בחרו עמוד

חברת Moretto מציגה: פתרונות חדשים לשינוע, מינון וייבוש חומרי גלם מפלסטיק

ייצור מוצרים קטנים, סביבת עבודה נקייה מאבק וייעול תהליך הייצור: חברת Moretto הציגה בתערוכת ה-K האחרונה את מיטב הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים לעידן תעשיית 4.0

קשת של פתרונות טכנולוגיים לרצפת הייצור מבית Moretto

חברת Moretto האיטלקית מספקת שירות הכולל מגוון רחב של פתרונות, החל ממערכות שינוע ושאיבה לסילוסים, מרכזיות או מקומיות, וכלה במגוון טכנולוגיות ייבוש, מינון תוספים, גריסה, פינוי אבק ועוד. כל המערכות שהחברה מציעה עובדות יחד בסנכרון מלא, ומצוידות באופציה של פרוטוקול תקשורת OPC-UA, המאפשר להן לתקשר לא רק עם עצמן, אלא עם כל מכונה ברצפת הייצור.

 

 

תמונה 1: ייבשן אוויר דחוס לנפחים קטנים עד 200 ק"ג לשעה. משמאל - איציק חרש, מנהל מחלקת ציוד לתעשיית הפלסטיק ב-SU-PAD. מימין - Marco Sellati, מנהל המכירות האזורי של Moretto

200-תמונה 1: ייבשן אוויר דחוס לנפחים קטנים החל מ
גרם לשעה. משמאל – איציק חרש, מנהל מחלקת ציוד לתעשיית הפלסטיק ב-SU-PAD. מימין – Marco Sellati, מנהל המכירות האזורי של Moretto

 

 

תמיכה בייצור מוצרים קטנים

בתערוכת ה-K האחרונה, חברת Moretto השיקה את מערכת DGM MINI GRAVIX, המתאימה לאפליקציות של חצי ק"ג לשעה, עם דיוק של 0.01%, ומסוגלת לבצע ניקוי ותחזוקה נוחה של המוצר, תוך כדי שמירה על משקל נקי והגנה על חיישן רגיש לפגיעות פיזיות. בנוסף, החברה השיקה שואב מיני חדש בעל שסתום פרופורציונלי למינון חומרים גרוסים ובתלויים, ויבשן אוויר דחוס קטנטן, המתאים למכונות העובדות עם כמות חומר של 100-200 גרם לשעה, ומונע את ייבוש היתר העשוי להיגרם כתוצאה משימוש ביבשן גדול יותר.

 

תמונה 2: מערכת DGM MINI של חברת Moretto למינון של חצי ק"ג לשעה

תמונה 2: מערכת DGM MINI של חברת Moretto למינון של חצי ק"ג לשעה

 

 

שומרים על סביבת עבודה נקייה מאבק

מערכת Kruisekontrol של חברת Moretto מאפשרת לשמור על מהירות אחידה של חומר הגלם בצינורות ההובלה, ממש כמו ברכב. המערכת מווסתת את המהירות של כל מסלול שאיבה בנפרד, על ידי התאמת כוח השאיבה לפי המרחק של חומר הגלם מהסילו או השק, למכונת העיבוד. בכך, המערכת מאפשרת לשמור על סביבת עבודה נקייה מאבק, שמרביתו נוצר כתוצאה משינוי מהירות פתאומיים במהלך השאיבה, מה שמוביל לכדי חיכוך מוגבר של גרגירי האבק בדפנות הצינורות, ובמקרי קיצון עלול אף לגרום נזק לצינור ההובלה.

 

 

מערכת Dolphin לרצפות ייצור גדולות

בתערוכת ה-K האחרונה, חברת Moretto הציגה את מערכת Dolphin, המציעה פתרון נוח ויעיל לרצפות ייצור גדולות. המערכת, שזכתה לשם Dolphin בשל חיצוניותה, מקבלת עד 36 ערוצים שונים של הזנת חומרי גלם, ומוליכה אותם למכונה הנכונה ברצפת הייצור. במידת הצורך, ניתן לשרשר כמה מערכות מסוג זה יחד, או לתאם מול החברה בנייה של מערכת ייחודית, העונה על דרישות ספציפיות של הלקוח.

 

 

מתואמים יחד עם ערכי הקיימות של תערוכת ה-K שנת 2022

"כדי להיות תחרותי בשוק, לא מספיק להיות רק יצרן טוב. חייבים לגלות גמישות, ולהציע ציוד חסכוני באנרגיה, שיכול להתמודד עם האתגרים של ייצור מחומרים ממוחזרים. ציוד זה מאפשר למפעיל חוויית משתמש נוחה ופשוטה. אנו משקיעים בחדשנות עם מחלקת מו"פ המדמה את האתגרים בהם נתקלות רצפות הייצור, במטרה להציע פתרונות בלעדיים הצופים את צורכי השוק. 168 הפטנטים שהוצאנו עד כה, מוכיחים את זה כל יום מחדש", מספר Marco Sellati, מנהל המכירות האזורי של Moretto.

 

SU-PAD מייצגת את חברת Moretto בישראל

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה שירות מלא: החל משלבי התכנון, הבנת הדרישות והצרכים, דרך הרכישה וההטעמה וכלה במתן שירות מכל הלב. פנויים עבורכם 24/7 לכל דרישה, בקשה או שדרוג.
לפרטים נוספים, ניתן לפנות לאיציק חרש: 052-357-5499 | harash@su-pad.com

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין Plastic Time

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה