לייצור.

הקטנת פחתים (עקב ייצור עם מוצר לח).

מערכת המשנה את תהליך הייבוש באופן אוטומטי, כתלות בלחות חומר הגלם.

מבטל את הצורך במדידות לחות נוספות במעבדה.

 

הנציגות בארץ

חברת Moretto נוסדה בשנת 1980 ומייצרת מגוון רחב ביותר של מתקני ציוד היקפי. החברה מייצרת למעשה את כל הציוד הדרוש לאוטומציה ובקרה של שינוע חומרי הגלם הפלסטיים והטיפול בהם, מהמשאית או המכולה של הספק ועד הצוואר של מכונת העיבוד, כולל שואבים, ממננים, יבשנים, מערבלים, מגרסות ומחממי תבניות. בארץ, מיוצגת החברה על-ידי SU-PAD בשירות TURNKEY SOLUTIONS. מחפשים את הפתרון שלכם? השאירו את פרטיכם ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה