בחרו עמוד

גדולות, גמישות ונוחות יותר: מכונות הזרקה חדשות של חברת Arburg

מכונות הזרקה חדשות דו-קומפוננטיות של חברת ARBURG הוצגו בתערוכת Fakuma – עם הפנים לעתיד.

תהליכי הזרקה דו-קומפוננטים, שהם הזרקה של שני חומרים על אותו מוצר, הם תהליכים משמעותיים ומאתגרים. יש שיטות שונות לביצוע הזרקה זו: חלקן דורשות שימוש בלוחות מסתובבים ואחרות מצריכות יותר מיחידת הזרקה אחת. מגוון השיטות, המוצרים והחומרים לשימוש בתהליכי הזרקה דו-קומפוננטית הוא תוצאה של מכונות הזרקה בעלות גמישות מקסימלית – גמישות המאפשרת מנעד רחב של פתרונות מבלי להתפשר על נוחות השימוש והתחזוקה.

 

Allrounder More – קו מכונות הזרקה דו-קומפוננטיות

קו מכונות הזרקה דו-קומפוננטיות חדש הוצג על ידי חברת Arburg בתערוכת Fakuma, שנערכה בחודש אוקטובר 2021 בגרמניה. המכונות החדשות גדולות, יעילות ונוחות יותר, ובעיקר גמישות מאוד בהפעלתן.
התצורה הגמישה של המכונות החדשות מאפשרת התאמה מדויקת גם לדרישות שוק ייחודיות. המכונות כוללות מרחב מוגדל לתבניות הזרקה ושולחנות מסתובבים, מודולריות בצורת ההזרקה, התקנה חדשנית ומגוון רחב של שדרוגים המקלים על תחזוקת המכונות ועל השימוש בהן.

 

 

נעילה חשמלית וחסכונית

סדרת המכונות החדשה מצוידת ביחידת נעילה חשמלית עם מנועי סרוו חסכוניים באנרגיה. המכונות הראשונות הן בעלות כוח נעילה של 1600 ו-2000 KN ומצוידות במערכת AES לחיסכון באנרגיה והפחתת פליטות ממנועים הידראוליים.

 

גמישות בהזרקה

מכונות Allrounder More החדשות מצוידות בשתי יחידות הזרקה חשמליות – אופקית ואנכית (V-Position). החברה תספק בעתיד גם את אופציות יחידות ההזרקה הבאות:

  • יחידת הזרקה אופקית (L-Position)
  • מקבילה אופקית או אנכית (V-Position)
  • יחידת הזרקה זוויתית (W-Position)

באמצעות מגוון יחידות ההזרקה המודולרית, מכונות אלה יספקו מענה לכל היישומים הדו-קומפוננטיים השכיחים.

 

 

מכונות הזרקה של חברת ARBURG: הזרקה דו-קומפוננטית

יותר מודולריות, יותר שטח, יותר קלות תפעול בסדרת המכונות Allrounder More החדשה של ARBURG.

מכונות הזרקה חדשות – גדולות ורחבות יותר

באמצעות הגדלת המרחב המיועד לתבניות ולמערכות סיבוב וחליצה – הגישה לאזור התבניות הפכה קלה ויעילה יותר. מכונות הזרקה שהוצגו בתערוכה ב-Fakuma הוארכו ב-200 מילימטר עבור התבניות; פלטת המכונה הוגדלה ב-200 מילימטר, המרחק הנוכחי בין הקולוניות הוא 570 X 570 מ"מ, המרחק המירבי בין הפלטה הנעה לזו הקבועה הוא 1,200 מ"מ, ודלת ההגנה הורחבה ב-400 מילימטר.

 

קלות לתפעול ולאחזקה

ואם כל זה אינו מספיק, מכונות ההזרקה Allrounder More עברו שדרוגים נוספים. הנה כמה מהבולטים שבהם:

  • חיבורים מהירים לאלקטרוניקה, מים והידראוליקה.
  • החלפת צילינדר מהירה.
  • מיקום יחידת הזרקה אנכית על מתקן תמיכה עם אפשרות שינוע נפרד מהמכונה.
  • הזנת חומר מחוץ לאזור התבנית למניעת זיהום אפשרי שלה.

סדרת מכונות חדשה זו עונה על כל הדרישות של מכונה דו-קומפוננטית מודרנית. התכנון המודולרי והשינויים שבוצעו במכונות הופכים אותן למוצר איכותי עבור לקוחות שונים. מוצרי החברה וביצועי סדרת המכונות החדשה מעניקים גמישות ויעילות ביצירת חלקי פלסטיק באיכות גבוהה, גם כשיש צורך לשלב בין חומרים וצבעים שונים במוצר.

 

הפנים המקצועיות של ARBURG בישראל: חברת SU-PAD

חברת Su-Pad מייצגת את חברת Arburg הגרמנית בישראל. החברה משתתפת בתהליכי ייצור שונים – החל מתהליך בחירת הציוד המתאים לפרויקט, דרך רכישה והטמעה של הציוד הדרוש, שילובם בקו הייצור, הטמעה והדרכת העובדים בעבודה עם הציוד, ועד למתן שירות 24/7 בכל הנוגע לעבודה עצמה או לכל בעיה שמתעוררת.

חברת Arburg היא מהחברות החלוצות הפועלות בתחום ייצור מכונות ההזרקה עם למעלה מ-60 שנות ניסיון ומומחיות טכנולוגית. אלה הפכו אותה למובילת שוק עם יכולת לחזות אילו שדרוגים עתידיים נדרשים במכונות ההזרקה. החברה מתמחה בסוגים ובתצורות שונות: מכונות אנכיות, אופקיות, רב-קומפוננטית, חשמליות, היברידיות, הידראוליות ועוד. היא מספקת פתרון להזרקות תרמוסטטיות, וכן לשילוב חומרים קרמיים ומתכתיים. לצד מכונות הזרקה, חברת Arburg מייצרת ציוד נלווה: אוטומציה ורובוטים, מערכות שליטה ובקרה ועוד. מכונות החברה ידועות באמינותן, מהימנותן ויכולתן לספק פתרונות גמישים בהתאם לצורך.

 

 

לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל איציק חרש מ SU-PAD
052-357-5499, Harash@su-pad.com

 

הכתבה נעשתה בשיתוף פעולה עם מגזין PlasticTime

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה