בחרו עמוד

הדפסת אבי טיפוס של אריזות בתלת מימד: חדשנות מעולם לא הייתה קלה יותר

באופן מסורתי, יצירת מודלים לאריזות חדשות הוא תהליך יקר וממושך שדורש שבועות של עבודה או אפילו פניה למיקור חוץ – דבר בעייתי בשוק מהיר ותחרותי. כל זאת, כאשר אריזת מוצר היא חלק בלתי נפרד מהמיתוג שלו, יכולה למשוך לקוחות, לגרום להם להתחבר אליו ולקנות אותו שוב.
מה עושים? כאן נכנסת לתמונה חברת Stratasys ומדפסות תלת המימד המתקדמות בטכנולוגיית PolyJet.
תודות לתהליך המידול הדיגיטלי המתקדם והנגיש, מדפסות Stratasys מסדרה J מאפשרות להשתחרר מהשיטות ייצור הדגמים הישנות לאריזה וליצור במהירות ויעילות חסרי תקדים, ללא צורך במיקור חוץ או השקעת שעות רבות על ידי עובדים עסוקים, אבי טיפוס לתעשיות המשקאות, הקוסמטיקה ואחרות.
בעוד שמהירות ויעילות חשובים לשימור היתרון התחרותי, מה לגבי איכות התוצרים? תודות לטכנולוגיית PoliJet המתקדמת, אין זו בלבד הדפסת אבי טיפוס של אריזות בתלת מימד אינה מצריכה פשרות, אלא שהיא מאפשרת למתוח את גבולות המוכר: עם יותר מ-500 אלף צבעים ייחודיים, היכולת להדפיס כל טקסטורה והאפשרות להשתמש במגוון חומרים שונים במקביל- להם רמות קושי ושקיפות משתנות, המחסום היחיד שעומד בפני המעצבים הוא הדמיון.

נשמע מעניין? צפו עכשיו בסיפורה של חברת Quadpack וגלו את המהפך שיצר המעבר למידול אריזות באמצעות מדפסות תלת המימד של Stratasys: 

 

לכל חברה המחפשת לצאת מפרדיגמות העבר, לחדש ולהפתיע ביצירת אריזות מהפכניות, ולעשות את כל זה ביעילות תפעולית מקסימלית, ישנה כעת בחירה ברורה וטבעית: מדפסות תלת המימד של חברת Stratasys.

הדפסת אבי טיפוס של אריזות בתלת מימד: חדשנות מעולם לא הייתה קלה יותר |

ועידת אריזופרינט 2021

כדי ללמוד עוד על ההתפתחויות האחרונות בתחום עיצוב האריזות בארץ ובעולם, נרצה להזמינכם להצטרף אל Su-Pad לכנס אריזופרינט השנתי, שיתקיים באקספו תל-אביב בתאריך 27.10.

שותפינו ולקוחותינו מוזמנים להירשם לאירוע בקישור הבא, ולהקליד את הקופון industry2021 אשר יזכה אותם בהנחה.

בהרצאה שלא כדאי להחמיץ, מנהל המוצר של חברת Stratasys, יריב שדה, ידבר במהלך הועידה על כלים ומתודות לקבלת החלטות בעיצוב ופיתוח אריזה.

הדפסת אבי טיפוס של אריזות בתלת מימד: חדשנות מעולם לא הייתה קלה יותר |

מה החשיבות שהחברה שלכם מקנה לעיצוב?

בעוד שכמעט כל החברות מבינות את הערך של עיצוב מוצר ואריזה, יש הבדל גדול בין מעורבות אנשי עיצוב בתהליך פיתוח מוצר לתהליך פיתוח מונע עיצוב: המתקיים בחברות המשלבות את העיצוב כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלהן. מה המקום שעיצוב תופס בחברה שלך?
באדיבות יריב שדה, להלן מבחן קצר שיעזור לענות על שאלה זו- לשאלון

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה