בחרו עמוד

עוצמה, מהירות ובטיחות: קובוט UR20 מבית Universal Robots

הביקוש גדל, הייצור מתחדש בהתאם: חברת Universal Robots השיקה לאחרונה את קובוט UR20 – דגם משופר, בטיחותי, המסוגל לבצע יותר משימות בטווח זמנים קצר

 

עוצמתי, חסכוני ובטיחותי: קובוט UR20 מבית Universal Robots

עוצמתי, חסכוני ובטיחותי: קובוט UR20 מבית Universal Robots

 

הביקוש גובר, הייצור מתחדש

לצד צמיחתה העסקית שוברת השיאים ברבעון השני של 2022, חברת Universal Robots מתאימה את עצמה לדרישות הגוברות מהשוק, ולאחרונה השיקה את קובוט UR20 – קובוט בעל יכולות ביצוע מרשימות ביותר, אשר עוצב ונבנה תוך כדי שימת דגש על בטיחות העבודה לצידו.

 

מייעלים את רצפת הייצור עם קובוט UR20

קובוט UR20 תוכנן בקפידה, תוך כדי הכנסת שיפורים בקינמטיקה ובתנועה המרחבית שלו, מה שמעניק לו את היכולת לפעול במהירות של 30-65% יותר מקובוטים אחרים. הקובוט שוקל 64 קילוגרמים, וטווח הזרוע שלו מגיע ל-1,750 מילימטרים, כאשר קוטרו עומד על 245 מילימטרים בלבד. תכונות אלה מאפשרות לקובוט לבצע מספר רב יותר של משימות, לשאת משקלים כבדים יותר של עד 20 ק"ג, ולייעל את רצפת הייצור באופן משמעותי.

בנוסף, הקובוט החדש מתאים גם לעבודה בחדרים נקיים מסוג ISO 14644-1 Class Cleanroom 5, כאשר כל הציוד שלו, כולל יחידת הפיקוד הניידת, הם בעלי אטימות IP54 ומתאימים לעבודה בסביבה לחה או מאובקת.

 

אבל קודם כל – בטיחות

לצד השיפורים והשדרוגים שהוטמעו בפיתוח של קובוט UR20, חברת Universal Robots הקפידה גם על סטנדרט בטיחות מחמיר, על מנת שתתאפשר סביבת עבודה בטוחה לצד הקובוט. יחידה השליטה הניידת של הקובוט (3PE)  מספקת הגנה לעובדים בסמוך לו, כך שבמקרה של תנועה מפתיעה, על ידי שחרור הכפתור או לחיצה נוספת עליו, ניתן להביא לכדי הפסקת התנועה של הקובוט.

כמו הקובוטים הקודמים, גם קובוט UR20 ניחן בהגבלת כוח PFL – Power and Force Limited, מה שגם כן מוסיף להיותו בטוח בסביבת עבודה עם אנשים, ותואם לתקני הבטיחות ISO 10218-2, ISO 10218-1, EN ISO 13849 ו-Cat. 3 PLD מטעם TÜV Nord.

 

קובוט UR20: יכולות נשיאה של עד 20 ק"ג

קובוט UR20: יכולות נשיאה של עד 20 ק"ג

 

קובוט UR20 מגיע גם עם גרסת תוכנה עדכנית PolyScope 5.X, המוכרת למשתמשים הוותיקים יותר של החברה, ומהווה ממשק ידידותי למשתמש. לפיכך, בעלי ניסיון עבודה עם גרסת תוכנה ישנה יותר, לא יחושו בהבדל בין הגרסאות, ולא יצטרכו לעבור הדרכות תוכנה נוספות או תקופת הכשרה.

 

2023-2024: דגמים חדשים באופק

החברה Universal Robots לא נחה על שמריה, וממשיכה להרחיב את סדרת הקובוטים שלה, כאשר דגמים חדשים צפויים להיות מושקים במהלך 2023 ו-2024.

 

SU-PAD מייצגת את חברת Universal Robots בישראל

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה שירות מלא: החל משלבי התכנון, הבנת הדרישות והצרכים, דרך הרכישה וההטמעה וכלה במתן שירות מכל הלב 24/7 לכל דרישה, בקשה או שדרוג.
לפרטים נוספים, ניתן לפנות לחיים זכרמן – 052-5670620 | haim@su-pad.com

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה מגזין Plastic Time

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה