בחרו עמוד

פתרונות ריתוך בלייזר זה LEISTER

פתרונות ריתוך בלייזר זה LEISTER

חברת LEISTER היא חברה משפחתית המתמחה בפיתוחים בתחום הלחמות הלייזר של חלקי הפלסטיקה משנת 1998, ומחזיקה בפטנטים רבים בתחום. הידע היישומי הרחב, כמו גם מגוון שיטות הריתוך הם אשר מאפשרים לחברה לתת מענה לסוגים רבים של מוצרי פלסטיקה.

כשמדובר בהלחמות לייזר לא מדובר "רק" במכירת ציוד, אם כי בליווי בהצלחה פרויקט- החל מהשלבים ההתחלתיים ועד להטמעת העבודה. בסמינר הלייזר האחרון לתעשייה שהתקיים במשרדי SU-PAD ניתנה חשיפה לטכנולוגיה, בדגש על היבטיה השונים הבאים לידי ביטוי בפיתוח המוצר.

יתרונות הטכנולוגיה

לריתוך בלייזר אשר מאפשר לחבר חלקי פלסטיק יתרונות רבים:

  • ריתוך נקי, ללא עשן, רעש סביבתי או שחרור של חלקיקים מהתהליך.
  • חימום מינימלי ומקומי בלבד.
  • העדר ויברציה: בניגוד להלחמה אולטרסונית ולהלחמת ויברציה, שיטה זו מבוססת על התנועתיות של החלק. מסיבה זו, בזמן ההלחמה לא נוצרים מאמצים המתקבעים בחומר ויכולים לגרום לכשל בהמשך.
  • התאמה לחומרים גמישים: שיטה זו אינה מבוססת תנועתיות ומסיבה זו מתאימה גם לחומרים גמישים שאינם מתאימים להלחמה אולטרסונית או ויברציה.
  • התאמה לחומרים גדולים ותלת מימדיים.
  • דיוק הלחמה גבוהה: הלחמת לייזר לרוב אינו מצריך מהלך הלחמה או הפעלת לחץ חזק.

מגוון הלחמות רחב במיוחד

בכדי לענות על מגוון הלחמות רחב- מציעה LEISTER מגוון ראשי הלחמה המצויידים במערכות אופטיות שונות, עדשות ורפלקטורים לקרן הלייזר. בעזרת המגוון שמציעה החברת מתאפשרת הקרנה צורנית, דו ממדית או תלת ממדית אשר יכולה להתבצע באופן סימולטני בכל אזור ההלחמה הרצוי או באופן הדרגתי.

על מנת לענות על מגוון הלחמות רחב במיוחד, מציעה LEISTER מגוון ראשי הלחמה המצויידים במערכות אופטיות שונות, עדשות ורפלקטורים לקרן הלייזר. באופן זה מתאפשרת הקרנה צורנית, דו ממדית או תלת ממדית. ההקרנה יכולה להתבצע באופן סימולטני בכל האזור ההלחמה הרצוי או באופן הדרגתי, על ידי קרן הנעה על פני המרחב ומבצעת הלחמה של כל אזור בנפרד (תמונה 3).

בארץ, מיוצגת LEISTER על-ידי חברת SU-PAD הישראלית אשר מחזיקה צוות מקצועי, גישה חלוצית ושירות מלא ללקוח. בנוסף, מקיימות יחד החברות ימי עיון מקצועיים אשר מספקים ראייה מקיפה על הנושא, וחשוב מכך- כלים מעשיים לעבודה נכונה. פירוט על ימי העיון הקרובים ניתן למצוא באתר או במייל vered@su-pad.com

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה