בחרו עמוד

סדרת F123 של Stratasys: קפיצת מדרגה בעולם מדפסות התלת-מימד

שוק מדפסות התלת-מימד עבר בשנים האחרונות מהפכה של ממש: מאות יצרניות נכנסו לתחום הצומח, והן מציעות היום אלפי דגמים שונים של מדפסות בטכנולוגיות מגוונות ולמגוון רחב של צרכים. אולם בשוק מוצף ששם דגש על הוזלת עלויות וייצור מדפסות נגישות לכל כיס – נדמה שתו האיכות של הדפסת התלת-מימד מאבד מערכו.

בדיוק בגלל זה, סדרת F123 של חברת Stratasys זוכה לתשומת לב רבה כל כך. שמה של חברת Stratasys הולך לפניה, כאשר מדובר באחת מהיצרניות הוותיקות והמנוסות ביותר בתעשייה. החברה שפרצה דרך בעולם הדפסת התלת-מימד לפני יותר משלושים שנה – חוזרת היום כדי להעביר את התחום קפיצת מדרגה בכל הקשור לעולם הייצור התעשייתי.

 

סדרת F123: עוצמתית, אמינה ומקצועית

 

סדרת F123 הופכת את מדפסת התלת-מימד לאמצעי עוצמתי, אמין ומקצועי – שמסוגל להוזיל עלויות ייצור, לזרז את לוחות הזמנים ולייעל את תהליכי העבודה בכל פס ייצור.

הסדרה כוללת ארבעה דגמים בטווחי מחירים שונים, שמתבססים כולם על טכנולוגיית ה"חוט" התעשייתית (FDM). המהנדסים של Stratasys עשו מאמצים רבים כדי להתאים את הטכנולוגיה הנפוצה לצרכים התעשייתיים של שנת 2021 – בין היתר באמצעות תמיכה במגוון רחב של פולימרים חדשים. כבר לא מדובר בפלסטיק מאיכות ירודה ואפילו לא בחומרי פלסטיק שגרתיים – אלא בחומרים חזקים ועמידים משורה הראשונה של התעשייה העולמית.

ב-Stratasys מתגאים במיוחד בתאימות של המדפסת ל- ABS מחוזק בסיבי פחמן – חומר גלם המאפשר דיוק, חוזק ועמידות ברמות שהיו זרות עד כה לעולם מדפסות התלת-מימד. חומרי הדפסה מסוג זה מאפשרים לייצר בזריזות ובמהירות חלקים מורכבים תוך שמירה על מרחב תמרון רחב בשלבי התכנון והשרטוט – ותו תקן מחמיר של אמינות בשלב הייצור.

וכעת היתרון המובהק ביותר של סדרת F123: אמינות. מדפסות הסדרה השונות מאפשרות לנו להיות בטוחים שנקבל בדיוק את התוצר ששלחנו להדפסה – ושתהליך ההדפסה יחזור על עצמו בכל פעם תוך דיוק ותאימות ללא פגם. בחברת Stratasys מתגאים בכך שהצליחו לסלק את אי-הוודאות מתהליך ההדפסה.

 

 

ייעול הפרודוקטיביות ברצפת הייצור

 

מדפסות סדרת F123 מותאמות לכל שלב בהליך העבודה – החל מאבות הטיפוס הראשונים ועד לייצור ההמוני. מדובר במוצר מקצועי שנועד לייעל את הפרודוקטיביות ואת לוחות הזמנים על רצפת הייצור. בכל פעם שבה אנחנו נדרשים לכלים חדשים, לעזרים שלא נמצאים ברשותנו או לחלקים מדויקים – המדפסות של Stratasys מאפשרות לנו לייצר אותם באופן עצמאי ובמהירות. הן מבטלות את התלות ביצרנים חיצוניים – ומקצרות את לוחות הזמנים. כשאנחנו מחזיקים במדפסת תלת-מימד מדויקת שמייצרת במהירות תוצרים בעלי תו תקן תעשייתי – אנחנו כבר לא תלויים באף אחד אחר.

גם מוצרי התוכנה של Stratasys עברו קפיצת מדרגה מובהקת, במטרה לקצר את הליך התכנון ולהפוך את מדפסות F123 כלי עזר זריז ככל האפשר. באמצעות תוכנת GrabCAD התומכת במצב Fast Draft, ניתן לתכנן חלקים ולשלוח אותם להדפסה במהירות חסרת תקדים.

 

מדפסות הסדרה נהנות משורה ארוכה של יתרונות ייחודיים

 

התקנה פשוטה ונוחה: המדפסת מגיעה מוכנה לשימוש – אין צורך בקונפיגורציה מורכבת.
ייצור רציף: כבר לא צריך להתעסק בפתרון תקלות בלתי פוסקות – המדפסת יודעת לעבוד בלי הפוגה ובלי להיתקע.
 פעולה שוטפת: תהליך הייצור זריז וקל לביצוע – שום דבר לא מפריד בין השרטוט שלכם לבין המוצר הסופי שיוצא מהמדפסת.
אמינות: המדפסת חוזרת על אותן תוצאות – בדיוק בהתאם לשרטוט ולקבצי המקור. כל תוצרי ההדפסה עומדים בתו האיכות הגבוה ביותר.

 

ארבעת המדפסות בסדרה – F120, F170, F270 ו-F370 – מציעות כולן יכולות מתקדמות הרבה יותר מאשר מדפסות תלת-מימד אחרות שנמכרות היום. לא מדובר במוצר לחובבים או בפתרון חלקי שעדיין לא הבשיל. מדפסות התלת-מימד מסדרת F123 הן כלים תעשייתיים עוצמתיים – כוח העזר האולטימטיבי על רצפת הייצור.

לפרטים נוספים אודות סדרת F123 של Stratasys השאירו פרטיכם, או צרו קשר במייל עם שי אינגבר, מנהל מכירות מדפסות תלת מימד: shai@su-pad.com.

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה