בחרו עמוד

מתמקדים בקיימות: Arburg בתערוכת ה-K של שנת 2022

החברה הגרמנית המובילה בייצור מכונות ותאי הזרקה – Arburg, תשתתף בתערוכת ה-K השנה, ותקים ביתן מוגדל ששטחו 2,300 מ"ר ועוד 400 מ"ר נוספים בביתן הקיימות. תוך כדי שימוש בטכנולוגיה ודיגיטליזציה מתקדמות, החברה תתמקד בתרומה למאמץ העולמי בנושא קיימות, כלכלה מעגלית והפחתת פליטת פחמן דו-חמצני, הן בקרב לקוחותיה והן בקרב תהליכי הייצור שלה.

 

תמונה 1: המוטו של חברת Arburg, כפי שיוצג בתערוכת ה-K שתתקיים בדיסלדורף, גרמניה

תמונה 1: המוטו של חברת Arburg, כפי שיוצג בתערוכת ה-K שתתקיים בדיסלדורף, גרמניה

 

THERE IS ONLY PLAN A

חברת Arburg מתאימה את עצמה לערכים של תערוכת ה-K של שנת 2022: כלכלה מעגלית, הגנה על האקלים ודיגיטליזציה. הסלוגן – There is only Plan A, טוען ד"ר כריסטופר שומשצ'ר, מנהל השיווק של חברת Arburg, "מייצג את הברירה היחידה שיש לנו כחברה", והסביר כי "אנו מחויבים לחיסכון במשאבים וחיזוק יכולות הייצור שלנו, תוך מודעות בנוגע להשפעתם על הסביבה. לכן, עבודה עם חומרים ממוחזרים חשובה ללקוחותינו והסיסמה שלנו לתערוכה תואמת לסיסמה של תנועת הקיימות: There is no Planet B".

 

טכנולוגיות יעילות לייצור בר קיימא בשמונה מכונות ההזרקה של Arburg

חברת Arburg מעמידה במרכז התערוכה את ההזדמנות להציג את הטכנולוגיות שפיתחה לייצור מתקדם ויעיל, תוך מימוש ערכי הקיימות. טכנולוגיות אלה מעמידות פתרונות בעלי טביעת רגל פחמנית מצומצמת, בקרה תהליכית הדוקה המקושרת ליחידות נלוות, ופתרונות אוטומציה קומפקטיים לייצור בקנה מידה גדול. לשם כך, החברה בחרה להציג שמונה מכונות הזרקה לתבניות הידראוליות, היברידיות וחשמליות מסוג Allrounder, בכוח נעילה של 35-650 טון, לצד שתי מדפסות תלת-מימד של Free Former המיועדות לייצור המוני.

שמונה מכונות ההזרקה של חברת Arburg יצוידו במערכות אוטומציה רובוטיות, ובחלקן גם פתרונות Turn Key המקושרות לפורטל ArburgXworld. מבקרים בתערוכה יזכו להתרשם ממקור ראשון ממערכת הבקרה Gestica, ומכלי התוכנה המקושרים אליה, כמו למשל – "aWx Control FillAssist".
Arburg גם תציג לראשונה את כלי התוכנה החדש Varimos של Simcom, המייצג את תוצאות השינויים בפרמטרים של מכונת ההזרקה, ומבוסס על טכנולוגיית AI.

 

ייצור מחומרים ממוחזרים – ArburgGREENworld

ב-400 מ"ר, חברת Arburg תציג את מאמציה לשילוב ערכי הקיימות, ולפיכך תציג את מכונת ההזרקה החשמלית שלה – Allrounder 370 A, בה מותקנת חבילת מיחזור לצד מערכת רובוטית מסוג Multilift. המכונה תדגים ייצור מוצלח של דיבלים מסוג Greenline של חברת Fischer, המובילה בתחום, בעזרת חומר ממוחזר פנים מפעלי (PIR).

 

תמונה 2: מכונת ההזרקה החשמלית Allrounder 370 A יחד עם חבילת מחזור, המיועדת לייצר דיבל עבור חברת Fischer, באמצעות חומרים ממוחזרים

תמונה 2: מכונת ההזרקה החשמלית Allrounder 370 A יחד עם חבילת מחזור, המיועדת לייצר דיבל עבור חברת Fischer, באמצעות חומרים ממוחזרים

 

שלוש מתוך שמונה המכונות שיוצגו בתערוכה, מיועדות לייצור באמצעות חומרים ממוחזרים – מכונת Allrounder 470 A החשמלית, אשר מייצרת ידיות PP מחומר גלם ממוחזר לאחר שימוש צרכני (PCR), מכונת Allrounder 270 S Compact הידראולית, המייצרת פינצטה בעזרת PPS ממוחזר ומשוריין בסיבי זכוכית, והמכונה השלישית – מכונה אנכית מסוג Allrounder 375 V, המצוידת ברובוט בעל שישה צירים ובמערכת הבקרה Arburg Turn Key Control Module ATCM, המייצרת חלקי אופניים מ-PA66\6 ממוחזר ומשוריין ב-50% סיבי זכוכית.

 

ייצור חכם גם לתעשיית האריזות והחדרים הנקיים

פרויקט פיילוט שיזמה חברת Arburg יחד עם חברת TeleKom, הביא לידי כך ששלושת מכונות ה-Allrounder יהיו מקושרות לרשת 5G מאובטחת. לצידן, תוצג גם מכונה נוספת המייצרת תא ייצור חכם – Allrounder ההיברידית, המיועדת לתעשיית האריזה ולחדרים נקיים. מכונה זו תייצר כ-18,000 מבחנות PET שקופות תוך שעה, ותתקשר דרך מערכת הבקרה Gestica ותקן התקשורת OPUCA המצויד בתבנית, בקרי דיזות חמות, מערכת אוטומציה ויבשן. בנוסף, בתבנית, מוטמעת מערכת ה-Moldlife Sense של Arburg, בה 32 מובלעות של חברת Hack, המאפשרות לנטר את מצב התבנית לאורך כל מחזור חייה.

 

מוצרים דקי דופן, שילוב של רובוט והזרקה מולטי-קומפוננטית ב-Cube

מכונת ה-Allrounder 720 A החשמלית של Arburg גם היא תוצג בתערוכת ה-K, ותדגים ייצור של כוסות דקות דופן הכוללות תוויות בטכנולוגיית IML. לצד זאת, תוצג יחידת ההזרקה החדשה IU1300 המאפשרת הזרקת נפחים גדולים הודות למנועים מדויקים מתוצרת AMKmotions, שנרכשה על ידי Arburg שנה שעברה, ומהווה אלטרנטיבה לייצור ב-Vacuum Forming. בנוסף, מכונת ה-Allrounder More 1600, תדגים כיצד מתקיימת הזרקה מולטי קומפוננטית, ותייצר מחברי Luer Lock רפואיים, לצד שילוב לראשונה של רובוט שישה צירים מבית Yaskawa, המפוקח באופן ישיר דרך פלטפורמת ה-Gestica. לבסוף, תציג Arburg את הרובוט -Allrounder Cube 1800, העובד עם שלושה חומרים (PP+TPE+POM :(3K ובתבנית 8+8+8 Cube, המבוססת על טכנולוגיית CITI החדשה של חברת Foboha, אחת השותפות העסקיות של Arburg. הרובוט ידגים כיצד הוא מסוגל לבצע בו זמנית מילוי תבנית, קירור וחליצת חלקים.

 

חברות שנרכשו בשנת 2021 על ידי Arburg ויוצגו בתערוכת ה-K של שנת 2022

לאחרונה, חברת Arburg רכשה שתי חברות: האחת היא InnovatiQ, והשנייה היא AMKmotion, שאת מוצריהן היא תציג במהלך התערוכה. Arburg הטמיעה במכונות ה-Allrounder שלה מנועים ובקרים סרוו-חשמליים של AMKmotion, מה שאיפשר לה שליטה מלאה בייצור מערכות הנעה, והפך אותה לייחודית.

 

לנוחיותכם, ביתן ARBURG בתערוכת ה-K הקרובה ממוקם ב Hall 13 / A13-1 – B13

 

SU-PAD מייצגת את חברת ARBURG בישראל

חברת SU-PAD מעניקה ללקוחותיה שירות מלא: החל משלבי התכנון, הבנת הדרישות והצרכים, דרך הרכישה וההטמעה וכלה במתן שירות מכל הלב. פנויים עבורכם 24/7 לכל דרישה, בקשה או שדרוג.
לפרטים נוספים וקביעת פגישה בתערוכה, ניתן לפנות לאיציק חרש: harash@su-pad.com | 052-357-5499
או לחצו כאן

הכתבה נעשה בשיתוף פעולה עם מגזין PlasticTime

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה