בחרו עמוד

מוכנים לקראת העתיד: HB-Therm עם בקר טמפרטורת התבנית החדש Thermo 6

החברה השוויצרית המצליחה HB-Therm מציגה את בקר טמפרטורת התבנית החדש שלה, Thermo 6: מחמם תבניות מדויק ואמין, החוסך עד 85% בצריכת האנרגיה

 

בקר טמפרטורת התבנית החדש Thermo 6 מבית HB-Therm מהווה את ההכנה של החברה לקראת העתיד של תעשיית 4.0. Thermo 6 מבוסס על בקר הטמפרטורה הקודם שהוציאה החברה, Thermo 5, בתוספת של משאבת סחרור בעלת מהירות משתנה, המביאה לכדי צריכת אנרגיה מופחתת של עד 85%. בכך, בקר Thermo 6 עונה על הדרישות מהתעשייה לשיפור ויעילות אנרגטית, אשר עלו והפכו לדומיננטיות עקב המלחמה באוקראינה.

 

בקר הטמפרטורה החדש Thermo 6 מבית HB-THERM

בקר הטמפרטורה החדש Thermo 6 מבית HB-THERM

 

 

תקשורת מרובה ומאובטחת

חלק מהחידושים והשדרוגים בבקר טמפרטורת התבנית החדש Thermo 6 כוללים תקשורת מצוינת עם הסביבה, על ידי אימוץ פרוטוקול התקשורת OPC-UA, המקובל היום בתעשייה. בנוסף, הציגו חברת HB-THERM בתערוכת הK את יחידת Gate 6: שרת תקשורת מאובטחת עם חיבור של עד 6 יחידות למכונה בתקשורת LAN. באמצעות יחידה זו, ניתן לשלוט על בקר טמפרטורת התבנית Thermo 6, לקבל דוחות ביצוע וכדומה. דרך תקשורת אחרת של הבקר, מתאימה לתקשור עם מכשירים ותיקים יותר בסטנדרטים של CAN, 20mA ו-Profibus-DP, ונעשית דרך אפליקציית e-cockpit, המתקשרת עם מכשיר נייד באמצעות Bluetooth או בתקשורת LAN.

 

מתאימים לדרישות התעשייה: חיסכון של עד 85% באנרגיה

בקר טמפרטורת התבנית Thermo 6 מגיע יחד עם משאבה בעלת צימוד מגנטי וספיקה משתנה, מה שמאפשר להגיע עד ל-85% בצריכת האנרגיה. "לא כל תהליך צריך הפרש טמפרטורה קטן של חצי מעלה או מעלה בין היציאה לכניסת התבנית", אומר איציק חרש, מנהל מחלקת הפלסטיקה וההזרקה ב-SU-PAD ומוסיף, "אפליקציות רבות יכולות לחיות עם הפרש גדול יותר. כך ניתן לעבוד עם ספיקת מים קטנה יותר. המשאבה, המתאימה לסחרור של עד 60 ליטר בדקה, מווסתת את הספיקה לתבנית בהתאם לדרישות העבודה שהגדיר המפעיל ונתוני האמת של טמפרטורת המים, תוך שימוש מינימלי באנרגיה".באמצעות השליטה על מהירות המשאבה, ניתן להשתמש בבקר Thermo 6 הן בתבניות קטנות והן בתבניות גדולות, מה שמייתר את הצורך בבקרי טמפרטורה מרובים.

 

 איציק חרש, מנהל מחלקת הפלסטיקה וההזרקה ב-SU-PAD, בביתן חברת HB-Therm, תערוכת ה-K של שנת 2022

איציק חרש, מנהל מחלקת הפלסטיקה וההזרקה ב-SU-PAD, בביתן חברת HB-Therm, תערוכת ה-K של שנת 2022

 

תחזוקה קלה, ממשק משתמש ידידותי ואחריות לכל החיים

לצד השדרוגים הרבים ב-Thermo 6, חברת HB-Therm ערכה שיפורים פנימיים שנועדו לשמור על תחזוקת המכשיר, ולהקל על המשתמשים בו. למשל, אם יש צורך בפירוק צינורות, הדבר יכול להיעשות באופן מהיר, וללא צורך בכלי עבודה. בנוסף לשיפור התחזוקה, HB-Therm מציעה אחריות לכל החיים, ואף מרחיבה אותה גם למד הספיקה האולטראסוני.

במקרה של תקלות בחזית בקר טמפרטורת התבנית Thermo 6, נדלקות נוריות אזהרה במסך בקרה של 7 אינץ', בתוך ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש, שכולל תצוגה המלווה בטקסט וגרפיקה, ומספק קוד QR לטובת אלה אשר רוצים ללמוד כיצד להשתמש בבקר.

 

חברת SU-PAD מייצגת את חברת HB-Therm בישראל

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה שירות מלא: החל משלבי התכנון, הבנת הדרישות והצרכים, דרך הרכישה וההטמעה, וכלה במתן שירות מכל הלב. פנויים עבורכם 24/7 לכל דרישה, בקשה או שדרוג. לפרטים נוספים, ניתן לפנות לאיציק חרש: harash@su-pad.com

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין Plastic Time

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה