בחרו עמוד

מדפסת תלת מימדית לכל מטרה

מדפסת תלת מימדית היא ללא ספק אחד החידושים המהפכניים של המאה העשרים ואחת. עד להופעתה של המצאה מהפכנית זו, כל ההדפסות נעשו בפשטות – על דפי נייר. משום כך, רובינו התרגלנו לחשוב על מדפסות במונחים של דו מימד. תחילה שימשו המדפסות הדו מימדיות להדפסת מסמכים בשחור לבן בלבד. עם השנים, השתכללו טכנולוגיות ההדפסה והמחשוב, וכך התווספה האופציה גם להדפסה צבעונית של תמונות. כיום, מדפסות הלייזר הקיימות מסוגלות להדפיס תמונות דו מימדיות באיכות גבוהה מאוד. אולם, טובות ככל שיהיו, מדפסות דו מימדיות מסורתיות אינן מסוגלות לספק אפילו קמצוץ מן האפשרויות המגוונות העומדות בפני מי שבוחר לעשות שימוש במדפסות תלת מימדיות.

מה תוכלו לעשות עם מדפסת תלת מימדית

מדפסות תלת מימדיות קיימות בשוק כבר למעלה משלושים שנה, אולם רק בעשור האחרון התאפשרה קפיצת המדרגה הטכנולוגית שהפכה אותן לזולות, יעילות ובעיקר מדויקות יותר, ועקב כך לנגישות גם לצרכן הביתי. מדפסת תלת מימדית נחשבת כיום לכלי מהפכני כל כך, מכיוון שהיא מייעלת ומפשטת תהליכים תעשייתיים מורכבים, וכך מאפשרת הפקה וייצור של מגוון עצום של מוצרים בקלות ובמהירות. מדפסות תלת מימדיות משמשות כיום ככלי עבודה משמעותי בתעשיית הביגוד, הרכב, התכשיטים, הנשק, הבניה, הרפואה, החלל, המחשוב והרובוטיקה.

למעשה, ניתן לומר שכיום מדפסות התלת מימד נוגעות כמעט בכל תחומי החיים שלנו. בין היתר, הן מאפשרות פריצות דרך בתחום הרפואה, מייעלות תהליכי ייצור במגוון תעשיות, ומאיצות את הפיתוח הטכנולוגי בתחום המחשוב. אולם, חשוב להדגיש כי כיום, גם צרכנים פרטיים יכולים לרכוש מדפסת כזו ולהנות מיתרונותיה הרבים. מדפסות תלת מימד ביתיות מאפשרות לצרכן הביתי להדפיס שלל מוצרים לבית כגון צלחות, כוסות ואפילו כיסאות מפלסטיק לפי טעמו, וגם להפיק פסלים, דגמים ומיניאטורות בדיוק מופלא.

היכן כדאי לרכוש מדפסת איכותית

מדפסת תלת מימדית היא אכן כלי מדהים, אך חשוב לזכור כי לא כל המדפסות הקיימות בשוק זהות בטיבן ובאיכותן. חברת "סו-פאד" היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין, המשווקת מדפסות תלת מימד לאורך עשרות שנים בארץ ישראל וברחבי העולם. החברה הינה המפיצה הבלעדית של המותג – STRATASYS, אשר נחשב לחוד החנית בייצור של מדפסות תלת מימד. עד היום, שיווקה החברה למעלה ממאה אלף מדפסות תלת מימד של המותג המוביל. המדפסות המשווקות על ידי החברה עושות שימוש בשתי טכנולוגיות הדפסה המאפשרות שימוש במגוון החומרים הפלסטיים הגדול ביותר בשוק. בעת רכישת מדפסת ממלאי החברה, עומדת לרשות הלקוח האפשרות לקבל ייעוץ בבחירת הדגם המתאים ביותר, בנוסף על התקנה והדרכה מקיפים על המדפסת מידי נציג החברה. אז אם אתם מחפשים מדפסת תלת מימד איכותית למפעל, למשרד או לשימוש ביתי, הגעתם למקום הנכון. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את המדפסת האידיאלית לצרכיכם.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה