בחרו עמוד

Thermo-5 מבית HB-Therm: מחמם תבניות בתפוקה אחרת

HB-Therm משיקה גרסה משודרגת למחממי התבנית Thermo-5, עם משאבה בעלת מהירות משתנה למציאת חלון העבודה האופטימלי. עם יתרונות טכניים משמעותיים, החליטה החברה להעניק אחריות מלאה לכל החיים על המערכת המשודרגת.

 

שליטה מלאה על תהליך הייצור

מכונות הזרקה בפרט – וכל תהליך ייצור באמצעות הזרקת פלסטיק – מחייבות שליטה מלאה על טמפרטורות התבנית. מדובר באתגר טכני לא קטן: מחממי תבניות נדרשים לכסות מגוון רחב מאוד של יישומים שונים – כאשר לרוב משאבה אחת הפועלת במהירות קבועה לא תצליח לתת מענה לתעלות קירור במימדים משתנים. אם התבנית משתנה והמשאבה מוסיפה לפעול באותה המהירות – מחמם התבניות שלנו לא יצליח לתת מענה מספק.

זו הבעיה שאותה מנסה לפתור חברת HB-Therm, שהשיקה לאחרונה גרסה חדשה ומשודרגת למחמם התבניות Thermo-5. מדובר במחמם תבניות מתקדם בעל משאבה גמישה שמסוגלת להפחית או להאיץ את מהירותה על מנת לתת מענה לטווח גדול ככל האפשר של יישומים. כך היצרן מסוגל לזכות בשליטה מלאה על תהליך הייצור שלו – ולהתאים בנוחות את הפונקציונליות של יחידת הבקרה לכל פקודת עבודה שונה.

 

Picture-HB-THERM-Thermo-5_1-768x371

קצב זרימה מדויק לפיזור אחיד

מערכת Thermo-5 מתמודדת עם אתגר לא קטן מבחינת האופטימיזציה: משאבה שמייצרת קצב זרימה נמוך תוביל לפיזור לא אחיד של הטמפרטורה כתוצאה מהעברת חום בלתי יעילה – ואילו משאבה שפועלת בקצב זרימה מהיר מאוד תוכל להגביר את העברת החום במחיר של עלייה משמעותית בכוח ההנעה הנדרש ובהוצאות האנרגיה שלנו. אולם, המערכת החדשה עובדת לפי אלגוריתם מיוחד שמסוגל לזהות ולייצר את חלון העבודה האופטימלי: למצוא בדיוק את קצב הזרימה הנכון לתהליך הייצור שלנו.

בנוסף, מערכת Thermo-5 נהנית מיתרונות טכניים של גופי חימום עמידים ביותר – היעדר מגע ישיר עם נוזל הקירור ורכיבים מפלדת אל-חלד למניעת קורוזיה. כך ניתן להאריך את משך החיים של המערכת. מדובר בהחלטה שחברת HB-Therm כה מאמינה בה שהחליטה להעניק אחריות לכל החיים על מערכת Thermo-5.

המערכת החדשה כוללת גם מצב הפעלה מיוחד בשם ECO-mode, לצורך חיסכון באנרגיה וצמצום טביעת הרגל האקולוגית. כך ניתן לייעל את תהליך הייצור ולחסוך בהוצאות של היצרן – ובו זמנית לעמוד בדרישות הירוקות המחמירות ביותר – מבלי לפגוע בפעילות המערכת.

 

 

Thermo-5 מבית HB-Therm: מחמם תבניות בתפוקה אחרת | Thermo-5

נציגות HB-THERM בישראל

בארץ, מיוצגת HB-THERM על-ידי חברת SU-PAD הישראלית אשר מחזיקה צוות מקצועי, גישה חלוצית ומעניקה שירות מלא ללקוח. מחפשים פתרון שיענה על הצורך שלכם? נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה. השאירו פרטיכם ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר בהקדם.

ניתן לפנות לאיציק חרש במייל Harash@su-pad.com או בטלפון 052-357-5499 לכל שאלה.

הכתבה נעשתה בשיתוף עם מגזין PlasticTime

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה