בחרו עמוד

גמישות, איכות וחיסכון: Allrounder 720E החדשה של ARBURG

ארבורג השיקה את התוספת החדשה לסדרת מכונות ההזרקה החשמליות הסטנדרטיות שלה: Golden Electric- Allrounder 720E אשר מאופיינת בדיוק, גמישות, זמני אספקה קצרים, חיסכון שטח ברצפת הייצור ומחיר אטרקטיבי וסדר גודל שטרם נראה כמותו בסדרה זו.

 

תחרות הולכת וגוברת, עליית מחירי האנרגיה, קיצור תוחלת חיי מוצר הם רק כמה מהאתגרים עמם מתמודדת תעשיית הפלסטיק בשנים האחרונות. על מנת להבטיח ROI מהיר יחסית, תעשיית הפלסטיק נשענת על ציוד סטנדרטי מבלי להתפשר על איכות, דיוק וחזרתיות.

אתגרים אלו הובילו את חברת ARBURG להרחבת סל המכונות החשמליות הסטנדרטיות שלה עם ה-Allrounder 720 E Golden Electric. מכונה זו היא הגדולה ביותר בסדרה, עם מרווח קולונות של 720 מ"מ וכוח נעילה של 280 טון. ה- Allrounder 720 E ממשיכה בקו האיכות המוכר של ארבורג, במחיר אטרקטיבי ו-ROI גבוה.

גמישות, איכות וחיסכון: Allrounder 720E החדשה של ARBURG | Arburg,allrounder720e

מכונת ההזרקה החשמלית החדשה של ARBURG, ה-Allrounder 720 E Golden Electric.

 

מכונת ההזרקה שמעלה את רף החדשנות

מכונת ה-  Allrounder 720 E בנויה לייצור אמין, יציב, מדויק וחסכוני, כאשר כל אלמנט במפרט חלקיה נבחר בקפידה על מנת להעניק יעילות ונוחות מיטבית בתהליך הייצור. רוחבה הוא 1,848 מילימטרים בלבד, היא מצוידת ביחידת נעילה מסוג toggle בהנעה ישירה עם מנועים של חברת הבת AMKmotion עם גובה תבנית מקסימלי של 800 מ"מ ונעילה דו שלבית ל-VENTING. 

בייצור מכונת ההזרקה החשמלית החדשה, חברת ARBURG שילבה את מערכת הבקרה הוותיקה עם מסך ה-Selogica ND החדשני. יחידת ההזרקה משתמשת בטכנולוגיית "aXw Control ScrewPilot"  אשר מבטיחה הזרקה מדויקת, הדירה ואיכותית. 

אלמנט נוסף שמבדיל את ה- Allrounder 720E ממכונות אחרות בסדרה, הוא פתח הדלת, שכעת הורחב ל-1,400 מילימטר לטובת גישה נוחה לאזור הזרקן. גם ארון הבקרה ושאר המערכות הותאמו לנגישות מיטבית, מה שמאפשר תחזוקה נוחה. בדומה למוצרי החברה האחרים, גם את מכונת ההזרקה החשמלית החדשה ניתן לשלב עם פתרונות אוטומציה שונים, לצורך ייעול תהליכי העבודה השוטפים.

 

Golden Electric- Allrounder 720E – סטנדרט הזהב של ארבורג

מכונת ה- Allrounder 720 E Golden Electric ממשיכה את מסורת האיכות והחדשנות של חברת ARBURG. מכונת ההזרקה החשמלית החדשה מציעה פתרון פשוט, גמיש, במחיר נגיש, אותו ניתן להטמיע במנעד רחב של ענפי ייצור: תחבורה חשמלית, צריכה, מכשור רפואי, בנייה. באמצעותה מפעלים רבים בתעשיית הפלסטיק יכולים להגדיל את התפוקה ברצפת הייצור, תוך שמירה על דיוק ואיכות מוצר מיטבית, חיסכון בעלויות ומשאבים והגעה ל- ROI גבוה.

 

SU-PAD מייצגת את חברת ARBURG בישראל

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירות מלאה למוצרי החברה והטמעתם באופן אפקטיבי ומוצלח בקרב יצרנים ישראלים בכל שלבי העבודה החל מתכנון בסיסי, דרך התקנה והטמעה ועד להדרכה – תוך ליווי, תמיכה ושירות אנושי לכל אורך הדרך, ולכל צורך שיתעורר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאיציק חרש: harash@su-pad.com | 052-357-5499

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין PlasticTime

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה